Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Moždžerius, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

2024-03-27, 18:34 | Registruotas lankytojas 3

Druskininkų ligoninės priėmime dirba šis nuostabus gydytojas. Rūpestingas, maloniai bendraujantis. Išklausė, apžiūrėjo, paskyrė gydymą, patarė kur toliau tirtis.
Kuo nuoširdžiausios rekomendacijos! ❤️

2024-03-27, 18:33 | Registruotas lankytojas 3

Kuo nuoširdžiausios rekomendacijos! ❤️

2024-03-26, 08:01 | Registruotas lankytojas 2

Esu patenkinta gydytojo priemimu 3ios ligoninės priemime! Ačiū!

2023-12-28, 22:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju šį puikų gydytoją, kuris yra tikras savo srities profesionalas. Nors skubios pagalbos skyriuje buvo labai daug žmonių, gydytojas man skyrė pakankamai dėmesio, atliko visus reikiamus tyrimus, paskyrė tinkamą gydymą, išrašydamas į namus suteikė man visas rekomendacijas, kantriai atsakė į visus mano klausimus. Buvau nustebinta tokiu greitu ir profesionaliu šio gydytojo darbu bei empatija. Didelis didelis ačiū! Linkiu Jums daug kantrybės ir supratingų pacientų dirbant šį sunkų ir tokį reikalingą darbą. Sėkmės!

2023-12-05, 09:22 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai nerekomenduoju šito asmens (gydytoju negaliu vadinti, jis nevertas šito pavadinimo). Mamą (73m.) nepaeinančią dėl skausmo jis apšaukė ir išvarė iš ligoninės, į kurią ji buvo atvežta su greitąja. Jis net neapžiūrėjo pacientės, be to primelavo išraše, kad ji buvo palikta stebėjimui keturioms valandoms, nors išvarė iš priimamojo kabineto po kelių minučių "apžiūros". Venkite šito asmens!

2023-11-08, 22:20 | Registruotas lankytojas 3

Daktare Robertai. Jums ir Jūsų komandos nariams: gyd,Anesteziologei(kurios net pavardės nespėjau sužinoti)2023m.lapkričio 7d.skubios pagalbos skyr.dirbančioms Slaugytojoms už profesionalią,savalaikę ir jautrią pagalbą-nuoširdžiausias AČIŪ. Antanas Česas.Kaunas.

2023-08-02, 14:16 | Registruotas lankytojas 1

Pranoko lūkesčius. Gydytojas, tikras profesionalas. Buvo atlikti reikalingi tyrimai, paskirtas gydymas. Pagerėjo jau vizito metu. Ačiū gydytojui. Visiems gydytojams reikia lygiuotis į gydytoją Robertą. Ačiū.

2023-03-16, 08:57 | Registruotas lankytojas 2

2023-03-15 teko lankytis Varėnos ligoninės Priėmimo skyriuje, dėl Covid19 viruso paūmėjimo, apsunkinto kvėpavimo. Tą vakarą ligoninės Priėmimo skyriuje budėjo gydytojas Robertas Moždžerius. Buvau apstulbinta gydytojo žmogiškumo, atjautos, supratimo, nedelsiant daromų visų reikalingų tyrimų, net kraują pats iš venos paėmė! Gydytojo sprendimu, buvau paguldyta stacionare, kitame skyriuje. Tiek iš vakaro, tiek ryte, priėmimo skyriuje mane priėmęs gydytojas atėjo į kito skyriaus palatą pasižiūrėti kaip aš jaučiuosi. Kiek daug šie gyd. R. Moždžeriaus veiksmai pasako apie žmogiškumą, jam dirbti gydytoju yra akivaizdus pašaukimas! Linkiu nepamesti savęs ateityje bei nuoširdžiai dėkoju Jums!

2023-02-03, 22:42 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga gydytojui už suteiktą pagalbą Varėnos ligoninės priėmimo skyriuje. Nedelsiant atliko būtinus tyrimus ir paskyrė gydymą.
Indrė B.