Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Geimanaitė, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08261, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Geimanaitė Lina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Geimanaitė Lina?

2023-02-28, 10:19 | Registruotas lankytojas 8

Nuostabi gydytoja, tokių reta.. ❤️

2023-01-02, 15:54 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi vaikų gydytoja!
Nepuolė iškart apžiūrėti kūdikio, jį pakalbino, prisipratino ir tada tik apžiūrėjo. Išsamiai bei maloniai papasakojo apie problemą.
Rekomenduoju!

2020-01-08, 11:38 | Registruotas lankytojas 1

Tai tikra vaikų gydytoja! Visada su šypsena ir gera nuotaika. Moka viską išaiškinti taip, kad tėvams viskas būtų suprantama, o vaikas neišsigąstų. Mūsų penkiamečiui įspūdį paliko prieš operaciją ant pilvuko, kuris operacijos metu buvo nudažytas "morkų sultimis", tušinuku nupieštas automobilis - visiems tai pasakoja:). Į operacinę vaikas važiavo be jokios baimės ir su šypsena - nereikėjo net raminančių vaistukų.
Norime padėkoti gydytojai už labai malonų bendravimą tiek konsultacijų metu, tiek operacijos dieną. Didžiausios Jums sveikatos ir sėkmės!
Naglio mama (bambos išvaržos operacija 2020-01-07)

2019-06-03, 22:46 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja!Atliko bambos isvarzos operacija mano dukrai,be galo demesinga,moka bendrauti su vaikais,suteike pilna informacija,pasiklause,ar viskas aisku.Nieko nemokejom.Aciu jums gydytoja,sveikatos ir sekmes!

2018-07-29, 18:17 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, operatyviai sureagavo ir išsprendė sveikatos sutrikimą mano mergaitei. Skubiai buvo atlikta operacija, viskas praėjo sklandžiai.

2018-03-15, 13:09 | Registruotas lankytojas 1

Esame labai dėkingi šiai gydytojai. Atliko sudėtingą operaciją mūsų labai mažai mergaitei, neturime jokių priekaištų, esame labai dėkingi. Visos konsultacijos prieš ir po – taip pat informatyvios, į visus klausimus atsakyta. Prieš atliekant bet kokius veiksmus - atlikti visi aktualūs tyrimai, atvejis labai išsamiai išstudijuotas, ne visi daktarai taip gilinasi.. Nėra žodžių kuriais galima būtų išreikšti mūsų dėkingumą. AČIŪ. P.S. Niekam nieko nemokėjom.

2017-08-07, 12:06 | IP: 88.118.173.103

Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Linai už žaibišku greičiu atliktą operaciją dukrytei. Patekome į nuostabias rankas: prieš ir po operacijos viskas išsamiai paaiškinta, suteikta ir rūpintasi iki pat išleidimo dienos. Kad daugiau tokių gydytojų dirbančių iš pašaukimo. Kuo geriausios kloties ir sėkmės Jums gydytoja! Su pagarba, Nidutės tėveliai

2017-07-25, 16:21 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Dziaugiuosi kad atlikome operacija pas butent sia gydytoja. Didelis Aciu. Dirba nuo sirdies ir operacija atliko puikiai. Esu labai patenkinta viskuom. I visus rupimus klausimus atsake issamiai , labai maloni. Redo mama.

2017-06-25, 22:02 | IP: 5.20.190.157

gydytoja nuo dievo. aciu.

2016-12-31, 11:23 | IP: 83.188.94.50

Nesutinku su komentaru rašiusiojo, kad nepradės gydyti, kol negaus vokelio. Ši gydytoja, mano didelei nuostabai ir pagarbai, yra vienas iš tų retų atvejų, kai dirbama iš paśaukimo, o ne dėl pinigų. Žemai lenkiu galvą prieš šią puikią Gydytoją! Nors jai nepriklausė mūsų priimti, vienok, priėmė ir skyrė daugiau nei pakankamai laiko išnagrinėti mūsų situacijai ir išsamiai (net raštu!) išdėstyti gydymo rekomendacijas. Ir tikrai daugiau nei nuoširdaus "AČIŪ" nepriėmė. Mano didžiausios rekomendacijos dėl šios profesionalios gydytojos!

2016-02-28, 05:29 | IP: 78.56.120.176

Geriausia daktarė, su kuria yra tekę susidurti. Buvau gal 13, kai ji mane gydė, bet kaip tuomet dar buvęs vaikas pamenu, jog ji ne tik profesionaliai atliko savo darbą (mane pervėžė tada iš miestelio ligoninės dėl operacijos komplikacijų, o ji greitai ir tiksliai viską sutvarkė), bet ir mokėjo bendrauti su vaikais, kas vaikui yra labai svarbu.

2014-11-12, 16:27 | IP: 195.182.79.187

Pati nuostabiausia, profesionaliausia ir gražiausia Daktarė. Labai dėkingas už gydymą, šilumą ir rūpestį, kurį patyrėme gulėdami su sūnumi (K56.1). Vilius

2014-11-02, 15:00 | IP: 89.117.250.131

Nuostabi, profesionali, rūpestinga gydytoja, 2013m. pabaigoje operavusi mūsų vos 1 mėnesiuko kūdikį. Esame dėkingi jai už išgelbėtą mažylio gyvybę, profesionalumą ir nuoširdų rūpestį.

2012-08-22, 14:13 | IP: 78.63.233.149

Nuostabi gydytoja, labai patiko ir man, ir dukrai, kuriai ji atliko operacija. Super -

2011-12-21, 07:57 | IP: 88.119.191.213

Labai dėkoju gydytojai už rūpestingumą, atsakingai atliktą darbą. Tikiuosi sutikti kuo daugiau tokių gydytojų.

2011-11-29, 15:28 | IP: 78.63.233.149

Nuteikė teigiamai, viską paaiškino.