Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Geimanaitė, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08261, Galiojanti

Geimanaitė Lina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Geimanaitė Lina?

2019-06-04, 01:46 | 1

Puiki gydytoja!Atliko bambos isvarzos operacija mano dukrai,be galo demesinga,moka bendrauti su vaikais,suteike pilna informacija,pasiklause,ar viskas aisku.Nieko nemokejom.Aciu jums gydytoja,sveikatos ir sekmes!

2018-07-29, 21:17 | 1

Puiki gydytoja, operatyviai sureagavo ir išsprendė sveikatos sutrikimą mano mergaitei. Skubiai buvo atlikta operacija, viskas praėjo sklandžiai.

2018-03-15, 15:09 | 1

Esame labai dėkingi šiai gydytojai. Atliko sudėtingą operaciją mūsų labai mažai mergaitei, neturime jokių priekaištų, esame labai dėkingi. Visos konsultacijos prieš ir po – taip pat informatyvios, į visus klausimus atsakyta. Prieš atliekant bet kokius veiksmus - atlikti visi aktualūs tyrimai, atvejis labai išsamiai išstudijuotas, ne visi daktarai taip gilinasi.. Nėra žodžių kuriais galima būtų išreikšti mūsų dėkingumą. AČIŪ. P.S. Niekam nieko nemokėjom.

2017-08-07, 15:06 | IP: 88.118.173.103

Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Linai už žaibišku greičiu atliktą operaciją dukrytei. Patekome į nuostabias rankas: prieš ir po operacijos viskas išsamiai paaiškinta, suteikta ir rūpintasi iki pat išleidimo dienos. Kad daugiau tokių gydytojų dirbančių iš pašaukimo. Kuo geriausios kloties ir sėkmės Jums gydytoja! Su pagarba, Nidutės tėveliai

2017-07-25, 19:21 | 1

Nuostabi gydytoja. Dziaugiuosi kad atlikome operacija pas butent sia gydytoja. Didelis Aciu. Dirba nuo sirdies ir operacija atliko puikiai. Esu labai patenkinta viskuom. I visus rupimus klausimus atsake issamiai , labai maloni. Redo mama.

2017-06-26, 01:02 | IP: 5.20.190.157

gydytoja nuo dievo. aciu.

2016-12-31, 13:23 | IP: 83.188.94.50

Nesutinku su komentaru rašiusiojo, kad nepradės gydyti, kol negaus vokelio. Ši gydytoja, mano didelei nuostabai ir pagarbai, yra vienas iš tų retų atvejų, kai dirbama iš paśaukimo, o ne dėl pinigų. Žemai lenkiu galvą prieš šią puikią Gydytoją! Nors jai nepriklausė mūsų priimti, vienok, priėmė ir skyrė daugiau nei pakankamai laiko išnagrinėti mūsų situacijai ir išsamiai (net raštu!) išdėstyti gydymo rekomendacijas. Ir tikrai daugiau nei nuoširdaus "AČIŪ" nepriėmė. Mano didžiausios rekomendacijos dėl šios profesionalios gydytojos!

2016-08-03, 21:27 | IP: *.*.*.*
2016-02-28, 07:29 | IP: 78.56.120.176

Geriausia daktarė, su kuria yra tekę susidurti. Buvau gal 13, kai ji mane gydė, bet kaip tuomet dar buvęs vaikas pamenu, jog ji ne tik profesionaliai atliko savo darbą (mane pervėžė tada iš miestelio ligoninės dėl operacijos komplikacijų, o ji greitai ir tiksliai viską sutvarkė), bet ir mokėjo bendrauti su vaikais, kas vaikui yra labai svarbu.

2014-11-12, 18:27 | IP: 195.182.79.187

Pati nuostabiausia, profesionaliausia ir gražiausia Daktarė. Labai dėkingas už gydymą, šilumą ir rūpestį, kurį patyrėme gulėdami su sūnumi (K56.1). Vilius