Pacientai, kurie rekomenduoja Dovilė Paulauskienė, %

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12977, Galiojanti

2019-10-14, 15:43 | 1

Nuostabi gydytoja . Labai patiko vizitas Unejos klinikoje Kaune , nes jau registraturoje siltai priima ir bendrauja , o gydytojos Doviles Paulauskienes asistente med.sesute yra labai malonus zmogus. Gydytoja Dovile Paulauskiene yra ne tik auksto lygio profesionale, bet ir moka gerai isaiskinti , ka reikia daryti , kaip gydytis. Aciu Jums gydytoja ! Linkiu Jums sekmes ir nepavargti Jusu sunkiame darbe .

2019-02-08, 13:33 | 3

Nuostabi gydytoja, chirurge. Vienintele ginekologe, kuri PAMATE mano cista.. Negaliu nepasidziaugti, kad yra tokiu gydytoju, kurie rupinasi ir greitai viska padaro, nelaukia. Pataria ir rupinasi. Si gydytoja ir isoperavo mane ir gyde. Esu turejus ne viena ginekologe, bet nei viena neprilygsta siai.

2018-08-27, 13:13 | 1

Gydytoja labai kompetetinga, geranoriška ir draugiškai nusiteikusi. Rimtai žiūri į iškeltas problemas ir konstruktyviai viską paaiškina. Jauna, besigilinanti į kliento problemas, išklausanti, švelni, likau labai patenkinta vizitu.

2018-03-21, 21:34 | 1

Nuoširdi, švelni, komunikabili ir svarbiausia kompetentinga gydytoja. Geriausi atsiliepimai

2018-03-16, 16:06 | 1

Šia gydytoją man rekomendavo, kaip gerai išmanačią savo darbą. Lankiausi pas gydytoją privačioje klinikoje, žinojau, kad už konsutaciją ir tyrimus reikės mokėti. Mokėjau. Po pirmo apsilankymo, Dr. Paulauskienės patarimu, užsirašiau antram apsilankymui. Atvykus laiku, stebėjau, kaip kviečia vis kitas pavardes, pasiteiravau, kada galės mane priimti. Po nemalonaus dialogo su daktare,, kurį girdėjo visi pacientai sėdėję laukiamajame, paaiškėjo, kad mano registraciją nebuvo "pilna". Ką tai reiškia supratau tik pasiteiravus registratorės. Taigi, pasirodo, mane tiesiog įterpė, ką reiškia, jog aš turiu tiesiog sėdėti ir laukti neaiškų laiką, kol gydytoja priims visas "pilnai" (anot jų) užsiregistravusias pacientes. Taigi po 40 min laukimo, nusprendžiau išeiti, nes manęs priimti, net tiek pralaukus, gydytoja nežadėjo. Tiksliau, negalėjo pasakyti laiko, kada mane aplamai galės priimti. Galbūt ši gydytoja ir puiki specialistė (šituo įsitikinti man pačiai neteko), bet "pinigų kalimas", mano nuomuone, "Marių klinikoje" tikrai nesvetimas. Esu begalo nusivylus, kad gaišau savo laiką laukdama, nors ir buvau pasirįžusi vėl mokėti nemažu pinigus už konsultaciją.