Pacientai, kurie rekomenduoja Samer Hamoudeh, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07054, Galiojanti

2019-09-08, 16:11 | 2

Puikus gydytojas. Tik jo dėka atradome mane kankinančią ligą, išoperavo ir po pusės metų pastojau. Sėkmingai prižiūrimas nėštumas. Tikriausiai liksiu jam skolinga visą gyvenimą.

2019-07-23, 06:21 | 3

Ačiū! <3 Turim du sveikus vaikus ir viskas tuo pasakyta.

2019-07-12, 00:58 | 1

Konkretus,komunikabilus gydytojas,puikiai ismanantis savo darba

2019-07-02, 15:44 | 10

Praeitais metas operavo mane, buvau patekus i ligonine su vid. kraujavimu, pats geriausias gydytojas sutiktas gyvenime. Esu labai dekinga, kad papuolia pas ji. Demesingas ir nuosirdus zmogus, kokiu dabar tikrai truksta. Linkiu Jums sekmes, esat gydytojas is didziosios raides!!! :)

2019-06-26, 11:44 | 1

Po polipo pašalinimo praėjus 2 sav. naktį prasidėjo stiprus kraujavimas. Atvykus Gyd. apžiūrėjo, skyrė kraujavimą stabdantį vaistą ir nepasiūlė hospitalizacijos. Grįžus namo, visą naktį gausus kraujavimas nesiliovė, nuo prarasto kraujo netekau sąmonės, ryte nukritau susitrenkiau galvą ir susilaužiau nosį. Greitosios pagalbos ligoninėje man buvo skirtas kitas vaistas kuris sustabdė kraujavimą. Istorijos moralas, Samer Hamoudeh galėjo atsakingiau įvertinti mano būklę, palikti stebejimui klinikose kur pastebėjus kad vienas vaistas neveiksmingas, laiku skirti dar kitą vaistą. Bet yra kaip yra ir dabar mažiusiai mėn. esu nedarbinga.