Pacientai, kurie rekomenduoja Samer Hamoudeh, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07054, Galiojanti

2019-09-08, 16:11 | 2

Puikus gydytojas. Tik jo dėka atradome mane kankinančią ligą, išoperavo ir po pusės metų pastojau. Sėkmingai prižiūrimas nėštumas. Tikriausiai liksiu jam skolinga visą gyvenimą.

2019-07-23, 06:21 | 3

Ačiū! <3 Turim du sveikus vaikus ir viskas tuo pasakyta.

2019-07-12, 00:58 | 1

Konkretus,komunikabilus gydytojas,puikiai ismanantis savo darba

2019-07-02, 15:44 | 10

Praeitais metas operavo mane, buvau patekus i ligonine su vid. kraujavimu, pats geriausias gydytojas sutiktas gyvenime. Esu labai dekinga, kad papuolia pas ji. Demesingas ir nuosirdus zmogus, kokiu dabar tikrai truksta. Linkiu Jums sekmes, esat gydytojas is didziosios raides!!! :)

2019-06-26, 11:44 | 1

Po polipo pašalinimo praėjus 2 sav. naktį prasidėjo stiprus kraujavimas. Atvykus Gyd. apžiūrėjo, skyrė kraujavimą stabdantį vaistą ir nepasiūlė hospitalizacijos. Grįžus namo, visą naktį gausus kraujavimas nesiliovė, nuo prarasto kraujo netekau sąmonės, ryte nukritau susitrenkiau galvą ir susilaužiau nosį. Greitosios pagalbos ligoninėje man buvo skirtas kitas vaistas kuris sustabdė kraujavimą. Istorijos moralas, Samer Hamoudeh galėjo atsakingiau įvertinti mano būklę, palikti stebejimui klinikose kur pastebėjus kad vienas vaistas neveiksmingas, laiku skirti dar kitą vaistą. Bet yra kaip yra ir dabar mažiusiai mėn. esu nedarbinga.

2019-03-26, 15:19 | 1

Nuostabus gydytojas! Jei reikėtų vėl kreiptis į Antakalnio klinikas, eičiau tik pas jį. Išklausantis, nuraminantis, subtiliai pajuokaujantis, pagarbus paciento atžvilgiu. Ne vieną kartą teko išgirsti ar dar turiu kokių klausimų. 10/10

2018-08-29, 11:02 | 4

Pas šį gydytoją lankausi jau daugiau nei 10 metų. Rūpestingas, malonus, nuoširdus. Galiu klaust ko tik noriu, viską paaiškiną iki smulkmenų. Net nupiešia, kad tikrai būtų aišku. Gydymą skiria, kad tik kuo mažiau pakenkti sveikatai. Gydytojas iš didelės raidės. Tikrai rekomenduoju!

2018-05-12, 21:59 | 13

operavo polipa. nustate diagnoze tiksliai, paskyre operacija. Nustebino labai aukstos kokybes profesionalumu.Gydytojas is didziosios raides. savo darba ismano puikiai. l. geras chirurgas. labai konkretus . labai dziaugiuosi kad jis operavo... labai aciu...

2018-03-12, 09:26 | 1

Puikus gydytojas ginekologas, išklauso, atidus, dėmėsingas, suteikiantis visapusišką,detalų paaiškinimą. Lankiausi pirmą kartą ir paliko nuoširdaus,sumanaus ir aukšto lygio profesionalo įspūdį.
Mano atveju suteikė operacijos alternatyvius variantus,išaiškindamas visas galimas rizikas ir pasekmes, pasekoje leido pačiai spręsti dėl operacijos būdo pasirinkimo.
Padrąsina, suteikia viltį, labai lengvai ir šauniai bendrauja net pajuokauti galima kad ir sunkiu atveju,nors gydytojas net ne lietuvis,o susišnekėti lengviau nei su kitu gimtos lietuvių kalbos gydytoju,- šis daktaras šneka suprantama ir ne medikui kalba,kas nesukelia klaustukų ir nežinomybės po apžiūros.
Nuoširdus ačiū! Nuostabu kad turime tokių profesionalų.

2017-04-13, 11:41 | 1

Visada žavėjo šio gydytojo gebėjimas bendrauti. Kaip jis yra sakęs: "-Kvailų klausimų nebūna." todėl niekada nebijau klausti visko kas man svarbu. Ir jis bene vienintelis specialistas, kuris paaiškina paprasta žmonių kalba viską ko klausiau.
Nors žmogus ne lietuvis, bet kalba puikiai lietuviškai. Tyrimus atlieka atsargiai, be jokių streso ar nemalonių pojūčių sukėlimo. Ir visada išeinu iš jo su šypsena ir be streso, kad ir kokia diagnozė būtų. Jo ramybė ir sugebėjimas nuraminti yra kažkokie ypatingi.
Jis patiko net mano močiutei!!! :-)
Galiu pasakyti tik didžiausią AČIŪ, kad dar yra tokių specialistų.