Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Šaduikienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-15044, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-01-27, 12:42 | Registruotas lankytojas 9

Savo dalyko specialistė, visuomet viską paaiškina. Gaila, jog paliko Kalniečių skyrių.

2019-11-27, 10:52 | Registruotas lankytojas 2

Puiki savo srities specialistė. Padėjo įveikti depresiją, neprireikė psichologo, nes atvykus išsirašyti vaistų, kas kart gaudavau atsakymus į man rūpimus klausimus, užtekdavo kelių minučių pokalbio, viską aiškiai nusakydavo ir padėdavo nusiraminti, visada klausdavo kaip jaučiuosi. Darbo krūvis labai didelis, bet esu maloniai nustebinta, kad geba taip puikiai tvarkytis. Tik geri atsiliepimai ir rekomendacijos.

2019-11-16, 17:58 | Registruotas lankytojas 4

Tikrai puiki, įsijaučianti į paciento situaciją, šiltai bendraujanti gydytoja

2019-01-15, 14:50 | Registruotas lankytojas 1

Nesuprantu, kaip išvis yra neigiamú komentarú apie šiá specialistę. Ji dirba poliklinikoj, kur, supraskit, atlyginimai ir darbo aplinka tikrai nedžiugintú nei vieno iš jūsú. Didelės eilės, reikia ilgai laukti? Na, arsiprašau, bet jei pacientui poliklinika skiria 30min, o papuola rimtá sutrikimá turintis atvejis, negalite palaukti?
Visapusiškai puiki, mano atveju ir vaistus ir gydymá paskyrė 100proc. Nors vaistus vartojau tik 2 mėn iš rekomenduojamú metú laiko, bet čia jau mano problema.

2018-12-18, 23:25 | Registruotas lankytojas 7

Sergu sunkią nepagydoma liga. Buvau dar tik 2kartus, bet gydytoja pasirodė labai šiltas ir kompetetingas žmogus, pati domėjosi mano liga, paskyrė vaistus nors jie priklausė man seniai, buvusi daktare apie juos net ne prasitarė, sakė jei kiltų pasaline reakcija nuo vaistų iškart skambinti ar atvykti. Šiai dienai tik labai geri atsiliepimai

2017-08-11, 12:04 | IP: 195.14.166.1

Labai gera specialistė, visada priima, net ir be išankstinės registracijos. Visada dėmesinga, rūpestingai domisi savijauta. Paskiria gydymą, kuris yra veiksmingas ir puikiausiai galiu dirbti atsakingą darbą ir galiu gyventi pilnavertį gyvenimą. Labai esu dėkinga Jūratei Šaduikienei, kuri parinko tinkamą gydymą ir jau 20 metų gyvenu su liga ir galiu džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais.

2017-08-08, 14:05 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-12-10, 11:33 | IP: *.*.*.*