Pacientai, kurie rekomenduoja Žaneta Drižienė, %

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2008-12-12, Nr. MPL-11920, Galiojanti

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08421, Panaikinta

2019-12-06, 12:11 | 4

Gydytoja yra savos srities žinovė. Labai džiaugiuosi, kad pas ją patekome. Kai atsidūrėme reanimacijoje, buvome visiškai pasimetę, išsigandę, nežinojome kas vyksta. Gydytoja atliko visus būtinus tyrimus ir ne tik, bet ir sugebėjo mus nuraminti ir suteikti tik gerų ir džiugių žinių. Vėliau išleidus iš reanimacijos niekur mūsų nepaliko, pati paskyrė laikus, kada pas ją atvažiuoti pakartotinai apžiūrai. Nuostabi gydytoja, kad visi mūsų gydytojai tokie būtų.
Taip pat moka labai bendrauti su vaikais, žino kaip prie jų prieiti. Kitai dukrai irgi buvo būtina kardiologo konsultacija, tai ją taip pat užrašėme konsultacijai pas šią gydytoją. Dukrytė labai bijojo, niekas anksčiau jos negalėjo apžiūrėti. Bet ši gydytoja mūsų 2 metukų dukrą įkalbėjo atsisėsti ir atliko apžiūrą.

2019-10-09, 10:10 | 4

Labai maloni ir švelni gydytoja, apžiūrėjo vaiką bendraudama su juo, viską išsamiai neskubėdama papasakojo.

2018-07-11, 18:18 | 1

Gydytoja iš didžiosios raidės. Pavėlavom, nes ilgai ieškojom, kur prie Santariškių palikti mašiną, priėmė. Vaikas (7 metai) smalsus nenuorama vis čiupinėjo echoskopą, uždavinėjo begalę klausimų. Gydytoja vaikui maloniai nusišypso, pajuokauja, pakutena, maloniai atsakė į visus mums rūpimus klausimus. Labai mažai žmonių mokančių bendrauti su chuliganiškais berniukais. Likau sužavėta! Sekmės darbe!

2018-04-12, 09:00 | 1

Labai maloni, dėmesinga gydytoja. Tiek su vaiku, tiek su suaugusiu labai gražiai bendrauja, išsamiai viską paaiškina, puiki specialistė. Rekomenduoju.

2018-04-06, 10:22 | 1

Puiki, maloni gydytoja, užkalbino dviejų metų dukrytę, rado priėjimą prie jos, tikrai rekomenduoju šią gydytoją!

2018-02-13, 23:01 | 7

Tai nuostabi savo srities profesionalė. Labai empatiška ir maloni moteris. Puikų santykį palaiko tiek su vaiku, tiek su tėvais. Išsamiai viską išaiškino, jokių neaiškių terminų ar prasto tono. Labai malonu lankytis pas tokią gydytoją. Rekomenduoju labai visiems.

2017-12-01, 12:13 | IP: 193.219.130.163

Tikrai puiki gydytoja. Matosi, kad dirba savo mėgstamą darbą. Nuodugniai viską ištyrė, puikiai bendravo su vaiku. Prieš mums apsilankant pas ją - skaitė savo buvusius įrašus bei pastebėjimus vaiko kortelėje. Žodžiu, tikrai rekomenduoju:)

2017-11-15, 18:21 | IP: 188.69.193.92

Nuostabus zmogus! Siandien lankemes pas ja su dukryte del sirdies uzesiuku. Pati atejo pasitikti musu i priimamaji. Kalbino, zaide su metuku amziaus dukryte, kad ji nebijotu. Klausesi sirdutes ir dare echoskopija ilgai, mano nuomone (lyginant su kitais gydytojais) -
smulkmeniskai ir labai atidziai. Visiskai suprantamai paaiskino, kas sukelia uzesiukus, kad jie greiciausiai bus netgi garsesni ateityje, taciau tai ne patologija, ne yda, gydymo nereikia, operaciju nereikes. Situacija paaiskino taip, kad neliko jokiu klausimu. Man paciai net nereikejo uzdavineti klausimu. Labai dziaugiuosi, kad kitu mamu parekomenduota butent pas ja registravausi!

2017-06-29, 13:29 | IP: 83.171.7.198

Labai maloni,gražiai bendraujanti,suprantamai aiškinanti. Vaikas jautėsi tarsi bendrauja su sena pažįstama.

2017-02-21, 15:55 | 3

nuostabi gydytoja, kuri tikrai moka dirbti su mažaisiais paciantais. Mano sūnui 1-eri, bet gydytoja puikiai susitvarkė, ir net pačiai nereikėjo kalbinti ar žaisti. Išsamiai pasidomėjo nustatyta diagnoze ir viska labai aiškiai ir suprantama išaiskino bei nuramino. Tikrai rekomenduoju visiems mažiesiams paciantams, nes tai tikra vaikučių gydytoją. Retai, kada šiais laikas tokių dar galime rasti, kai be priekaištų ir pykčių reaguoja į labai smalsius vaikus.
Ačiū Jums :)

2017-01-23, 20:44 | IP: 84.240.57.39

Puiki,maloni,profesionali gydytoja! Geriausi atsiliepimai.

2016-07-12, 15:08 | IP: 193.219.130.163

Tikrai puiki gydytoja. Labai maloniai bendrauja su vaiku. Kruošpščiai ištyrė ir apžiūrėjo vaiką. Sėkmės jai ir daugiau tokių gydytojų:)

2016-03-30, 14:13 | IP: 195.182.75.6

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja, paskyrė visus reikalingus tyrimus, viską išaiškino. Ačiū. Virginijus

2016-02-19, 15:23 | IP: 82.135.242.238

Labai gera gydytoja, paskyrė visus reikalingus tyrimus, išaiškino rezultatus. Ačiū.

2016-02-09, 16:25 | IP: 83.171.7.3

Labai puiki,profesionali gydytoja. Išsamiai išaiškina apie vaiko būklę,pataria kaip elgtis. Siunčia papildomiems tyrimams jei reikia. Visada miniu šią gydytoją tik geruoju. Sėkmės jai ir sveikatos .