Pacientai, kurie rekomenduoja Goda Bazienė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12083, Galiojanti

Bazienė Goda dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bazienė Goda?

2018-10-11, 21:34 | 2

Profesionali,maloni gydytoja

2018-05-14, 20:35 | 1

Su išsėtinė sklerozė man būvo pasiulyta ambulatorinė reabilitacija.po plazmofereziu aš jaučiausi geriau ir sutikau lankyti ambulatoriškai. Bet po keliu dienu po amb.reabilitacijos pradžios pajutau kad atejimas i Santariškes mane labai nuvargindavo. Idėl to buvau pas daktarę nuejes tam kad pasakyti apie tai, kad pirmas įspudis kad man būtu naudinga ambulatotrinė teabilitacija nepasitvirtino, gal būtu vis gi galima testi reabilitaciją stacionare. Sake ne, negalima..nes mano stovis ligoninėje nebūvo toks jau blogas ir aš buvau gerai įvertintas... davė patarimą kad nepavargčiau:) gaunasi taip vieni gydytojai pastato ant kojų o po to viskas griuna, susidaro įspudis kad ne visi reabilitologai nepakankamai bendradarbiauja su gydytojais neurologiniame skyriuje.. testinumo nėbūvo. Ko tezultatas užsitesės atsistatymo procesas, del nuovargio pasiekiant ambulatorinės reabilitacijos vietą stovis labai pablogėjo. Nežinau kodėl nedavė stac.reabilitacijos. Pacijentas kreipėsi, praše, informavo bet.. Manau kad reikėjo eiti su savo problemą pas reab. skyriaus vedėją..gal būtu kitaip. Patarčiau kritiškiau žiurėti, žinoti savo teisęs ir būti atsargesniems. Žinoma niekas nerėkia ten ir panašiai .. :)

2016-09-26, 19:16 | IP: 82.135.241.72

Puiki, profesionali ir maloni gydytoja. Dėkoju!

2016-05-10, 14:29 | IP: 195.182.66.204

Atidi, kompetetinga. Išklauso ligonį, taikliai parenka procedūras. Reabilitacija po jos priežiūra visada veiksminga.

2016-02-14, 01:08 | IP: 84.240.17.144

Profesionali,maloni gydytoja. Tokios turetu but gydytojos