Pacientai, kurie rekomenduoja Goda Bazienė, %

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12083, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bazienė Goda dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bazienė Goda?

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
2023-01-10, 14:47 | Registruotas lankytojas 4

Dalykiška gydytoja, išklausė, apžiūrėjo, davė keletą patarimų, paskyrė procedūras.

2022-09-22, 13:51 | Registruotas lankytojas 12

Puiki, labai maloni gydytoja, užkrečianti savo optimizmu. Man atėjus ji jau buvo perskaičiusi mano kortelę, žinojo pagrindines problemas, tad klausimai buvo tiksliniai. Pasidalino patarimais ir paskyrė tinkamas procedūras. Labai ačiū jai už šypseną ir profesionalumą.

2022-02-22, 16:26 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni, rūpestinga ,puiki gydytoja. Džiaugiuosi ir dėkoju, kad mane priėmė, labai nuodugniai apžiūrėjo, viską suprantamai ir aiškiai paaiškino. Dar vėliau norėčiau tęsti gydymą pas šią gydytoją ,Santaros reabilitacijos centre, nors esu iš tolimo Lietuvos miesto.

2021-10-19, 07:33 | Registruotas lankytojas 11

Likau patenkinta vizitu, dėkinga Daktarei už profesionalumą, optimaliai sudėliotą reabilitaciją. Geriau, matyt, nebūna!
Vilnietė Diana

2021-03-14, 01:47 | Registruotas lankytojas 27

Geriausia reabilitologė Santaros klinikose! Labai šiltai ir žmogiškai bendrauja!

2021-03-10, 16:33 | Registruotas lankytojas 10

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Skyrė tinkamą reabilitaciją atsižvelgdama į asmeninius poreikius. Skirtas reabilitacinis gydymas buvo puiki abipusio klausos nervo uždegimo pradžia.

2021-03-07, 12:06 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-02-09, 16:09 | Registruotas lankytojas 4

Rekomenduoju. Einant pas šios srities specialistą galėjau rinktis iš šešių skirtingų gydytojų (būtent tiek pasiūlė e-sveikata portalas man tinkamu metu) ir atlikęs paieškas nusprendžiau eiti pas Godą. Visiškai puiki gydytoja, labai sutapo mūsų auros. Bendrauja maloniai, draugiškai, labai "sava". Pati gydytoja labai sportiška, o būtent to ir tikiuosi iš žmogaus, kuris man turi skirti fizinę reabilitaciją. Visiškai pasitikėjau ir labai džiaugiuosi, kad po visų gydytojų Goda atnešė teigiamų emocijų. Ačiū. Rekomenduoju.

2020-01-13, 08:31 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytoja!

2018-10-11, 18:34 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali,maloni gydytoja

2018-05-14, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Su išsėtinė sklerozė man būvo pasiulyta ambulatorinė reabilitacija.po plazmofereziu aš jaučiausi geriau ir sutikau lankyti ambulatoriškai. Bet po keliu dienu po amb.reabilitacijos pradžios pajutau kad atejimas i Santariškes mane labai nuvargindavo. Idėl to buvau pas daktarę nuejes tam kad pasakyti apie tai, kad pirmas įspudis kad man būtu naudinga ambulatotrinė teabilitacija nepasitvirtino, gal būtu vis gi galima testi reabilitaciją stacionare. Sake ne, negalima..nes mano stovis ligoninėje nebūvo toks jau blogas ir aš buvau gerai įvertintas... davė patarimą kad nepavargčiau:) gaunasi taip vieni gydytojai pastato ant kojų o po to viskas griuna, susidaro įspudis kad ne visi reabilitologai nepakankamai bendradarbiauja su gydytojais neurologiniame skyriuje.. testinumo nėbūvo. Ko tezultatas užsitesės atsistatymo procesas, del nuovargio pasiekiant ambulatorinės reabilitacijos vietą stovis labai pablogėjo. Nežinau kodėl nedavė stac.reabilitacijos. Pacijentas kreipėsi, praše, informavo bet.. Manau kad reikėjo eiti su savo problemą pas reab. skyriaus vedėją..gal būtu kitaip. Patarčiau kritiškiau žiurėti, žinoti savo teisęs ir būti atsargesniems. Žinoma niekas nerėkia ten ir panašiai .. :)

2016-09-26, 16:16 | IP: 82.135.241.72

Puiki, profesionali ir maloni gydytoja. Dėkoju!

2016-05-10, 11:29 | IP: 195.182.66.204

Atidi, kompetetinga. Išklauso ligonį, taikliai parenka procedūras. Reabilitacija po jos priežiūra visada veiksminga.

2016-02-13, 23:08 | IP: 84.240.17.144

Profesionali,maloni gydytoja. Tokios turetu but gydytojos

2016-01-22, 19:59 | IP: *.*.*.*

2014-08-21, 11:56 | IP: 88.119.150.231

Nuostabi gydytoja!!! Džiaugiuosi ir dėkoju likimui, kad pakliuvau būtent pas ją.

2014-06-30, 16:55 | IP: 78.56.233.144

Ačiū daktarei už profesionaluma ir pagalba.Sunku patkėti,kad ir mūsų laikais Lietuvoje nemokamai gydo jaunos ir gabios ,vien nuo bendravimo galima pasveikti ,sekmės gydytojai!

2011-10-17, 07:34 | IP: 84.32.143.141

Gydytoja fantastiška visomis prasmėmis. Tiek empatija, tiek žiniomis ir parama pacientui. Išskirtiniai šios gydytojos komunikaciniai įgūdžiai - pas ją ir sveikas eičiau pasikonsultuoti :) Pagarba didžiausia šiai gydytojai ir jei kam reikia profesionalios bei kartu šiltos konsultacijos ir gydytojo (žinoma, fizinės medicinos ir reabilitacijos), pirmiausia rekomenduoju būten Godą Bazienę.