Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Čepulienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2008-09-29, Nr. MPL-11634, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Čepulienė Irena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Čepulienė Irena?

2.5

Nesidomėjo

2018-04-10, 18:12 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū šiai nuostabiai gydytojai. Lankausi jau gal 10 metu ir tik nuoširdžiausi padėkos žodžiai gyd. Irenai Čepulienei.
Labai dėmesinga, profesionali, patyrusi.
Kadangi mano problema ne tik gydytojos diagnoze ir paskirti vaistai, tai mano paties noras įgyvendinti jos siūlomą gydymą -juk ir nuo mūsų pačių daug priklauso, gydytojas gali tik rekomenduoti, nurodyti krypti, bet klausimas ar mes norėsime išgyti .... dažnai igydymo eigą juk priklauso ir nuo mūsų pastangų .

Esate Irena Čepulienė?
2017-04-06, 18:45 | IP: 84.15.182.166

Lankiausi pas šią gydytoją Santaros med.c. mokamai ir visiškai nepasigailėjau. Padėjėja ir gydytoja buvo malonios, profesionalios, prieš tyrimą išsamiai paaiškino visas sąlygas, ką daryti, ko ne. Taip pat, kas buvo svarbiausia man - nebuvo grubumo, kadangi tokia procedūra (fibroskopija) ir taip labai nemaloni. Tyrimo rezultatus pakomento trumpai, kadangi užsisakiau tik tyrimo paslaugą.
Rekomenduočiau.

Esate Irena Čepulienė?