Pacientai, kurie rekomenduoja Albertas Ulys, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12158, Galiojanti

2019-05-25, 17:03 | 4

Jeigu papuolėte pas šį gydytoją - galite dėkoti Dievui nes papuolėte į Dievo palaimintas rankas. Super Gydytojas !

2018-09-06, 16:00 | 2

Kaip specialisto nedristu vertinti, bet zmogiskosios vertybes "zemiau plintuso": ypac nemalonus, atmestinai bendraujantis. Vienas is tu "gydytoju" kuriu demesi matomai pritrauksi tik su vokeliu. Gal chirurgas geras, bet tokiam gydytojui bendraut su pacientais turetu buti uzdrausta.

2018-05-25, 15:37 | 3

Nuoširdus ačiū onkourologijos skyriaus vedėjui gerb. dr. ALBERTUI ULIUI. Tik jo dėka šiandien aš galiu džiaugtis gyvenimu. Konsultacijos metu buvau atidžiai išklausyta, visi mano pateikti ligos duomenys buvo kruopščiai išanalizuoti. Jo nustatyta diagnozė buvo tikslesnė už MRT tyrimus! Man buvo pasiūlytas pats tinkamiausias gydymo variantas. Tokio pat dėmesio susilaukiau ir po operacijos bei gydantis toliau. Dėkoju Dievui, kad kreipiausi pas šį gydytoją.
Pacientė iš Klaipėdos.

2018-01-24, 23:34 | 3

Gydytojas demesingas, konkretus, keliantis pasitikejima. Liga gydymo stadijoje, pagerejimas yra.

2017-07-19, 07:36 | IP: 78.63.251.247

geri daktarai isnyke

2016-11-18, 15:17 | IP: 78.60.203.229

Stebėtinai profesionalus ir kultūringas daktaras. Mane gydo ir konsultuoja jau penkerius metus. Problema gerybinė prostatos hiperplazija. Jeigu neoperuojama tai ilga ir jautri problema. Operacijos daktaras dar nerekomenduoja. Tačiau kai tik kreipiuosi (pavyzdžiui peršalus ir kilus problemų su šlapinimusi) daktaras geranoriškai ir skubiai padeda, nustato gydymą, kuris visada padeda.. Ačiū gerbiamam daktarui Uliui.

2016-09-16, 14:57 | IP: 195.182.88.203

doras gydytojas

2016-08-04, 01:57 | IP: 84.240.24.9

perskaiciau daug nuomoniu.cia buvo penktas urologas pas kuri teko krieptis.jo diagnozes sutapo su ki tu daktaru nuomone ir daugiau.dave daug informacijos,istire viska.recomendociau si daktara,tikrai zino savo darba.

2016-05-10, 21:52 | IP: 188.69.212.192

Nuoširdžiai dėkoju už sėkmingai atliktą prostatos vėžio operaciją mano vyrui.PSA 0.0 , srovė gersnė nei prieš operaciją ir erekcija neka prastesnė.

2016-04-30, 17:17 | IP: 80.32.130.11

Dekojame Jums Gydytojau uz pagalba musu teveliui.
Aciu.Jus nuostabus gydytojas

2016-04-28, 23:29 | IP: 78.60.246.240

2000 m. man buvo diagnozuota trečios stadijos C61 liga. Penkerius metus mane intensyviai gydė, ir eilinio patikrinimo metu man buvo pranešta, kad esu visiškai išgydytas. Džiaugsmui nebuvo ribų, tačiau ir dabar esu gydytojo nuolat stebimas. Gydytojas deda visas pastangas patikrinti mano sveikatos būklę ir nustatyti dabartinę diagnozę. Tokiu būdu gydytojų dėka aš pilnavertiškai gyvenu jau 15 metų. Nerandu žodžių išreikšti nuoširdžią padėką, Pasaulinės medicinos darbuotojų dienos proga noriu dar sykį padėkoti. Linkiu visokeriopos tolimesnės sekmės darbe, asmeninės laimės ir puikios sveikatos.

2016-03-23, 16:35 | IP: 193.219.87.131

Labai geras specialistas. Operavo mano 80 metu seneli. Jsm buvo prostatos vezys. Po operacijos isgyveno 10 metu, bet mire nuo senatves.

2016-03-03, 12:26 | IP: *.*.*.*
2016-02-07, 12:49 | IP: 78.56.33.231

Daugiau nei prieš 5 metys gyd. Ulys užšaldė inkste auglį. Iki šiol esu sveika ir labai dėkinga gydytojui Uliui. Džiaugiuosi, kad yra tokių gydytojų. Keista skaityti Pincete tokius atsiliepimus, akivaizdžiai šmeižiančius gydytoją, gal žmogus, rašęs 2016.02 04, 2015. 01.07 ir 2014.11 24 net nesigydė pas šį daktarą, bet turi keistą tikslą jį šmeižti. Esu teisininkė, tad noriu priminti, kad asmenys, kurie viešais veiksmais, žodžiu ar raštu užgauliai pažemino žmogų, gali būti baudžiami bauda, laisvės apribojimu, areštu, laisvės atėmimu iki vienų metų, o jei tokie nusikaltimai padaromi internete, tai, atsižvelgiant į komentarų turinį, gali grėsti ir didesnė atsakomybė.

2016-02-05, 15:19 | IP: 217.117.16.241

Neseniai teko kreiptis dėl Tėvelio sveikatos į šį gydytoją. Esame jam labai dėkingi, viskas buvo sužiūrėta rūpestingai, atsakingai ir profesionaliai. Ačiū labai šiam gydytojui. Žinoma, kiekvienas turi teisę turėti savo nuomonę, bet tokia kardinaliai priešinga bloga nuomonė šalia - net nustebino. Ir tie neigiami atsiliepimai - labai jau vienodo stiliaus.Ar tik ne vienas žmogus juos rašė? Jei Jums gyd. Ulys pasirodė toks blogas, tai ko pas jį gydotės? Urologų gi daug, eikit pas kitą. Kažkaip nesveikai toks pyktis atrodo... Juolab, kad gydytojas buvo tikrai rūpestingas ir profesionalus. Dar sykį labai jam ačiū. Sekmės!