Pacientai, kurie rekomenduoja Lukas Račinskas, %

Krikščionių medicinos centras

Išduota: 2018-07-18, Nr. MPL-23355, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Račinskas Lukas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Račinskas Lukas?

Krikščionių medicinos centras
2023-10-21, 08:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai dėmesingas, pozityvus gydytojas! Labai smagu, kad Lietuvoje atsiranda tokie gydytojai, kuriems rūpi pacientai! Jau jį rekomendavau savo draugams kurie pas jį užsirašė bei patvirtino mano žodžius :)

2023-01-30, 10:28 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausia padėka šiam šeimos gydytojui, kurio profesionalumo ir dėmesingumo dėka ryžausi sudėtingai neurochirurginei operacijai ir šiuo metu sėkmingai sveikstu.

2022-01-28, 23:09 | Registruotas lankytojas 1

Gan pikti komentarai iki tol truputėlį išgąsdino kai sužinojau, kad reikės bendrauti su šiuo gydytoju. Tačiau pati konsultacija buvo labai gera, esu gan priekabus ir galiu pasakyt, kad man buvo net keista po tų negatyvių komentarų - gavau daugiau informacijos negu prašiau, gydytojas mandagus, kantrus, atsparus kvailiems klausimams. Ne visada vertintojai adekvačiai jaučias rašydami negatyvų komentarą (ir turbūt turi tam teisę) - tačiau skubu patikinti, kad mano patirtis buvo teigiama ir norėčiau, kad gydytojas gautų ir padėkas.

2021-09-30, 09:52 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas visiškai nekompetingas. Atėjome į vizitą pas jį(todėl, kad mūsų šeimos gyd., atostogavo). Pasakėme, kad geriame anti reflux’inį mišinį. Ir kada galima būtų pakeisti į paprastą ar išvis nekeisti. Tai pasiūlė 5men kūdikiui išvis nebeduoti mišinio.
Belenkaip apžiūrėjo mažylį, net bijojo prie jo prisiliesti. Nei galvos apimties, nei krūtines nepamatavo. Kažką pažiūrėjo ir atsisuko į mus ir sako “viskas aš pavargau, einu atsisėsti pailsėti”. Baisu!
Įkyriai siūlė skiepyti vaiką. Pasakė, kad nenormalūs esam, kad atsisakėm nuo kaikurių skiepų.
Niekam nerekomenduoju papulti pas šį neadekvatų gydytoją! Žinių bagažas vertas 0.

2021-09-30, 09:52 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas visiškai nekompetingas. Atėjome į vizitą pas jį(todėl, kad mūsų šeimos gyd., atostogavo). Pasakėme, kad geriame anti reflux’inį mišinį. Ir kads galima būtų pakeisti į paprastą ar išvis nekeisti. Tai pasiūlė 5men kūdikiui išvis nebeduoti mišinio.