Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Jaruševičius, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12354, Galiojanti

Jaruševičius Gediminas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Jaruševičius Gediminas?

1.7

Nesidomėjo

2019-02-22, 20:45 | 4

GYDYTOJAS- iš DIDŽIOSIOS RAIDĖS.. Tas, kuriuo patikėjome po pirmojo vizito. PAGARBA. AČIŪ JUMS..REKOMENDUOJAME..(Vykome konsultacijai iš Panevėžio.)

2017-11-08, 19:47 | IP: 88.119.255.238

Puikus specialistas, o ir kaip žmogus turintis puikų humoro jausmą, nuolat klausė apie savijautą, drąsino ir šmaikštavo, nuolat linksmai klausinėjo - puikiai ir jautriai bendraujantis; baigęs procedūrą išsamiai patarė į ką kreiptis dėl operacijos. Išlydėjo ligi durų ir palinkėjo gero sėkmingo gydymo, todėl puiki nuotaika ir padėka puikiam gydytojui - diagnostikui Gediminui Jaruševičiui. :AČIŪ!

2017-10-24, 14:33 | 3

Gediminas Jaruševičius mano nuomone yra puikus savo srities žinovas, man asmeniškai 2 kartus išgelbėjo gyvybę, sergu išemine širdies liga, užsikimšus širdies koronarui iki 99 proc. įstatė stentą, o antrą kartą, kai ištiko infarktas, pašalino trombą ir stentavo pažeistą kraujagyslę. Man 77 metai. Gydytojas labai švelnus, jautrus žmogui. Nuoširdus jam ačiū! Aš jį rekomendavau savo pažįstamiems, sergantiems panašia liga. Duok Dieve jam geros sveikatos ir sėkmės gyvenime.

2017-09-21, 12:03 | IP: 83.171.0.222

Rūpestingas. Kultūringas. Profesionalas. Ačiū Gydytojui.

2017-09-19, 20:53 | IP: 78.62.59.85

Nuostabus Gydytojas. Stiprybės jam ir sveikatos! Labai rūpestingas Žmogus. Dievo palaimos Jam nelengvame darbe.