Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Lizdenis, %

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07300, Panaikinta

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2007-07-13, Nr. MPL-09659, Galiojanti

Lizdenis Paulius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lizdenis Paulius?

2019-10-10, 12:57 | 1

Lygiai pries metus man operavo luzusi uodegikauli. Kai atejau labai bijojau,bet pabendravusi su gydytoju pajutau pasitikejima siuo puikiu,maloniu,rupestingu zmogumi. Dabar dziaugiuosi,nes mano problemos kaip nebuta. Nuosirdus ACIU gydytojui P.Lizdeniui ir anesteziologei A.Karbonskienei bei ju sauniai komandai.

2018-02-14, 12:51 | 2

Nesigilino į nusiskundimus, nepaklausė nei kiek laiko trunka ir tęsiasi negalavimas ir skausmai. Apžiūrėjo, rankomis paskėsčiojo ir tiek žinių.

2017-12-06, 18:39 | 1

Ištraukė, nes jau buvau tunelyje... Iš karto jį pamačius pajutau pasitikėjimą. Jaučiu didelį dėkingumą dabar. Sveikatos ir stiprybės jam pačiam.

2017-11-21, 18:48 | IP: 85.206.187.235

Operavo hemorojų, atliko gerai viską. Bet buvau palikta likimo valioje, nieko neinformavo prieš operaciją, po operacijos irgi nesidomėjo, nesugebėjo išsamiai atsakyti į mano klausimus, neįspėjo, kad kraujavimas yra komplikacija (išraše parašė, kad išleidžia be komplikacijų), buvo jausmas, kad nori greičiau atsikratyti. Kyšio nedaviau. Konsultacijų metu iki operacijos dienos bendravo labai maloniai, operacijos dieną irgi maloniai, bet buvo nedėmėsingas. Šiaip rekomenduočiau, kas nori kokybės be jokių kyšių, bet tada prieš operaciją daug persiskaitykite literatūros, kad reikalingą pagrindinę informaciją žinotumėte patys:)

2017-07-13, 15:59 | IP: 193.219.62.234

Labai malonus,dėmesingas, bendraujantis gydytojas, manau geras savo srities specialistas. Pooperaciniu laikotarpiu lankė ir domėjosi ligonio sveikata ir būkle.
Nuoširdus ačiū.