Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Lizdenis, %

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07300, Panaikinta

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2007-07-13, Nr. MPL-09659, Galiojanti

2020-02-26, 21:19 | 1

Tikiu, kad savo srities profesionalas geras, bet man vizitas paliko prastą įspūdį. Tikiu, kad pacientų daug, visi su panašiom problemomis ir pasikartojančiais (ne visada protingais ir į temą) klausimais, bet mano nuomone todėl ir esi profesionalas, kad išklausyti ir be pašaipėlių ir sarkazmo į juos atsakyti. Pacientas ne savo malonumui pas gydytoją lankosi, bet su konkrečiomis problemomis ir baimėmis. Kas dar blogai - šalia sėdintis rezidentas (?), kuris atkartoja bendravimo manierą - pavyzdys būsimam specialistui tikrai nekoks. Problema dėl kurios kreipiausi, atrodo, išspręsta. Be pykčio, linkiu sėkmės darbe.

2020-01-06, 16:59 | 1

Superinis gydytojas!
Puikus specialistas.Profesionaliai atliko dvi sudėtigas operacijas..
Rekomenduoju 100%
Pagarbiai,Ivaškevičius

2019-12-09, 21:20 | 1

Puikus specialistas! Empatiškas, kompetetingas, draugiškas, tikrai norintis padėti pacientui, nuraminantis. Rekomenduoju 100 %

2019-10-10, 12:57 | 1

Lygiai pries metus man operavo luzusi uodegikauli. Kai atejau labai bijojau,bet pabendravusi su gydytoju pajutau pasitikejima siuo puikiu,maloniu,rupestingu zmogumi. Dabar dziaugiuosi,nes mano problemos kaip nebuta. Nuosirdus ACIU gydytojui P.Lizdeniui ir anesteziologei A.Karbonskienei bei ju sauniai komandai.

2018-02-14, 12:51 | 2

Nesigilino į nusiskundimus, nepaklausė nei kiek laiko trunka ir tęsiasi negalavimas ir skausmai. Apžiūrėjo, rankomis paskėsčiojo ir tiek žinių.

2017-12-06, 18:39 | 1

Ištraukė, nes jau buvau tunelyje... Iš karto jį pamačius pajutau pasitikėjimą. Jaučiu didelį dėkingumą dabar. Sveikatos ir stiprybės jam pačiam.

2017-11-21, 18:48 | IP: 85.206.187.235

Operavo hemorojų, atliko gerai viską. Bet buvau palikta likimo valioje, nieko neinformavo prieš operaciją, po operacijos irgi nesidomėjo, nesugebėjo išsamiai atsakyti į mano klausimus, neįspėjo, kad kraujavimas yra komplikacija (išraše parašė, kad išleidžia be komplikacijų), buvo jausmas, kad nori greičiau atsikratyti. Kyšio nedaviau. Konsultacijų metu iki operacijos dienos bendravo labai maloniai, operacijos dieną irgi maloniai, bet buvo nedėmėsingas. Šiaip rekomenduočiau, kas nori kokybės be jokių kyšių, bet tada prieš operaciją daug persiskaitykite literatūros, kad reikalingą pagrindinę informaciją žinotumėte patys:)

2017-07-13, 15:59 | IP: 193.219.62.234

Labai malonus,dėmesingas, bendraujantis gydytojas, manau geras savo srities specialistas. Pooperaciniu laikotarpiu lankė ir domėjosi ligonio sveikata ir būkle.
Nuoširdus ačiū.

2016-07-30, 01:26 | IP: 78.63.204.225

Rekomenduoju 200%

2016-04-15, 23:10 | IP: 78.62.217.22

Labai geras gydytojas. Profesionaliai atliktos trys operacijos. Aš vėl pasijutau pilnaverčiu žmogumi. Gydytojas rūpinasi ligoniu nuo operacijos pradžios iki išleidimo į namus. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją. Ačiū už suteiktą optimizmą, rūpestingumą ir profesionalumą.

2015-07-15, 23:49 | IP: 78.58.131.209

Labai geras profesionalas chirurgas, maloniai bendraujantis, rūpestingas, ieškantis geriausio varianto pacientui pasveikti.

2015-06-23, 21:48 | IP: 78.58.28.191

Buvau su mama, pakonsultavo, atliko savo darba puikiai aciu

2015-05-06, 15:23 | IP: 81.7.123.18

Išmano savo darbą. Ačiū

2014-10-21, 10:15 | IP: 90.134.75.15

Superinis! Supratingas, profesionalus, žmogiškas. Nei už konsultacijas, nei už operaciją pinigų nedaviau, atsiliepimai tik teigiami.

Esate Paulius Lizdenis?
2014-10-02, 10:37 | IP: 78.62.13.64

Atvykau pirmai konsultacijai. Normalus, netgi malonus bendravimas. Paskirtas dar susitikimas. Apie įspūdžius papasakosiu.

Esate Paulius Lizdenis?