Pacientai, kurie rekomenduoja Raisa Dulinskienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04193, Galiojanti

Dulinskienė Raisa dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dulinskienė Raisa?

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.1

2018-05-01, 11:46 | 4

Labai gera gydytoja. Man diagnozavo liga . Dieka jos atidumo, as dar gyvenu. Labai uzjaucia. Duoda siuntimus pas specialistus be jokiu problemu. Esu labai patenkinta savo tikra GYDYTOJA. Aciu jai.

2018-01-23, 22:12 | 1

Ne pirmi metai lankausi konsultacijai pas gydytoją ir noriu padėkoti už jos dėmesingumą, nuoširdumą, maloni, kaip žmogus ir atidi, kaip aukštos klasės specialistas. Sėkmės ir kantrybės Jums nelengvame darbe.

2017-12-01, 10:17 | IP: *.*.*.*
2017-01-17, 18:32 | IP: *.*.*.*
2016-02-03, 00:43 | IP: *.*.*.*
2015-05-17, 13:58 | IP: *.*.*.*
2014-07-09, 20:04 | IP: 78.60.232.11

Čia radau rimtą požiūrį į savo problemą, tos problemos išanalizavimą ir išsigydymą. Man labai padėjo paskirti vaistai ir aš patenkinta stebėjimu. Galiu bet kada paskambinti daktarei ir ji man pataria, ka daryti ir priima, jei blogai pasijaučiu.

2012-11-01, 01:28 | IP: 84.15.182.97

Kompetetinga gydytoja

2012-09-26, 11:32 | IP: 84.15.182.151

Raisa Dulinskienė kompetetinga ir atsakinga gydytoja.

2012-09-24, 21:58 | IP: 78.60.232.11

Puiki daktarė, noriai konsultuoja mane telefonu, visuomet gerai mane išgydo. Nežinau, keisti tie priekaištai čia surašyti, tiek metų gydausi, pas kitą net nenorėčiau. Nu ji puiki tiesiog...kaip žmogus ir kaip specialistas.

2011-10-24, 19:14 | IP: 213.164.98.14

Labai malonus bendravimas, profesionali konsultacija. Tikiuosiu rekomenduoti pažystamiems.