Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Juodelytė, %

Licencijos

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03716, Galiojanti

Gydytojas neonatologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05049, Galiojanti

Juodelytė Virginija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Juodelytė Virginija?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

65.3% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

68.9% Complete
3.4

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

72% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

61.4% Complete
3.1

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

67.8% Complete
3.4

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

68.8% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.1% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-05-15, 00:19 | 3

Nuostabi gydytoja! Geresnės nesu mačiusi, bendavimas atšiaurus, kartais galėtų susilaikyti nuo komentarų ne į temą, bet svarbiausia, kad pagydė mūsų mažylį ir patarimai dar ilgą laiką yra naudingi. Labai labai labai!

2019-03-31, 21:22 | 3

Pries 2 dienas issiraseme is Santariskiu Ligonines, esu suzaveta Daktares Juodelytes kompetencija, ziniomis, budrumu ir efektyvumu savo darbe!
Daktare tikrai parinko tinkama gydyma bande visais budais atrasti kodel ir kas dare itaka Musu Jonuko susirgimui, suteike labai daug naudingos informacijos ir negailejo savo laiko, kad daugiau tokiu kompetetingu daktaru butu, tai butu viskas paprasciau, deja reikia kruopsciai ieskoti ir atsirinkti tinkama daktara nes ju nera daug!
Greta Baltake

2019-01-27, 14:46 | 1

Atsiprasau uz sveplavima...rasau is telefono,tikiuosi suprasite.
Nuostabi ir profesionali daktare!!!Tik geriausi atsiliepimai. Labai dalykiska,uzjaucianti,nuosekli gydyme ir tyrimuose. Siuo metu jau trecia savaite bendraujame,tad vertinimas patikekit pagristas! Jei reiketu nominuoti gydytojus,kuriems didinti atlyginima-as pirmas nominuociau V.Juodelyte!
Neigiama vertinima irasiusiems ir komentatoriams:
Del IP adresu-nemanote,kad atsiliepimus pildo dar bunant ligonineje ir naudojantis ligonines WiFi? Bent jau as taip darau.
Del bendravimo- atsakykite sau i klausima:kai paliekate automobili remontui ar tikites,kad mechanikas/elektrikas jums suteiks psichologine pagalba ar visgi norite dalykiskumo? Ir nereikia burnoti,kad automobilis tai ne vaikas.Pats zinau kuo puikiausiai. Bet i daktarus as kreipiuosi labai konkrecios paslaugos!Nesitikiu,kad man teps buterbrodus ir nes kava i lova-tam yra visai kiti zmones!

2018-12-24, 19:55 | 1

Puiki gydytoja

2018-12-20, 15:46 | 1

Labai geras specialistas. Labai daug   žino ir atsakingai gydo.
Daugiau tokių specialistų!

2018-12-04, 13:35 | 4

Labai maloni, mandagi tolerantiška, mokanti bendrauti su vaikais gydytoja. Malonu pas ją lankytis.

2018-04-14, 23:34 | 2

Nuostabi gydytoja. Gydė tiek mano dukrą, tiek sūnų Santaros klinikų Naujagimiu skyriuje. Labai nuodugni apžiūra, skyrė daug tyrimų, jog diagnozė būtų kuo tikslesnė. Į problemas žiūri kompleksiškai, nuolat domisi ne tik mažylių savijauta, bet ir mamos. Rekomendacijos pagelbėjo ir toliau namie vaikų priežiūroje. Puikus humoro jausmas - o jei kas nesupranta, tai jų pačių problemos.

2018-04-13, 11:45 | 1

Gydytojos kompetencijai, kiek tai leidzia suvokti neprifesionali ne mediko akis, priekaistu neturiu, TACIAU bendravimo ir komunikacijos maniera, takto trukumas ir emocinis mamos puolimas del, gyd. nuomone, netinkamos vaiko prieziuros, kaip pvz. uzdetu kojiniu, kudikio drabuziu sluoksniavimo, migdymo padeties, taip pat del to, kad atmintinai neprisiminiau nestumo metu atliktu tyrimu bei neatliktu papildomu, apskritai imanomu(neatrauktu i SAM sarasa) ir t.t., mamos neva neskaityma pacios gydytojos paskirtu medikamentu anotaciju, nepasitenkinimas vaikui duota pavarde( dviguba tevo ir mamos) ir keistas domejimasis mamos profesija bei turimu nekilnojamuoju turtu... Nors pati esu gan tiesmukiska, pakankamai storos odos, taciau teko apsiverkti, nes mano supratimu, gydytojas turi laikytis profesines etikos, kad ir kokiomis asmeninemis savybemis ji apdovanojo Dievas\gamta. Be jokios abejones profesionali mediko konsultacija turi buti ne tik kiek imanoma tiksli, pagrista, bet ir korektiska.

2018-02-22, 09:34 | 9

Iš esmės galiu sutikti su komentarais, kur rašoma, kad gydytoja profesionali, tačiau turi savitą bendravimo stilių. Tikrai labai daug žinių turinti gydytoja, mūsų atveju puikiai ir greitai diagnozavo, atliko ne tik visus būtinus tyrimus konkrečiai kūdikėlio būsenai įvertinti, bet ir pažiūrėjo plačiau - visą bendrą būklę. Šią gydytoją tikrai rekomenduočiau, na o vienokį ar kitokį bendravimo stilių juk turime visi.

2017-12-19, 12:48 | 1

Su šia gydytoja teko susidurti Santariškių naujagimių skyriuje. Galiu 100% patvirtinti, kitų komentuojančių teiginius dėl šios gydytojos absoliutaus nemokėjimo bendrauti su pacientas bei kartais netgi žeminančio ar pašaipaus bendravimo. Nesvarbu kokio lygio tu esi gydytojas, tačiau iškart poto, kai nebetenki pasitikėjimo visos tavo žinios patampa bevertėmis.
Uždavus paprastą klausimą "Kiek laiko mums gali reikėti gulėti ligoninėj?" ir gavus atsakymą - "Savo noru čia atvykai, kada norėsi tada ir važiuokit namo" - galite patys įvertinti.
Negana to, jog visas skyrius "girdi" kai ši gydytoja ateina, nes komentarai replikos įvairiausiom temom girdisi iš toli, ji sugeba apšaukti kurčnebylę moterį, tampyti ją už rankos, baksnoti pirštu į jos parašytą tekstą, vietoj to, jog gražiai ką nors paaiškintų. (galbūt gydytoja yra perdaug pavargus nuo darbo šioje sferoje ir geriau būtų jai jau paiilsėti). Panašu, jog vienintelė jos "gydymo taktika" yra šaukti, rėkti ir pulti, geriau nedrįskite jos nieko klausinėti. Arogancija, pasipūtimas liejasi per kraštus, tikrai nenorėčiau, jog kada nors tektų vėl susidurti su ja.