Pacientai, kurie rekomenduoja Gytis Šustickas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02100, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šustickas Gytis dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šustickas Gytis?

2019-01-26, 18:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus, rūpestingas ir malonus gydytojas. Puikiai atliko galvos operaciją, esu be galo dėkinga ir rekomenduoju šį profesorių visiems, kuriems kyla panašių nusiskundimų. Vilija Gerulaitienė

2018-12-09, 02:06 | Registruotas lankytojas 3

Rimti ligos simptomai pasireiskė2018.07kai buvo atlikta skrandzio šalinimo operacija sergant CA.Gyvenimas tapo kancia.skubos tvarka buvau hospetalizuotas iVŠI RVUL Lazdynu kl.paskirtas ir operuotas 2018.10.24.Operavo nuostabus gyd,profesorius p.G.Šustickas.Labai rupestingas ,be galo atsidaves savo proesijai ir tikras PROFESIONALAS.Gydė ir darė viska kad greičiau pasveikčiau,dekingas ir tariu nuoširdu AČIU šiam puikiam gydytojui,linkiu geros sveikatos ir tvirtos rankos..Su didele pagarba buvęs pacientas R.Vitkus

2018-04-25, 13:07 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, nuoširdus, paprastas. Atliko sudėtingą galvos operaciją, po kurios vėl jaučiuosi gerai. Tokį specialistą tikrai rekomenduosiu visiems.

2017-10-12, 07:33 | Registruotas lankytojas 4

Tai ,,popierinis'' profesorius. Didesnę vizitui skirto laiko dalį gyrėsi savo moksline veikla . Trumpai pasidomėjęs, nusprendė, kad tikčiau mokomajai medžiagai Žiauriai nusivyliau-sugaištas laikas , išleisti pinigai. rezultatas -0.

2017-09-25, 18:48 | IP: 78.56.211.217

Lietuva gali didžiuotis tokiais specialistais. Stebuklais netikiu, bet jis jį padarė :)

2017-02-22, 20:47 | IP: 78.56.31.104

Giditojas gerai zinontis savo darba,ir labai gerai ji atlieka.
Tikrai rekamendavu giditoja ne venam.
Nieko apie giditoja blogo negirdejau.
Man isapiravo nugaros isvarza.
Gereu nuskausmenamus kiek vena diena 3metus, isvaiksejau visus maszistus,manualinius terpijos giditojus,apie pinigus jau ir kalbos nera.
Po operacijos 2savaites reabeletacijos,ir viskas pamersau apie nuskausmenamus.
VIENU ZODZIU NEBIJOKIT, GYTIS TIKRAS NEURO HIRURGAS.

2016-12-29, 17:06 | Registruotas lankytojas 1

Super savo srities specialistas, tiesiog stebukladarys!!! Mano sesei per kaledas isoperavo aneurizma, tai viskas gerai, operacija atliko puikiai. Esame labai dekingi, kad yra tokiu specialistu.

2016-12-10, 22:22 | Registruotas lankytojas 2

Likau patenkinta, vienintelis gydytojas kuris tikslei ir aiskei issaiskines mano ligos negalavimus. Kuriuos vigdau iki siu dienu, esu patenkinta. Tik gydytojo deka jau antri metai kaip dirbu gamikloje be dideliu skausmu. Aciu gydytojui uz jo kantrybe ir skirta laika. Su pagarba Zaneta Sidlauskiene. Panevezys. Noreciau kat daugiau butu tokiu gydytoju specelistu.

2016-11-25, 20:36 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas ir savo srities profesionalas. Malonus, rūpestingas, taktiškas, atidus. Nuoširdžiai ačiū už sėkmingai atliktą operaciją.

Zita Šakalienė

2016-11-08, 12:26 | Registruotas lankytojas 1

Jai ne sis gydytojas manes cia jau nebutu, o dabar gyvenu ir dziaugiuosi gyvenimu, nuo 2009 metu antras mano gimtadienis, dekoju jam, dar iki sio laiko po magnetinio rezonanso visada pasirodau jam. Stiprybes nelengvame darbe.

2016-11-07, 15:46 | IP: 108.217.86.227

Paliko gera ispudi.

2016-08-29, 19:19 | IP: 195.14.189.206

Profesorius operavo ir gydė mano Tėtį. Diagnozė buvo tiksli, konsultacija išsami ir aiški. Nors nesame medikai, tačiau po susitikimo su profesoriumi, kada mums buvo pateikta detali situacijos analizė, išaiškinta problema ir jos priežastys, suprantamai argumentuotas operacijos būtinumas, mums klausimų neliko, visiškai pasikliovėme gydytojo profesionalumu. Esame nuoširdžiai dėkingi už atsakomybę ir jautrumą.

2016-07-03, 11:05 | IP: 79.189.251.150

Labai saunus gydytojas. G.Grisiene