Pacientai, kurie rekomenduoja Margarita Gimbutytė, %

Gydytojas hematologas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13802, Galiojanti

Gimbutytė Margarita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gimbutytė Margarita?

2019-10-09, 01:19 | 2

Ji numarino mano mama!buvo uzsakyta diena del biopsijos,del ligos nustatymo.mama atvaziavo 3 val kelione i Klaipeda.Nepasizymejo savo dienotvarkeje.isvijo:del uzsakytos dienos."ponia as jusu nekvieciau galite vaziuoti namo"paskutiniai serganciai moteriai zodziai.per 8 menesius gydziusiai ir niekados nepasiguldziusios i ligonine tyrimams.susmuko moteris.ir su vyro pagalba nusliauze(tiesiogine zodzio prasme)i kita ligonine kitoj gatves pusej.po savaites mire.aciu ponia Gimbutyte uz Jusu neissilavinima,neprofesionaluma ir paprasciausio nulis zmogiskumo.mes rytoj palaidosim musu mama.jums geros dienos.Hipokrato priesaika davet ne tik paimti is musu kisi bet ir padeti zmogui.GAL PER MAZAI DAVEM?

2019-10-09, 01:19 | 2

2018-12-21, 08:18 | 1

Nuostabi gydytoja, profesionalė. Nustatė tikslią diagnozę mano mamai. Pasidomėjo ir kitais nusiskundimais, išsamiai išaiškino kaip stebėti gydymo eigą, davė labai vertingus patarimus. Mama labai dėkinga kad pateko būtent pas šitą puikią gydytoją. Sveikatos jai ir stiprybės. Rekomenduočiau ją visiems.

2017-02-19, 20:21 | IP: 78.58.121.185

maloni,profesionali Gydytoja, bandžiau atsilyginti asmeniškai,padėkojo, kad vertinam jos darbą, bet atlygio paimti griežti atsisakė. Duok dieve daugiau tokių Gydytojų

2016-12-13, 21:50 | IP: *.*.*.*
2016-05-16, 14:13 | IP: *.*.*.*
2016-02-12, 15:35 | IP: 88.119.137.197

Tolerantiška, mokanti bendrauti su ligoniais ir viską suprantamai paaiškinti.

2016-01-29, 21:29 | IP: 83.188.109.85

tropni daktare