Pacientai, kurie rekomenduoja Dominykas Stankevičius, %

Išduota: 2020-07-09, Nr. MPL-24937, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Stankevičius Dominykas dirba šioje gydymo įstaigoje

2023-10-04, 16:39 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalus ir mandagus gydytojas - nejaučiant pusę veido išsamiai pakonsultavo ir nuravimo dėl nervo pažeidimo problemos, bei išrašė vaistų, kurie viską sutvarkė.

2023-09-28, 09:49 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju.
Labiau nerūpestingo chirurgo dar nebuvau sutikus. Kilus komplikacijoms po operacijos, atsainiai žiūrėjo į problemą, teigė, kad čia "nieko nėra", viskas gerai, net kai kita chirurgė išreiškė susirūpinimą. Net neišsiaiškinus situacijos tiesiog išėjo iš kabineto ir paliko manim rūpintis kitai chirurgei.

2023-05-01, 18:45 | Registruotas lankytojas 3

Noriu labai didelį ačiū pasakyti gydytojui. Mane operavo 04. 24d.
Gydytojas prieš operaciją buvo rūpestingas, malonus, nuoširdus, padrąsino. Suteikė aiškią informaciją kaip vyks operacijos visas procesas. Operacija praėjo labai sklandžiai, komplikacijų jokių nebuvo. Po operacijos rūpestingai lankydavo, maloniai informuodavo kas vyksta su žaizda.
Išmanantis savo darbą, kompetentingas gydytojas.
Ačiū Jums labai!
Pagarbiai, Dalia.

2023-03-26, 09:57 | Registruotas lankytojas 3

Sveiki, labai noriu padėkoti mane 2023-03-23 d.paryčiais operavusiam skubios pagalbos gydytojui Dominykui Stankevičiui ;) . Puikus, jautrus, suraptingas, atsakingas ir kompetetingas gydytojas, kuris išgelbėjo mane nuo didžiulių skausmų. Sėkmingų darbų, ačiū, kad padedate mums pasveikti. Pagarbiai, Ilona G.

2022-12-03, 14:30 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas,.Nors dukra ir virkavo, bet sugebėjo ją nuraminti ir sutvarkyti probleminę dantuko vietą. Kantrus, švelnus į visus klausimus atsakė. Nebuvo mūsų situacija sudėtinga, bet skyrė pakankamai laiko. Esu dėkinga jam.

2022-11-30, 22:18 | Registruotas lankytojas 3

Puikiai susitvarkė su mažyliu, kuriam reikėjo susiūti prakirstą smakrą. Atidus, profesionalus, malonus gydytojas, suteikė reikiamą informaciją ir patarimus. O vaikas po procedūros buvo ramus ir greitai pamiršo skausmą. Ačiū!

2022-04-27, 14:19 | Registruotas lankytojas 3

Labai dėmesingas, atidus chirurgas, operavo 4 protinius dantis, operacija buvo sklandi, apie viską aiškiai informavo tiek prieš operaciją, tiek po operacijos.