Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrida Rimkienė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09771, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-06-01, 14:56 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja

2020-07-02, 09:03 | Registruotas lankytojas 4

Nuoširdi, profesionali gydytoja, savo srities žinovė, galinti padėti savo (ir ne tik) paciantams bet kuriuo paros metu. Gerai išmano savo darbą, yra nuoširdi, dalykiška, visada pasidomi apie savo paciantą, bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje. Rasti pagalbą pas gydytoją galima net atsitiktinai susitikus gatvėje. Tai puiki gydytoja, nuostabi specialistė, nuoširdus, geras žmogus.

2018-10-26, 18:11 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabaus gerumo, savo darbą mylinti ir ji išmananti gydytoja. Pas ją lankausi aš ir mano visi šeimos nariai. Labai švelni su kūdikiais, net naktį paskambinus atsakys ir reikalui esant padės. Ir ne kartą padėjo neatlygintinai. Tokiu medikų kaip ji trūksta manau daug kur, o mes ją labai džiaugiamės ir tikimės ilgai dar būti jos priežiūroje.

2017-09-26, 17:37 | Registruotas lankytojas 1

Noriu parašyti apie Jonavos r. Upninkų seniūnijoje dirbančią Ingridą Rimkienę. Tai nėra panegirika, su didele pagarba šiam Žmogui lenkiuosi. Atidi, dėmesinga, gera specialistė. Ją kaime vadina ,,mūsų Daktarytė''. Toks specialistą, kaip yra mūsų Gerasis Angelas, reikia branginti. Labai bijome, kad jos neatimtų iš mūsų.

Asmeniškai noriu padėkoti už rūpestį mano Mama. Ji neima, ji atiduoda save kitam.

Ačiū už dorą medikę.

Ana Aleksandravičienė
Upninkai

2012-04-23, 21:00 | IP: 188.69.227.62

Tai nuoširdi, rūpestinga, puikiai savo darbą išmananti gydytoja.

2012-02-15, 08:42 | IP: 82.145.208.176

Labai puiki, nuoširdi, aukštos kvalifikacijos gydytoja.

2011-11-01, 22:35 | IP: 62.212.200.76

Puiki specialistė, rūpestinga, maloniai bendraujanti, sugebanti rasti geriausią sprendimą, nebijanti nukreipti ligonį konsultacijai pas aukštesnio lygio specialistą,esant reikalui gebanti pakonsultuoti, patarti netgi telefonu bet kuriuo paros metu.