Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Rybakovas, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2008-07-01, Nr. MPL-11133, Galiojanti

Rybakovas Andrius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Rybakovas Andrius?

2020-03-03, 15:12 | 1

Didelis Ačiū daktarui. Jis gydė mamą. Nuoširdus, profesionalus, mandagus, išklausantis, paaiškinantis ir t.t. Apie jokius "atsilyginimus" nei kalbos. O mamos liga buvo labai sudėtinga. Stengėsi ir darė viską, ką tik galėjo. Tik patys geriausi atsiliepimai apie A.Rybakovą. Rekomenduoju visiems drąsiai. Linkiu jam sveikatos, ištvermės, nesudėtingų pacientų ir sėkmės darbuose. Dar kartą dėkui, daktare.

2020-02-24, 15:44 | 1

Chirurgas A.Rybakovas daugiau nei profesionalus, pirmos konsultacijos metu jau pasitikėjau juo: ramus, paaiškino rizikas, operacijos eigą. Operacija pavyko sklandžiai, jaučiuosi vis geriau ir geriau. Po operacijos dažnai ateidavo pasiteirauti apie savijautą, davė tolimesnius nurodymus. Tikrai jam rūpi kiekvienas jo pacientas. Pagarba tokiam Gydytojui. Ačiū už sugrąžintą gyvenimo kokybę. Taip pat ačiū visam skyriaus personalui už kokybišką priežiūrą hospitalizacijos metu.

Vilma 30m. Vilnius

2019-10-02, 22:39 | 3

Man operaciją atliko 2014metais ,Klaipedoje nerado priežasties,o šis gydytojas iškart pasakė,atliko laparaskopija,gyvenu pilna verti gyvenimą .ačiū

2019-05-15, 20:09 | 1

Labai kompetingas gydytojas,profesionalas,pilna demesis pacientui.Siulisiu visiems.

2019-05-05, 13:32 | 1

Didelis Ačiū Gyd. Andriui Rybakovui už dėmesį,atsakingą požiūrį į paciento sveikatos problemas ir priežiūrą viso gydimo metu. Ačiū,kad Jūs esate ,bei visam aptarnaujančiam personalui.

Pagarbiai,
Dainius Čaplikas
Druskininkai

2019-04-08, 13:18 | 1

Malonus,keliantis pasitikėjimo gydytojas.Esu dėkinga už profesionaliai atlikta operacija.Sėkmes darbe ir gyvenime.Alina Rudenko 2019.04.08

2019-01-29, 20:26 | 1

Nuostabus ir rūpestingas gydytojas, savo srities Profesionalas. Pagarba Jums ir Nuoširdus Ačiū! Larisa.

2018-06-07, 11:23 | 1

Pats nuostabiauses silciauses gydytojas koki teko sutikti galetu visi imti pavyzdi is jo.Aciu jam labai uz mamos sveikata.Sekmes jam nelengvame darbe ir sveikatos.

2018-04-24, 10:40 | 2

Norėčiau viską atiduoti: pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę būtent Jums.
Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą.
Ko vertos Jūsų nuostabiosios rankos, Jūsų protas ir išmintis?
Nuoširdžiai dėkoju Santarų klinikų Pilvo chirurgijos chirurgui Andriui Rybakovui ir visai jo komandai už puikų darbą, rūpestingumą, nuoširdumą ir puikiai atliktą antinksčio ir auglio šalinimo operaciją 2018 m. vasario 15 d.. Gydytojas super, mokantis bendrauti su pacientais labai šiltai. Didžiulis pasitikėjimas juo ir pagarba. linkiu niekad nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai.
Jūs mūsų gyvenime Viltis…Sekmės Jums ir toliau taip puikiai atlikti darbus!
Dėkinga už Jūsų ir visos komandos darnų darbą, atsidavimą savo profesijai.
Būkit sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėt padėti likimo nuskriaustiems.
Su pagarba Fenė Bžozovskaja.

2018-03-30, 21:57 | 2

Mylėkime gyvenimą tokį, koks jis yra -su druskos sauja ir su liepų medumi. Branginkime gyvenimą ir tuos, kurie jame įspaudžia nuoskaudas, ar šilumą palieka atminty.
Šitie žodžiai man skamba, šiandien norint padėkoti medikams, kurie man padėjo ir padeda.
Nors jau praėjo 3 metai nuo mano sudėtingos operacijos (skrandžio pašalinimo), kurią atliko nuostabus chirurgas Andrius Rybakovas, aš ir šiandien džiaugiuosi gyvenimu ir be galo esu dėkinga šiam gydytojui. Šis chirurgas paliko tokią šilumą ir gerumą mano širdyje ir atmintyje, kad aš iki šiol miniu tik geru žodžiu.
Man džiaugsmo ašaros ištrykšta, prisiminus, kad ne tik gydytojo Andriaus Rybakovo rankos ir protas gerai dirba operuojant. 7:00 val. ryto jis su šypsena praveria palatos duris ir kiekvieno pasiteirauja apie savijautą, sveikatą. Nejučia grįžta optimizmas ir tikėjimas gyvenimu. Andriaus Rybakovo šypsena irgi gydo.
Jau pavasarėja, dienos ilgėja ir saulutė vis dažniau nusišypso. Pavasario ir šv. Velykų proga noriu iš visos širdies padėkoti šiam nuostabiam gydytojui, palinkėti dirbti ilgai, ilgai, nes tokių žmonių šiais laikais reta. Andriui Rybakovui linkiu sveikatos, laimės, stiprybės, ištvermės ir, kad visada jo veide spindėtų gydanti ir paguodžianti šypsena.
Šiandien aš džiaugiuosi gyvenimu, džiaugiuosi vaikais, anūkais.
Lenkiu savo žilą galvą šiems medikams ir linkiu būti tokiais, kokie jie yra. O jie yra tikri gydytojai, padedantys žmonėms. Tai yra svarbiausia, kai tiek daug susirgimų ir kenčiančių žmonių.
Tegul Dievo palaima ir globa lydi jus visada.

AČIŪ!!!!
Jadvyga Tamašiūnienė

2017-12-20, 14:11 | 2

Andrius atliko man laparoskopinę fundoplikaciją. Gal būt dar per anksti spręsti, nes praėjo keli mėnesiai po operacijos, bet jau pamiršau apie refliuksą. Labai pasisekė patekt į profesionalias rankas, didelis ačiū.

2017-05-09, 13:02 | 1

Puikus gydytojas,tokio dar neteko sutikt.Kiekvienas ligonis jam rūpi,po kelis kartus ateina ir paklausia kaip jaučiatės.Ačiū už jūsų rūpestį!!!!!

2017-04-27, 10:57 | 3

Nepaprastai geras gydytojas, profesionalus, dėmesingas, visa širdimi atsidavęs savo profesijai, esu labai dėkinga už sėkmingai atliktą operaciją ir gerą dabartinę savo būklę. Linkiu didžiausios sėkmės, sveikatos, stiprybės, ramybės, Dievo palaimos.
Su pagarba ir dėkingumu
Birutė Mickienė

2017-03-07, 19:53 | IP: 86.100.248.223

Ačiū gydytojui už profesionalumą, malonų bendravimą, už dideles pastangas padėti, supratingumą.

Konstantina Genevičienė.

2017-02-12, 21:57 | 1

Buvau maloniai nustebinta...Daktaras is dideles raides. Galiu pasakyti nuosirdziai Aciu ir palinkety daug sveikatos ir ilgu metu, pacientai tikrai visi dekingi