Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Beriozovienė, %

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10895, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Beriozovienė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Beriozovienė Daiva?

2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

Gydymas nebuvo veiksmingas

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Nesidomėjo

Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
2023-01-02, 00:14 | Registruotas lankytojas 2

Visada galvodavau, kad gydytojai turi turėti pašaukimą, be abejo, tai tinka ne visiems. Ši gydytoja, tikrai nėra iš tų, kurie rūpinasi pacientu nuoširdžiai. Nors pirmais apsilankymais bendraudavo mandagiai - niekada nesidomėjo būkle. Kuo toliau, tuo labiau jautėsi, kad pacientas tik problema. Paskutiniais apsilankymais iš viso buvo jaučiama antipatija, visiškai nekreipė dėmesio į problemas, bendravo grubiai, lyg norėdama kuo greičiau išprašyti iš kabineto. Teko keisti šeimos gydytoja.

2022-02-04, 19:12 | Registruotas lankytojas 1

Man 74 metai ir aš pirmą kartą sutikau tokį širdingą gydytoją. Man labai pasisekė, kad šiuo, tokiu visuomenei ir mano artimiesiems sunkiu metu, turiu rūpestingą ir artimą šeimos gydytoją. Žemai lenkiuosi Jums, miela Daiva Berezovene, už Jūsų šilumą, žinias ir kvalifikuotą rūpinimąsi sergančiais žmonėmis. Jus visada rasite laiko papildomam pokalbiui, kad skubiai išspręstumėte kokią nors problemą. Bet koks prašymas išrašyti receptus, siuntimus, bendravimas su kitomis įstaigomis vykdomas nedelsiant. Mano liga labai rimta, o geriausias vaistas yra meilus žodis ir empatijos bei rūpesčio jausmas. Gydytojos padejejos medseserys Kristina ir Svetlana tokios pat kompetentingos ir nuoširdžios.
Ankstesnėje poliklinikoje konsultacijos telefonu metu šeimos gydytoja konsultaciją nutraukinėjo žodžiais „jūsų laikas baigėsi“. Šis nemandagumas privertė mane ieškoti kitos vietos sveikatai palaikyti. INMEDICA KLINIKA, pasirinkau dėl gerų rekomendacijų apie kliniką. Dėkoju visiems medicinos darbuotojams.
Natalija Lavrentjeva.

2021-10-31, 17:29 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju gydytojos. Atėjus konsultuotis ir paprašius atlikti tyrimus gydytoja visiškai nebuvo suinteresuota juos atlikti. Bendravimas atsainius ir nemandagus. Visiškai neįdomu ką šneka pacientas. Jaučiamas begalo didelis arogantiškumas. Teko keisti šeimos gydytoją.

2021-05-01, 15:09 | Registruotas lankytojas 16

D. Beriozovienės bendravimas-atstumiantis,visiškas nesiskaitymas su pacientu,kompetencija- prasta,diagnozės neatitinkančios realybės,tyrimai-skyrė tyrimus mokamai (net ir tuos kurie nemokami), ir negana to mažai reikšmingus man.
Po apsilankymų pas šią gydytoją sveikatos būklė tik pablogėjo! Dar gydytojos,jei išvis galima vadinti gydytoja, dėka vos nemirė artimas žmogus!!
Labai skaudi patirtis,vertinu Beriozovienę vien neigiamai..Kreipkitės pas kitus gydytojus!

2019-01-18, 11:44 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-12-27, 08:31 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-05-07, 02:25 | Registruotas lankytojas 2

Kai pradėjau lankytis pas šią gydytoją ji buvo nuostabi! Ir kaip žmogus ir kaip specialistė. Bet vėliau tiesiog kažkas pasikeitė. Diagnozuoja ne tas ligas , kurios yra ištikrųjų. Tiek man tiek mano kūdikiui. Vaistus pasako gerti, nors jų nereikia gerti, nes liga ne ta. Apžiūri atsainiai. O ir empatijos taip pat mažai parodo.
Kad ir kas nutiko, labai tikiuosi, kad tai susitvarkys. Didžiausios sėkmės gydytojai.

2017-10-07, 18:38 | IP: *.*.*.*

2016-04-28, 08:07 | IP: 193.219.58.114

Nuostabi gydytoja, atėjome pas ją iš Šeškinės poliklinikos, atvedžiau mažą vaiką, kuris buvo išgasdintas nuostabiu pediatru Šeškinės poliklinikoje. Daktarė Beriozovienė rado bendrą kalbą su mano vaiku, pagaliau mes einame pas gydytoją be didžiausių ašarų ir net leidžiasi būti paklausomas, čia 2 metų vaikas :) Profesionali, taktiška, visada labai įdėmiai išklauso tėvus, mes net nustebę išprad-ių buvome, kad mus niekas nepertraukinėja ir labai atidžiai klausosi, ką sakome apie vaiko būklę ir tik tada užduoda dar papildomų klausimų ir atidžiai apžiūri vaiką. Kylant abejonėms be problemų siunčia pas specialistą, antibiotikai išrašo tik po tyrimų ir papildomos apžiūros, mano vaikui buvo ausies užgedimas, bvome pas ją apsilankę ryte ir darėm tyrimus, kad nekankint mažą vaiką rezultatų laukimo leido eiti namo, o rezultatus pakomentavo telefonu vėliau ir paskui dar palaukė mūsų po pamainos, nes reikėjo antibiotikų išrašyt, o pas mane vaikas užmigo ir neturėjau kam jo palikti, tai pati pasakė, kad ateiti veliau ir palaukė mūsų. Labai žmogiška, dėmesinga ir inteligentiška. Tikrai rekomenduoju, o kas man labiausiai patinka, kad ji visada labiausiai atstovauja interesus savo mažojo paciento, negu jo tėvų, išpradžių pikdavau truputi, nes vis mėgėja dar savaitei po ligos palikti vaiką namo ir neleisti į darželį, bet vėliau supratau, kad tas tikrai į naudą ir džiugu, kad nebijo tėvų, o žiūri vaiko interesus :)