Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Beriozovienė, %

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10895, Galiojanti

Išduota: 2008-01-18, Nr. MPL-10188, Panaikinta

Beriozovienė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Beriozovienė Daiva?

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

Nesidomėjo

2019-01-18, 13:44 | 1

Gydytoja kalbėjo tik apie nedarbingumo lapelį, visai nesidomėjo mano nusiskundimais. Nedarbingumą turėjau dėl tos pačios ligos du kartus. Antrą kartą atėjau su aiškiais sinusito simptomais. Niekuo nesidomėjo, pati išprašiau, kad padarytų kraujo tyrimą, kurį mokamai pasidariau. Pažiūrėjusi tyrimus, išrašė vaistus nuo alergijos. Situacija nuo tų vaistų tik blogėjo. Teko pakeisti gydymo įstaigą, kurioje iš karto nustatė sinusitą, skyrė vaistus, davė reikiamus siuntimus pas LOR, nemokamam kraujo tyrimui ir pan. Padarius nuotrauką, buvo patvirtintas sinusitas. Tačiau situacija tokia apleista, kad teko labai ilgai gydytis.

2018-12-27, 10:31 | 5

Patekti pas gydytoją pavyko gana greitai. Priėmė laiku, pasakius porą simptomų be jokių papildomų klausimų pasiuntė tirtis, už vieną tyrimą kažkodėl reikėjo susimokėti (kai kitose klinikose už tą patį tyrimą niekad nereikėjo). Pažiūrėjus tyrumo rezultatus, nustatė kad kažkokie pakitimai yra, bet daugiau informacijos jokios. Įkišo reklaminį hemeopatinių vaistų lapuką, pabandžius paklausti gydytojos, kas toliau, dėl viso pikto išrašė kitus vaistus, kuriuos savo nuožiūra nusprendus galėsiu pradėti vartoti. Gavau nuolaidos kuponą kuris galioja tik tos klinikos vaistinėje ir ačiū viso gero, jokio papildomo vizito pakartotinei apžiūrai nei nieko. Pasijutau kaip pirkėja kokioje parduotuvėje, kur tik kiša reklamas ir nuolaidų kuponus, apie ligą niekas neaišku, gydytojai pasijutau kaip našta. Pirmas įspūdis prastas, antro kogero nebus..

2018-05-07, 05:25 | 2

Kai pradėjau lankytis pas šią gydytoją ji buvo nuostabi! Ir kaip žmogus ir kaip specialistė. Bet vėliau tiesiog kažkas pasikeitė. Diagnozuoja ne tas ligas , kurios yra ištikrųjų. Tiek man tiek mano kūdikiui. Vaistus pasako gerti, nors jų nereikia gerti, nes liga ne ta. Apžiūri atsainiai. O ir empatijos taip pat mažai parodo.
Kad ir kas nutiko, labai tikiuosi, kad tai susitvarkys. Didžiausios sėkmės gydytojai.

2017-10-07, 21:38 | IP: *.*.*.*
2016-04-28, 11:07 | IP: 193.219.58.114

Nuostabi gydytoja, atėjome pas ją iš Šeškinės poliklinikos, atvedžiau mažą vaiką, kuris buvo išgasdintas nuostabiu pediatru Šeškinės poliklinikoje. Daktarė Beriozovienė rado bendrą kalbą su mano vaiku, pagaliau mes einame pas gydytoją be didžiausių ašarų ir net leidžiasi būti paklausomas, čia 2 metų vaikas :) Profesionali, taktiška, visada labai įdėmiai išklauso tėvus, mes net nustebę išprad-ių buvome, kad mus niekas nepertraukinėja ir labai atidžiai klausosi, ką sakome apie vaiko būklę ir tik tada užduoda dar papildomų klausimų ir atidžiai apžiūri vaiką. Kylant abejonėms be problemų siunčia pas specialistą, antibiotikai išrašo tik po tyrimų ir papildomos apžiūros, mano vaikui buvo ausies užgedimas, bvome pas ją apsilankę ryte ir darėm tyrimus, kad nekankint mažą vaiką rezultatų laukimo leido eiti namo, o rezultatus pakomentavo telefonu vėliau ir paskui dar palaukė mūsų po pamainos, nes reikėjo antibiotikų išrašyt, o pas mane vaikas užmigo ir neturėjau kam jo palikti, tai pati pasakė, kad ateiti veliau ir palaukė mūsų. Labai žmogiška, dėmesinga ir inteligentiška. Tikrai rekomenduoju, o kas man labiausiai patinka, kad ji visada labiausiai atstovauja interesus savo mažojo paciento, negu jo tėvų, išpradžių pikdavau truputi, nes vis mėgėja dar savaitei po ligos palikti vaiką namo ir neleisti į darželį, bet vėliau supratau, kad tas tikrai į naudą ir džiugu, kad nebijo tėvų, o žiūri vaiko interesus :)