Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Ivaškevičienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2008-11-14, Nr. MPL-11807, Galiojanti

Ivaškevičienė Loreta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ivaškevičienė Loreta?

2017-06-17, 20:47 | 2

Rasau savo zmonos vardu,nes ji neinaudoja internetu.Gerb. Habilituota daktare doc.Loreta Ivaskeviciene buvo ir yra musu
vienintele Gydytoja is didziosios raides. Kai pries 9 metus mano zmonai ,Emilijai Vaskelienei ,buvo atlikta mitralinio voztuvo pakeitimo ir triburio voztuvo operacija Gerb.Gydytoja L. Ivaskeviciene rupinosi mano zmonos pooperaciniu sirdies darbo prieziura ir gydymu.Nezinau ar dar yra Lietuvoje tokiu,taip nuosirdziai besirupinanciu pooperaciniu gydymu gydytoju kaip L.Ivaskeviciene.Deka Jos mano zmona iki siol gyvena beveik normalu gyvenima,nors atlikta sudetinga sirdies voztuvu protezvimo operacija prof. Uzdavinio vadovaujamame kardiochirurginiame skyriuje. Manau,kad Prof.Uzdavinio ir po operacijos besirupinancios habil. Daktares Loretos Ivaskevicienes musu seima gali dziaugtis mano zmonos Emilijos Vaskelienes ,palyginti neblogu gyvenimu.

2016-05-24, 23:17 | IP: *.*.*.*
2015-07-26, 20:10 | IP: 107.178.46.64

Aš gydausi pas daltarę ir esu labai patenkintas gydymu ir korektišku bendravimu.Kam reikalingas pastovus akių kontaktas patarčiau kreiptis pas magą ar ekstrasensą o gal pas spcialinį darbuotoją o ne pas gydytoją

2015-07-24, 20:34 | IP: 213.226.131.133

Nuoširdus ačiū už suteiktą pagalbą ,tikslią diagnozę,paskirtą gydymą

2015-07-24, 20:21 | IP: 213.226.131.133

Daug metų gydausi pas daktarę ir esu labai patenkintas Jos profesionalumu ir nuoširdumu.Labai Jums ačiū