Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Ivaškevičienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2008-11-14, Nr. MPL-11807, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Ivaškevičienė Loreta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ivaškevičienė Loreta?

2.7

2023-03-09, 14:32 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi savo srities specialiste. Paskaicius tiek neigianu komentaru net nustebau. Pakartotinai lankyciausi tik pas daktare! Konkreti, tiksli inteligentiska gydytoja. Rekomenduoju, kas nori specialisto konkretumo, o ne psichologo. Iskart nustatyta diagnoze ir gydymas, kuris buvo efektyvus. Didziausias aciu daktarei!!!

2022-09-29, 16:10 | Registruotas lankytojas 818

Labai gera ir dėmesinga gydytoja. Tiksliai nustatė ligą ir skyrė tolimesnius tyrimus. Keletą metų niekas nieko nerado.
Dabar jau esu "stentuotas" ir sveikas.

2017-06-17, 17:47 | Registruotas lankytojas 2

Rasau savo zmonos vardu,nes ji neinaudoja internetu.Gerb. Habilituota daktare doc.Loreta Ivaskeviciene buvo ir yra musu
vienintele Gydytoja is didziosios raides. Kai pries 9 metus mano zmonai ,Emilijai Vaskelienei ,buvo atlikta mitralinio voztuvo pakeitimo ir triburio voztuvo operacija Gerb.Gydytoja L. Ivaskeviciene rupinosi mano zmonos pooperaciniu sirdies darbo prieziura ir gydymu.Nezinau ar dar yra Lietuvoje tokiu,taip nuosirdziai besirupinanciu pooperaciniu gydymu gydytoju kaip L.Ivaskeviciene.Deka Jos mano zmona iki siol gyvena beveik normalu gyvenima,nors atlikta sudetinga sirdies voztuvu protezvimo operacija prof. Uzdavinio vadovaujamame kardiochirurginiame skyriuje. Manau,kad Prof.Uzdavinio ir po operacijos besirupinancios habil. Daktares Loretos Ivaskevicienes musu seima gali dziaugtis mano zmonos Emilijos Vaskelienes ,palyginti neblogu gyvenimu.

2015-07-26, 17:10 | IP: 107.178.46.64

Aš gydausi pas daltarę ir esu labai patenkintas gydymu ir korektišku bendravimu.Kam reikalingas pastovus akių kontaktas patarčiau kreiptis pas magą ar ekstrasensą o gal pas spcialinį darbuotoją o ne pas gydytoją

2015-07-24, 17:34 | IP: 213.226.131.133

Nuoširdus ačiū už suteiktą pagalbą ,tikslią diagnozę,paskirtą gydymą

2015-07-24, 17:21 | IP: 213.226.131.133

Daug metų gydausi pas daktarę ir esu labai patenkintas Jos profesionalumu ir nuoširdumu.Labai Jums ačiū

2015-07-19, 15:14 | IP: 82.140.165.149

Gydytoja pasirodė profesionali, išmananti savo sritį, sekanti savo srities naujoves, pasiūlanti naujausių gydymo būdų ir vaistų. Vienintelis man užkliuvęs trūkumas yra, kad gydytoja beveik visiškai nepalaiko akių kontakto su pacientu, gal dėl to kai kam gali pasirodyti arogantiška, tačiau manau, kad tai tiesiog socialinių įgūdžių stoka.

2014-10-16, 13:19 | IP: 77.90.99.64

Taktiška,profesionali, išklausanti pacientą. suteikianti reikalingą pagalbą.

2012-05-27, 22:18 | IP: 84.46.179.161

Labai rūpestinga gydytoja