Pacientai, kurie rekomenduoja Nerėta Riaukienė, %

Registracija čia ir dabar
NORDCLINIC - Ginekologijos ir urologijos padalinys

Išduota: 2009-01-23, Nr. MPL-12224, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Riaukienė Nerėta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Riaukienė Nerėta?

Registracija čia ir dabar
NORDCLINIC - Ginekologijos ir urologijos padalinys
2022-03-18, 14:28 | Registruotas lankytojas 2

Tai gydytoja ,verta pacios didziausios pagarbos,paciu geriausiu zodziu apie jos darba ir paziuri i pacienta,padedanti savo tikrai profesionaliu darbu,spinduliuojanti vidine energija,kuri palaiko ir suteikia jegu. Nuosirdziausias aciu.

2022-03-18, 14:28 | Registruotas lankytojas 2

2021-06-23, 15:43 | Registruotas lankytojas 3

Pirmas vizitas buvo labai malonus. Atvykau anksčiau ir buvau iš karto priimta. Daktarė maloniai domėjosi apie situaciją, aiškino, ką daro, viską išsamiai papasakojo. Likau labai patenkinta daktarės rūpestingumu ir maloniu bendravimu.

2021-06-02, 13:04 | Registruotas lankytojas 3

Pirmą kartą einant pas moterų daktarą, tikrai kuo geriausi atsiliepimai. draugiškai priėmė anksčiau numatyto laiko, išsamiai apžiūrėjo (echoskopija ir kt) labai maloni ir draugiška

2021-05-24, 22:11 | Registruotas lankytojas 1

Nereali gydytoja. Labai maloni ir savo srities specialiste. Rekomenduoju!

2021-05-21, 10:56 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju, arogantiška, nemandagi, pacientu bando kuo greičiau atsikratyt. Betkuri kita dainavos padalinio ginekologė žymiai rūpestingesnė.

2021-05-21, 10:56 | Registruotas lankytojas 2

2021-01-22, 20:06 | Registruotas lankytojas 4

Šią gydytoją be galo gerbiu ir džiaugiuosi. Galėčiau visoms merginoms rekomenduoti.

2020-12-06, 09:20 | Registruotas lankytojas 5

Dėl sveikatos pablogėjimo, buvau užsiregistravusi apžiūrai ir citologiniam tyrimui. Laukti teko apie dvi savaites ( čia ne Covid karantino metais). Avykusi vizitui, prie kabineto pralaukiau 10 min. po talono laiko ir kadangi atskiro pakvietimo nebuvo, savarankiškai užėjus į kabinetą, buvau Riaukienes apšaukta ir atsisakyta išvis mane priimti apžiūrai, o apie citologinį net kalbos nebuvo. Paminėjus, kad atėjau su pablogėjusia sveikata, jaučiu simptomus, Riaukienė arogantiškai pareiškė, kad šiandien jokios apžiūros nebus ir tyrimų ji neims ir pakeltu tonu liepė palikti kabinetą. Buvau pasibaisėjusi šios moters elgesiu ( nes gydytojos vardu ją vadinti, tiesiog liežuvis nesiverčia).
Beje dėl šių paslaugų teko kreiptis į privačią kliniką, mokamą.
Greitu laiku išsiregistravau ir iš Dainavos poliklinikos.

2020-11-04, 22:27 | Registruotas lankytojas 4

Profesionaliai savo darbą atliekanti gydytoja. Atsako į rūpimus klausimus. Priima laiku.

2020-07-01, 17:15 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojai skambinau telefonu, kad uzregistruotu mane vizitui. Veliau paaiskejo, kad ji pamirso tai padaryti, todel ejau “be talono”. Negavau nei tinkamos apziuros nei atsakymu i klausimus. Buvo nepatenkinta, kad atejau be talono, kad neprivalo manes ziureti ir , kad yra kitu gydytoju. Likau apsiverkus ir be jokios pagalbos.. Dabar esu 7men nescia ir turiu ieskotis kitos gydytojos, kuri ne tik apziuretu bet ir i dekreta išleistu! Pasiputus, arogantiška, pacientas jai 0. Ar gydytoja gali pasakyti-yra kitu gydytoju, pas mus talonu nera?!

2020-05-12, 09:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Visada labai maloni ir geros nuotaikos, viską visada išsamiai paaiškina. Jokių neaiškumų ar nerimo, po kiekvieno vizito išeinu su šypsena. Taip pat labai maloni kartu dirbanti sesutė. Labai rekomenduoju!

2020-01-23, 18:39 | Registruotas lankytojas 1

Nemandagi, grubi, ciniška. Nulis empatijos, pastebint paciento nerimą, išgąstį.
Labai gerai išmano tik bendrąją tvarką, kurią daugybę kartų vizito metu priminė. Buvau priimta skubos talonu, ši gydytoja pasakė, kad talonas bevertis, vos ne kodėl atėjau. Matyt, šiaip sau :))) Dainavos poliklinikoje bet kuri kita ginekologė yra žymiai geresnė.

2019-06-19, 08:47 | Registruotas lankytojas 5

Ši gygytoja prižiūri mano nėštumą. Labai patinka, nes gydytoja visada atrodo puikios nuotaikos, bendrauja tikrai maloniai ir draugiškai. Išsamiai atsako į užduotus klausimus. Visada iš jų kabineto išeinu puikios nuotaikos! Taip pat gydytoja labai maloniai bendrauja su savo sesute, kuri taip pat yra be galo maloni ir mandagi! Žodžiu super! Tikrai rekomenduoju :)
Aišku, viskas visada priklauso nuo to kokios nuotaikos nueini pats. Stenkimės eiti pas specialistus puikios nuotaikos, tai ir jiems ir mums diena bus giedresnė :)

2019-06-04, 05:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gydytoja

2019-03-15, 09:55 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Lenkiu žemai galvą, kad tik daugiau būtų tokių savo srities specialistų.
10 metų buvau siuntinėjama nuo vieno prie kito daktaro, kol pagaliau Riaukėnė patarė ką man reikia daryti ir įsigilinus į mano sveikatos problemas paskyrė man tikslų gydymą. Man ji visada labai maloni gydytoja, jokios arogancijos. Nežinau, kaip kitiems... Bet aš N. Riaukienei esu tikrai labai dėkinga!

2019-02-27, 17:02 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdi, atsidavusi savo darbui! Tai gydytoja pas kurią tikrai malonu lankytis!

2018-09-26, 17:38 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Nuosirdi, rupestinga, itin svelni, daro viska kas jos galioje, issamiai isigilina i problemas. Vizito metu nejutau jokios itampos. Rekomenduoju!!

2018-06-26, 11:34 | Registruotas lankytojas 2

Savo srities specialistė!
Lankiausi pas šią daktarę pirmą kartą Dainavos poliklinikoje ir likau nustebusi, kad poliklinikoje daktarė nuoširdžiai stengiasi padėti ir gilinasi į sveikatos suttikimą. Labai maloniai bendravo, viską gerai išaiškino ir patarė kur toliau kreiptis. Esu buvus pas daugybę ginekologų, bet dabar kreipsiuosi tik pas ją.
Ačiū, Jūs nuostabi!

2018-06-11, 06:01 | Registruotas lankytojas 3

Visada laiku priimanti,informatyvi gydytoja.

2018-04-29, 15:20 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gydytoja, viską sako tiksliai taip kaip yra, išmano savo darba. Visa nėštumą ji buvo puiki tuo kad sugebėjo man degnuozuoti problema

2017-12-18, 17:40 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja, gera specialistė. Atidžiai apžiūrėjo. Viską paaiškino, patarė dėl vaistų, net kainas palygino ir paaiškino kuo skiriasi. Skyrė laiko visiems mano klausimams. Labai dėkinga esu gydytojai.

2017-10-23, 14:46 | IP: 37.157.146.166

Puiki gydytoja- maloniai bendrauja bei sugeba detaliai išaiškinti problemas bei diagnoze. Rekomenduociau!

2017-10-12, 18:31 | IP: 81.140.75.78

Daktare tikrai nuostabi gal is pirmo karto atrodo salta ir toli grazu ne arogntiska. Taciau ja galima suprasti sitiek moteru pas ja lankosi su savo problemom. Mane isklause , atsake i visus klausimus. Patare kokius tyrimus reikia padaryti. Reikalui esant konsultavo telefonu. Tikrai rekomenduoju sia Daktare.
Sandra

2017-08-01, 00:33 | IP: *.*.*.*
2017-07-25, 20:10 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-05-16, 00:16 | IP: 78.62.42.70

Konsultavo maloniai, viską paaiškino, siuntė į aukštenį lygį konsultacijai(buvo reikalinga diagnozei patvirtinti), pati skambino ir klausė dėl tyrimo atsakymo. Jos pirminė diagnozė pasitvirtino, tai kas reikalinga buvo atlikta laiku. Gydytoja esu patenkinta, lankausi pagal poreikį.

2017-02-27, 22:37 | IP: 88.222.17.201

Maladėc, gražūs akiniai, stora. Tegul numeta svorio. Būų malonu jei paaišintu turimais sausainiais apsilankymo metu.

Pagarbiai, Augustė.

2016-12-28, 23:08 | IP: *.*.*.*

2016-10-01, 15:49 | IP: *.*.*.*

2015-03-09, 12:32 | IP: *.*.*.*

2015-02-23, 20:26 | IP: *.*.*.*

2012-10-15, 08:19 | IP: 85.206.127.231

Niekada nesu davusi šiaip gydytojai pinigų, o ji net papildomas konsultacijas man teikia, netgi yra davusi savo asmeninį mobilų. Nežinau, kaip gydytoja dirba Dainavos poliklinikoje, bet Marių klinikoje ji yra nuostabi. Atvedžiau pas ją ne vieną savo draugę ir jos jau yra pastovios gydytojos N.Riaukienės pacientės. Labai rūpestinga ir savo darbą išmananti ginekologė. Didelis jai ačiū.

2011-11-29, 19:25 | IP: 78.57.236.24

tikrai labai gera gydytoja neturiu