Pacientai, kurie rekomenduoja Nerėta Riaukienė, %

Nordclinic (Kaunas, ginekologija ir urologija)

Išduota: 2009-01-23, Nr. MPL-12224, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nordclinic (Kaunas, ginekologija ir urologija)
2024-02-06, 17:53 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, einu jau 4 metus pas ją, taip pat prižiūrėjo mano neštumą. Labai kruopšciai prižiurejo, stebejo ir gydė. Labai gerai patare tam tikrais klausimais, žmogiška gydytoja ir nuostabi sesele. Labai šiltas bendravimas. Visada viska patikrina iki galo, nors kartais net nepriklauso.. Po metu atejus pasitikrinti atsimena mano problemas ir neprasant atlieka visus tyrimus. Tikrai lankysiuos pas sia gydytoja dar daug daug metu ir niekada nekeisiu :) aciu Jums. JŪS NUOSTABI ????♥️

2024-02-06, 17:53 | Registruotas lankytojas 3

2023-09-04, 17:12 | Registruotas lankytojas 5

Taktiška ir profesionali gydytoja. Įsigilino į ligos istoriją, kruopščiai apžiūrėjo, išrašė siuntimą pas kitą specialistą. Puiki kompetetinga gydytoja. Ačiū!

2023-02-15, 09:52 | Registruotas lankytojas 5

Maloniai nustebino tiek gydytojos, tiek akušerės dėmesys ne tik kaip pacientei, bet ir kaip žmogui. Kadangi lankiausi čia pirmą kartą, laukiau sunerimusi.
Gydytoja labai mandagi ir profesionali. Akušerė - paslaugi ir geranoriška. Atliko visus tyrimus .Ačiū joms.

2022-09-30, 16:51 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja,tokia ir turi būti specialistė. Išklausė visus nusiskundimus, visakeriopai ištyrė ir įvertino būklę, net ir vizualiai parodė.. lb retai tokių daktarų pasitaiko..net ir psichologiškai nuramino ☺️

2022-09-27, 22:12 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi ginekologė. Džiaugiuosi pagaliau radusi savo:) Labai maloni, atsakė, paaiškino viską ką norėjau. Tik geriausios rekomendacijos

2022-03-18, 14:28 | Registruotas lankytojas 2

Tai gydytoja ,verta pacios didziausios pagarbos,paciu geriausiu zodziu apie jos darba ir paziuri i pacienta,padedanti savo tikrai profesionaliu darbu,spinduliuojanti vidine energija,kuri palaiko ir suteikia jegu. Nuosirdziausias aciu.

2022-03-18, 14:28 | Registruotas lankytojas 2

2021-06-23, 15:43 | Registruotas lankytojas 3

Pirmas vizitas buvo labai malonus. Atvykau anksčiau ir buvau iš karto priimta. Daktarė maloniai domėjosi apie situaciją, aiškino, ką daro, viską išsamiai papasakojo. Likau labai patenkinta daktarės rūpestingumu ir maloniu bendravimu.

2021-06-02, 13:04 | Registruotas lankytojas 3

Pirmą kartą einant pas moterų daktarą, tikrai kuo geriausi atsiliepimai. draugiškai priėmė anksčiau numatyto laiko, išsamiai apžiūrėjo (echoskopija ir kt) labai maloni ir draugiška

2021-05-24, 22:11 | Registruotas lankytojas 1

Nereali gydytoja. Labai maloni ir savo srities specialiste. Rekomenduoju!

2021-05-21, 10:56 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju, arogantiška, nemandagi, pacientu bando kuo greičiau atsikratyt. Betkuri kita dainavos padalinio ginekologė žymiai rūpestingesnė.

2021-01-22, 20:06 | Registruotas lankytojas 4

Šią gydytoją be galo gerbiu ir džiaugiuosi. Galėčiau visoms merginoms rekomenduoti.

2020-12-06, 09:20 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-11-04, 22:27 | Registruotas lankytojas 4

Profesionaliai savo darbą atliekanti gydytoja. Atsako į rūpimus klausimus. Priima laiku.

2020-07-01, 17:15 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-12, 09:35 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Visada labai maloni ir geros nuotaikos, viską visada išsamiai paaiškina. Jokių neaiškumų ar nerimo, po kiekvieno vizito išeinu su šypsena. Taip pat labai maloni kartu dirbanti sesutė. Labai rekomenduoju!

2020-01-23, 18:39 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-06-19, 08:47 | Registruotas lankytojas 8

Ši gygytoja prižiūri mano nėštumą. Labai patinka, nes gydytoja visada atrodo puikios nuotaikos, bendrauja tikrai maloniai ir draugiškai. Išsamiai atsako į užduotus klausimus. Visada iš jų kabineto išeinu puikios nuotaikos! Taip pat gydytoja labai maloniai bendrauja su savo sesute, kuri taip pat yra be galo maloni ir mandagi! Žodžiu super! Tikrai rekomenduoju :)
Aišku, viskas visada priklauso nuo to kokios nuotaikos nueini pats. Stenkimės eiti pas specialistus puikios nuotaikos, tai ir jiems ir mums diena bus giedresnė :)

2019-06-04, 05:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gydytoja

2019-03-15, 09:55 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Lenkiu žemai galvą, kad tik daugiau būtų tokių savo srities specialistų.
10 metų buvau siuntinėjama nuo vieno prie kito daktaro, kol pagaliau Riaukėnė patarė ką man reikia daryti ir įsigilinus į mano sveikatos problemas paskyrė man tikslų gydymą. Man ji visada labai maloni gydytoja, jokios arogancijos. Nežinau, kaip kitiems... Bet aš N. Riaukienei esu tikrai labai dėkinga!

2019-02-27, 17:02 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdi, atsidavusi savo darbui! Tai gydytoja pas kurią tikrai malonu lankytis!

2018-09-26, 17:38 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Nuosirdi, rupestinga, itin svelni, daro viska kas jos galioje, issamiai isigilina i problemas. Vizito metu nejutau jokios itampos. Rekomenduoju!!

2018-06-26, 11:34 | Registruotas lankytojas 2

Savo srities specialistė!
Lankiausi pas šią daktarę pirmą kartą Dainavos poliklinikoje ir likau nustebusi, kad poliklinikoje daktarė nuoširdžiai stengiasi padėti ir gilinasi į sveikatos suttikimą. Labai maloniai bendravo, viską gerai išaiškino ir patarė kur toliau kreiptis. Esu buvus pas daugybę ginekologų, bet dabar kreipsiuosi tik pas ją.
Ačiū, Jūs nuostabi!

2018-06-11, 06:01 | Registruotas lankytojas 3

Visada laiku priimanti,informatyvi gydytoja.

2018-04-29, 15:20 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki gydytoja, viską sako tiksliai taip kaip yra, išmano savo darba. Visa nėštumą ji buvo puiki tuo kad sugebėjo man degnuozuoti problema

2017-12-18, 17:40 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja, gera specialistė. Atidžiai apžiūrėjo. Viską paaiškino, patarė dėl vaistų, net kainas palygino ir paaiškino kuo skiriasi. Skyrė laiko visiems mano klausimams. Labai dėkinga esu gydytojai.

2017-10-23, 14:46 | IP: 37.157.146.166

Puiki gydytoja- maloniai bendrauja bei sugeba detaliai išaiškinti problemas bei diagnoze. Rekomenduociau!

2017-10-12, 18:31 | IP: 81.140.75.78

Daktare tikrai nuostabi gal is pirmo karto atrodo salta ir toli grazu ne arogntiska. Taciau ja galima suprasti sitiek moteru pas ja lankosi su savo problemom. Mane isklause , atsake i visus klausimus. Patare kokius tyrimus reikia padaryti. Reikalui esant konsultavo telefonu. Tikrai rekomenduoju sia Daktare.
Sandra

2017-05-16, 00:16 | IP: 78.62.42.70

Konsultavo maloniai, viską paaiškino, siuntė į aukštenį lygį konsultacijai(buvo reikalinga diagnozei patvirtinti), pati skambino ir klausė dėl tyrimo atsakymo. Jos pirminė diagnozė pasitvirtino, tai kas reikalinga buvo atlikta laiku. Gydytoja esu patenkinta, lankausi pagal poreikį.

2017-02-27, 22:37 | IP: 88.222.17.201

Maladėc, gražūs akiniai, stora. Tegul numeta svorio. Būų malonu jei paaišintu turimais sausainiais apsilankymo metu.

Pagarbiai, Augustė.

2012-10-15, 08:19 | IP: 85.206.127.231

Niekada nesu davusi šiaip gydytojai pinigų, o ji net papildomas konsultacijas man teikia, netgi yra davusi savo asmeninį mobilų. Nežinau, kaip gydytoja dirba Dainavos poliklinikoje, bet Marių klinikoje ji yra nuostabi. Atvedžiau pas ją ne vieną savo draugę ir jos jau yra pastovios gydytojos N.Riaukienės pacientės. Labai rūpestinga ir savo darbą išmananti ginekologė. Didelis jai ačiū.

2011-11-29, 19:25 | IP: 78.57.236.24

tikrai labai gera gydytoja neturiu