Pacientai, kurie rekomenduoja Audra Januškevičiūtė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00882, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-01-27, 21:03 | Registruotas lankytojas 2

Mano atveju 70 eu už 13 minučių nekokybiško laiko. Įrašė ne tą diagnozę, tai patvirtina įrašai ir prieš apsilankymą pas šią gydytoją, ir po, pas kitus specialistus. Po didžiulio nesupratingumo iš gydytojos pusės prasidėjo simptomai, kurių iki šiol nebuvo. Neurologija sritis jautri, smegenys - mažiausiai ištirtas organas. Nevertėtų to pamiršt. Savo ruožtu, tikiuosi, daugiau niekada nesusidursiu su tokiu abejingumu ir nekompetencija.

2020-01-03, 08:11 | Registruotas lankytojas 1

Kai iteikia popierius su diagnozę ir pasiulo paskaityti, nes ten viskas parašyta. Jus rimtai???? 70eur už 5 min ???? nerekomenduoju. Ne i viena mano klausyma neatsake.

2018-07-24, 13:35 | Registruotas lankytojas 2

Dvelkia sovietmeciu is tolo. Salta ir dogmatiska.

2018-05-18, 15:19 | Registruotas lankytojas 5

Daktare seniai mane gydo. Gera daktare. Paskutini karta teisingai diagnozavo,nuosirdziai isklause,as likau laimingas.

2018-02-03, 16:14 | Registruotas lankytojas 7

Ačiū gydytojai už nevaldišką požiūrį į situaciją, kada reikėjo pakeisti siuntimo ir recepto datą. Buvau taip maloniai nustebinta, kad, atrodo, išėjau net nepadėkojusi. Tuo pačiu dėkui už jau anksčiau duotą argumentuotą patarimą pakeisti mano naudojamą preparatą modernesniu bei laiku atliktus kompiuterinės tomografijos tyrimus. Gydytoja netuščiažodžiauja, akcentuoja svarbiausius gydymo momentus.

2017-03-30, 16:00 | IP: 193.109.235.158

Gera gydytoja, padare visus reikiamus tyrimus ir rado problema iskart.

2017-02-12, 19:29 | IP: *.*.*.*
2017-02-06, 12:39 | IP: *.*.*.*
2016-11-19, 09:04 | IP: 83.189.197.184

Gydytojos akis buvo tiksli, pajautė problemą, ko iki tol nė vienas gydytojas nebuvo padaręs. Tik neturiu nuomonės ar paskirtas gydymas tinkamas ar jis man tiks.

2016-07-16, 01:43 | IP: 84.15.185.97

Labai gera gydytoja, profesionalumas augščiausiam lygyje. Puiki kaip žmogus, viską paaiškina, kantriai išklauso. Esu labai dėkinga už suteiktą pagalbą. Dar norėčiau padėkoti gydytojos seselei Astai už pavizfingą elgesį su pacientais. AČIŪ

2016-02-02, 17:26 | IP: *.*.*.*
2015-05-09, 09:54 | IP: 188.69.195.2

Aciu gydytojai,kuri po ilgai uztrukusio maratono per daugybe specialistu,labai rupestingai apziurejo ir isklause bei iskart ivardijo liga,paskyre gydyma.Be to,pokalbis su ja labai padejo nusiraminti.Aciu dar karta ir dideles sekmes Jums ateityje!

Esate Audra Januškevičiūtė?
2011-12-02, 15:02 | IP: *.*.*.*