Pacientai, kurie rekomenduoja Ina Šragienė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-04031, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šragienė Ina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šragienė Ina?

2.7

2014-05-07, 22:44 | IP: 78.56.83.46

Man patinka si gydytoja. As persivedziau pas ja, nes jau nemazai metu mano vaikai uzrasyti pas gyd. Sragiene. Ji informuoja apie vaistus, ju vartojima, domisi ju pasaliniu poveikiu man. Visada issamiai viska paaiskina. Patenkinta ir del vaiku prieziuros.Na, mums sake, kad vitD reikia kai prakaituoja rankytes ir pedutes, o ne atvirksciai. Patinka ir tai, kad jei kyla klausimu, VISADA pasiulo kreiptis pas rimtesni tos srities specialista. BE maldavimu ir kysiu israso siuntima, o ne kaip didesne dalis gydytoju, bando patys nugydyt, kad tik kolegos nesijuoktu is ju neprofesionalumo.
Sesute irgi puiki! Pataria kas ir kaip geriau, maloniai (!) bendrauja, galima susitarti del ivairiu dalyku.
Man pasake, kad ant pazymu reikia nueiti antspaudo. Manau, teveliu problema, kad nesugeba to prisiminti. Siaip kaip ir visiems gydytojams ir sesutems, per daug popierizmo, todel galima suprasti kodel si ta pamirsta.
Tiesa, kiek sunkiau prisiskambinti i kabineta. Bet ir tai suprantama, laksto ligos istoriju, mazi vaikiukai konsultuojami kitame kabinete ir pan.
Visumoj, as tikrai patenkinta savo pasirinkimu ir sprendimu.
Nuosirdus DEKUI gydytojai ir sesutei!!!

2012-10-25, 11:24 | IP: 213.190.36.34

Šiaip gydytoja gal ir nieko, bet seselė - kažkas baisaus. Visada nepatenkinta, jai viskas blogai. Išduoda siuntimą, o apie antspaudus nė žodelio, kad reikia pačiai nueiti į registratūrą nueiti užsidėti. Keletą kartų su siuntimu buvau grąžinta į polikliniką, nes siuntimai be antspaudų NEGALIOJA. Manau keisime šeimos daktarę.

2011-07-14, 14:20 | IP: 81.7.91.90

Labai šauni gydytoja ir med. sesutė puiki. Labai rupestingos, visada padės. Jei tik iškyla kažkokių klausimų aš be jokių abejonių skambinu ir žinau, kad sprendimą padės rasti. Dar nebuvo nuvylusi.

2009-01-21, 12:54 | IP: 195.182.65.83

visada gali priimti jei yra ligos pozymiai kartais reikia paciam pasakyti ka reikia daryti

2007-02-27, 21:59 | IP: 88.118.243.28

Ji ne rachito pozymiu nezino!!!!Nuo rachito kudikiams prakaituoja padukai ir delniukai, o ji sako atvirksciai!!!