Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Eimutienė, %

Infekcinių ligų gydytojas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12749, Galiojanti

Eimutienė Aldona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Eimutienė Aldona?

2018-05-09, 00:49 | 6

Na, kaip kiti rašo, nebuvo panašu kad gydytoja norėtų “į kišenę”. Gal tikrai, nėra labai dėmesinga, bet tikrai maloni. Manau, išmano savo sritį gerai. su rimtomis ligomis nesusidūriau, todėl apie gydymo efektyvumą komentuoti negaliu, bet pasirodė, kad žinios truputį pasenusios.

2017-08-31, 16:36 | IP: 78.61.92.185

Sveiki, manau ši gydytoja verta vadintis Gydytoja iš didžiosios raidės. Daktarė Eimutienė - tai yra
profesionalumas, aukšto laipsnio žmogiškumas, mandagumas ir sugebėjimas įsijausti. Ačiū Jums. Su didžiule pagarba Larisa Krečkova

2016-11-25, 14:59 | 1

Tokios akiplesos neteko sutikti per savo 46metus,ir is kur tiek to abejingumo,neismanimo,ir tiesiog ziuri i akis ir tyli,klausk neklauses nieko nesako,tik duoda suprasti kad reikia ikisti tarp zurnalo lapu euru stambiom kopiurom.Tai toks mano vizitas buvo pas ta prakeikta Eimutiene.Nustste hepatita C,padare biopse,nors gulejau tik para laiko ligoninei,tai sugebejo parasyti savo dokumentuose ,kad gulejau 2 savaites(cia kad tik daugiau pinigu islupti is ligoniu kasu)Trys menesius vaiksciojau,tik nesupratau kam,ateinu atsizymiu ir tiek sako atrik po menesio,o tai kada jau nebesusilaikiau,tai klausiu o kada pradesim gydima juk cia nera ko delsti,tai sako cia matai tokia systema,ne tik man bet ir dar visai komandai reikia duoti po 1000 euru,tai sako ateik dar po menesio,tada ziuresim,tai butu visumoi buve 4men. ir jokio veiksmo,nu as soka pagavau visai,nors vsistai yra kompensuojami valstybes,man buvo pareiksta apie 35 tukstancius euru 3menesiu gydimas,mat buvau atvaxiaves is UK,tai tur but mane kad labai turtingas.Na ir galiausiai po keturiu menesiu laisko ir pinigu issvaistymo,likau nieko negaves jokio gydimo,man tu tukstanciu nedaviau,ir galiausiai trko gryzti be jokio rezultato ir pradeti is naujo bisus tyrimus cia Londone.Butu mano valia,tokias isgamas kaip Eimutiene pasodinciau i kalejima ten jos vieta.Piktas labai ant jos likau ikk dabar neatsigaunu..

2015-04-16, 21:40 | IP: 85.232.153.201

Demesinga, atidi ir labai nuoširdi gydytoja. Konsultacija visada labai profesionali. Džiaugiuosi, kad yra tokių gydytojų.

2014-11-16, 16:16 | IP: 85.232.153.201

labai profesionali ,atidi ir nuosirdi gydytoja. Ačiu jai už rūpestį ir galimybę įveikti ligą.

2014-11-02, 22:18 | IP: *.*.*.*
2013-03-01, 10:13 | IP: *.*.*.*