Pacientai, kurie rekomenduoja Jaroslav Šturo, %

Išduota: 2007-01-23, Nr. MPL-09045, Galiojanti

Šturo Jaroslav dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šturo Jaroslav?

2019-04-23, 20:40 | 2

Labai patenkinta gydytojo darbu-tiesiog profesionalus gydytojas.Ir kaip zmogus-demesingas,rupestingas,isklauso,paskiria gydyma,jei reikia,be jokiu problemu siuncia pas specialistus.Superinis gydytojas.Aciu.

2018-08-01, 21:16 | 1

He is amazingly friendly and highly professional. I really feel assured each time I visit him.

2017-07-14, 13:46 | 2

Puikus daktaras, tikras profesionalas. Visados malonus, rūpestingas ir atidus. Ačiū

2017-02-22, 02:18 | IP: 78.157.90.31

Rūpestingas, kantriai išklauso, atlieka reikiamus tyrimus.

2016-05-02, 21:23 | IP: 84.240.39.87

Puikus daktaras Labai uzimtas

2016-04-27, 10:26 | IP: 213.159.53.243

Labai malonus ir rupestingas gydytojas.

2015-01-31, 00:14 | IP: 78.60.222.136

Neseniai persirašiau pas jį ir esu labai patenkinta. Gydytojas tikrai malonus, visada išklauso, pataria. Ir tiesą pasakius, tai niekad nepastebėjau, kad pas jį nebūtų žmonių, visada tenka palaukti. Ne per seniausiai teko pas jį lankytis su papildomu talonu, dėl peršalimo, paskyrė skubius tyrimus bei tinkamą gydymą, tad po savaitės jau buvau darbinga. Kartais netgi susidaro įspūdis, kad gydytojas labaiu rūpinasi mano sveikata nei aš pati. Ilgam įstrigo pirmo apsilankymo metu gydytojo pasakyti žodžiai, kad mes visada turime laiko nuvaryti savo automobilį į techninę apžiūrą, bet pasirūpinti savo sveikata laiko neturime. Nėra.

Esate Jaroslav Šturo?
2014-11-04, 16:25 | IP: 213.159.50.96

Labai geras ir profesionalus gydytojas. Jau ne pirmus metus pas jį prisirašęs, niekada nebūna jokių problemų. Labai rekomenduoju. Eilės, aišku, kaip ir visur, bet čia jau ne nuo gydytojo priklauso, papildomą talonėlį visada galima gauti, o jį gavus - tą pačią dieną ir priima. SUPER.

Esate Jaroslav Šturo?