Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksejus Zorinas, %

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Širdies chirurgijos gydytojas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16242, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Zorinas Aleksejus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Zorinas Aleksejus?

Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
2023-11-01, 22:03 | Registruotas lankytojas 1

Santariskiu klinikom 100 balu. Reanimacijos skyriui 200 balu. Reanimacijos skyriumi esu suzaveras

2020-10-21, 16:52 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju puikiam chirurgui Aleksėjui Zorinui už profesionalumą, nuoširdų bendravimą, atsidavimą darbui ir rūpestingai atliktą širdies operaciją. Ačiū Jums!
Laimutis Pavilonis

2019-05-03, 19:39 | Registruotas lankytojas 3

Labai nuostabus gydytojas! Mama(Gražina), tuoj bus metai po operacijos.. Vis prisimenu viską, bet tie prisiminimai gražūs, nes sutikome Jus ir Jūsų nuostabią komandą.. Ačiū Jums labai, labai..
Agne

2019-02-10, 17:39 | Registruotas lankytojas 9

Ačiū, mielieji mano gydytojai. 2017-05-05/06 d. man buvo atliekama širdies aortos ir tribūrio vožtuvo operacija. Mano pirmoji širdies operacija buvo prieš 22 m. su mitralinio vožtuvo keitimu. Noriu labai padėkoti nuostabiems savo srities specialistams kardiochirurgui Arimantui Grebeliui, širdies chirurgui Aleksejui Zorinui, kardiologei R.Čypienei ir visam I chirurginio skyriaus personalui už antrą mano gimtadienį, kurį Jūs man suteikėte. Operacija buvo labai sudėtinga ir sunki, ji kuri tęsėsi 12,5 val vieną dieną ir antrą dieną (Mindaugo karūnavimo) 2,5 val. Ačiū, Jums mielieji. Linkiu Jums visiems laimės, stiprios sveikatos ir Dievo palaimos. Pagarbiai, Alvydas Masiliūnas.

2018-04-09, 03:42 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas ir žmogus. Esame dėkingi Jam už mūsų tėčio išgydymą, rūpestį.

Veslava Kodz

2018-01-02, 20:20 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas. Ačiū už atgautą sveikatą, už rūpestį už profesionalumą.

Sergejus Dūda

2015-08-31, 19:14 | IP: 88.223.58.16

Kad daugiau tokiu gydyyoju butu!!!
Aciu, Jums uz pagalba ir rupesti!!!
Sekmes Jums ir Jusu seimai!

2015-08-07, 10:08 | IP: 195.14.172.146

Nuoširdžiai dėkojame gyd. A.Zorinui už profesionalumą ir rūpestingumą - tai gydytojas iš didžiosios raidės.

2011-12-17, 19:52 | IP: 78.56.154.252

Nuoširdžiai dėkoju puikiam chirurgui Zorinui Aleksejui, prikėlusiam mane antram gyvenimui po širdies operacijos. Sėkmės Jums linki Filomena Krasauskienė bei jos šeima.