Pacientai, kurie rekomenduoja Tadas Latkauskas, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-07-11, Nr. MPL-07141, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Latkauskas Tadas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Latkauskas Tadas?

2023-10-26, 08:59 | Registruotas lankytojas 3

teko lankytis maždaug prieš dešimt metų, apžiūros metu be mano sutikimo apžiūrą stebėjo praktikantai, gydytojas problemą diagnozavo deja atlikta operacija rezultato nedavė, būklė blogėjo. Po operacijos atvykus pas gydytoją ir išsakius skundus, kad blogai jaučiuosi be mano sutikimo leido atlikti patikrą studentei, kuri buvo labai grubi. Po apžiūros gydytojas pasakė frazę, kad neva esu sveika ir nėra ko čia lankytis, nors buvo skausmas ir kraujavimas. Pasinaudojau gydytojo patarimo ir nebesilankiau. Ilgus metus gyvenau su šia liga ir išsigydžiau galų gale griežta dieta, nors retsykiais atsinaujina. Gydymas rezultato nedavė

2023-05-30, 10:54 | Registruotas lankytojas 1

Užsiregistruoji pas daktarą- o daktaras nepasirodo savo darbo vietoje. Plius pralauki 1+val, kad nueitum pas rezidentus į kabinetą. Kam tada ta išankstinė registracija, kai viskas vistiek vyksta apvirkščiai?

2020-02-12, 19:19 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-01-24, 11:35 | IP: *.*.*.*

Esate Tadas Latkauskas?