Pacientai, kurie rekomenduoja Natalija Krasovskaja, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12789, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas genetikas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00074, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-18, 13:21 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja nuostabi, viską išsamiai paaiškino, maloniai bendravo, pasakė kokius dar tyrimus galima pasidaryt, dėl atsakymų paskambino pranešė. Tikra savo srities profesionalė.

2020-09-03, 23:35 | Registruotas lankytojas 1

Puiki savo srities specialistė, maloni, nuoširdi gydytoja. Buvau su pirmuoju nėštumu genetikos tyrimams pandemijos metu, viskas sklandžiai pavyko, užsiregistruoti ir atvykti sutartu laiku. Tyrimus atliko labai išsamiai ir viską aiškiai išdėstė ir paaiškino, po tyrimo dėl tyrimų atsakymų ir sekančiam tyrimui susisiekė asmeniškai. Drąsiai rekomenduoju!!!

2020-02-17, 22:31 | Registruotas lankytojas 1

Tik patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai. Lankiausi kelis kartus - viena geriausių savo srities specialisčių - viską išsamiai ir geranoriškai paaiškina, atsako į klausimus.

2019-08-12, 09:03 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoją savo pirmąjam echoskopui kai buvau 12 savaičių nėščia. Lūkestis buvo atidžiai patikrinti vaikelį ir galimų rizikų tikimybę. Lūkestis patenkintas su kaupu, gydytoja detaliai viską paaiškino, patikrino ir pakonsultavo. Labai maloni gydytoja. Apsilankymas pas šią gydytoją paliko tik gerą emociją. Tikrai sugrįščiau jei/kai reikėtų ir rekomenduočiau kitoms būsimoms mamytėms. Kaip gera, kad yra tokių gydytojų kaip Natalija.

2019-05-30, 19:07 | Registruotas lankytojas 3

Pas šią gydytoją lankėmės prieš naujuosius. Tai buvo vienintelė gydytoja, kuri liko neabejinga mūsų situacijai ir priėmė vizitui dar prieš naujuosius. (Visur kitur, įskaitant mokamas klinikas, gavome atsakyma, kad būtume priimti nebent po naujųjų metų). Gydytoja jau telefoninio pokalbio metu sugebėjo nuraminti dėl įtariamos problemos, po apžiūros taip pat palaikė psichologiškai ir ramino, kad situacija nėra tokia, kaip buvome prigąsdinti Kauno klinikose. Ji man Atliko vaisiaus vandenų tyrimą, rodė dėmesį, iškart nepaleido namo ir pasiliko dar vienai apžiūrai įsitikinti, kad viskas gerai. Taip pat konsultavosi su dar dvejomis kolegėmis, visos nutarė tą patį, kad nėra jokios anfulancelės. Gavus visus tyrimų atsakymus pati paskambino ir viską paaiškino. Pati puikiausia specialistė, o kartu ir gera psichologė!

2019-05-28, 11:48 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi! Negalejau patiketi, kad buna tokiu gyd. Atidi, svelni, rupestinga. Nuramino, issamiai ir aiskiai pakonsultavo. Jauciausi be galo saugi. Rekomendavo kur kreiptis toliau. Rekomenduoju!

2019-03-20, 14:57 | Registruotas lankytojas 5

Puiki gydytoja, nors eilės buvo nežmoniškos, o reikėjo skubiai, ji man paskambinus savo iniciatyva surado man tarpelį. Dėmesinga, jokių užuominų kad norėtų už tai padėkutės - gydytoja iš didžiosios raidės

2018-11-12, 14:58 | Registruotas lankytojas 7

Labai maloni, antrą kartą važiavau pas ją choriono gaurelių biopsijai, abu kartus nebuvo komplikacijų, antrą kartą nejaučiau išvis jokių požymių, kad buvo durta...Šilta gydytoja, abu kartus buvo geros naujienos, tai atrodo, kad ir gydytoja puiki.....pirmą kartą atsakymų laukiau 4 d, šįkart paskambino po 2 dienų...Priėmė laiku,. ne procedūrų dieną paėmė mėginį, nes esu iš Klaipėdos, nenorėjo siųsti atgal vien dėl to, kad ne pirmadienis..vienu žodžiu super, kita gi būtų sakiusi atvažiuok kitą pirmadienį. Ačiū gydytojai už malonią konsultaciją ir geras žinias :)

2018-10-11, 10:43 | Registruotas lankytojas 1

За вашу работу НАЛИЯ, тепло и заботу
Я выразить вам благодарность хочу,
Жизни счастливой на долгие годы
Желаю я лучшему в мире врачу.

Не только таблетки, не только уколы,
Лечите вы сердцем, душой,
Пусть все пациенты будут здоровы,
Спасибо вам, доктор, наш дорогой.

2018-09-17, 15:08 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gydytoja, nerealus žmogutis, tai gydytoja, atitinkanti visus tikro, atsidavusio savo darbui ir mylinčio savo pacientus gydytojo reikalavimus!!!
Ačiū, kad estate!!!

2018-02-15, 12:39 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja. Viską išsamiai paaiškino, parodė. Šiltas žmogus. Su vyru buvome labiau nei patenkinti :)

2018-02-12, 22:01 | Registruotas lankytojas 4

Labai rekomenduoju, vizitas ir konsultacija išsamus, smulkmeniškas, niekur neskubantis. Gydytoja maloni, profesionali. Lankiausi privacioje klinikoje, paslauka už kurią net malonu sumokėti :)

2017-11-29, 13:03 | IP: 213.164.113.55

Nuostabi gydytoja ir dar nuostabesnis žmogus. Man tai pirmas neštumas, be to esu sirgusi krūties vėžiu, tai jei ne ši gydytoja, seniai jau panikoje būčiau. Esu daug gydytojų mačiusi, bet tokios nuoširdžios gydytojos reta!! tai gydytoja kuri pati paskambino pranešti tyrimų rezultatus! Rekomenduoju visiems!

2017-08-02, 16:41 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia ir nuostabiausia gyd.su kuria teko bendrati,siltas,kaip zmogus,maloniai bendraujanti, skire pakankamai laiko,nors zmoniu buvo labai daug.Tikra profesionale savo srityje. Tikrai rekomenduoju.

2017-07-27, 12:36 | Registruotas lankytojas 1

Visų pirma puikus, šiltas žmogus- gydytojas!!! Puiki psichologė, gera savo srities specialistė, atidi, dėmesinga ir svarbiausia stengiasi įsigilinti į problemą. Ačiū, tikrai rekomenduoju!