Pacientai, kurie rekomenduoja Natalija Krasovskaja, %

Gydytojas genetikas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00074, Galiojanti

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12789, Galiojanti

2019-08-12, 09:03 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją savo pirmąjam echoskopui kai buvau 12 savaičių nėščia. Lūkestis buvo atidžiai patikrinti vaikelį ir galimų rizikų tikimybę. Lūkestis patenkintas su kaupu, gydytoja detaliai viską paaiškino, patikrino ir pakonsultavo. Labai maloni gydytoja. Apsilankymas pas šią gydytoją paliko tik gerą emociją. Tikrai sugrįščiau jei/kai reikėtų ir rekomenduočiau kitoms būsimoms mamytėms. Kaip gera, kad yra tokių gydytojų kaip Natalija.

2019-05-30, 19:07 | 3

Pas šią gydytoją lankėmės prieš naujuosius. Tai buvo vienintelė gydytoja, kuri liko neabejinga mūsų situacijai ir priėmė vizitui dar prieš naujuosius. (Visur kitur, įskaitant mokamas klinikas, gavome atsakyma, kad būtume priimti nebent po naujųjų metų). Gydytoja jau telefoninio pokalbio metu sugebėjo nuraminti dėl įtariamos problemos, po apžiūros taip pat palaikė psichologiškai ir ramino, kad situacija nėra tokia, kaip buvome prigąsdinti Kauno klinikose. Ji man Atliko vaisiaus vandenų tyrimą, rodė dėmesį, iškart nepaleido namo ir pasiliko dar vienai apžiūrai įsitikinti, kad viskas gerai. Taip pat konsultavosi su dar dvejomis kolegėmis, visos nutarė tą patį, kad nėra jokios anfulancelės. Gavus visus tyrimų atsakymus pati paskambino ir viską paaiškino. Pati puikiausia specialistė, o kartu ir gera psichologė!

2019-05-28, 11:48 | 2

Nuostabi! Negalejau patiketi, kad buna tokiu gyd. Atidi, svelni, rupestinga. Nuramino, issamiai ir aiskiai pakonsultavo. Jauciausi be galo saugi. Rekomendavo kur kreiptis toliau. Rekomenduoju!

2019-03-20, 14:57 | 5

Puiki gydytoja, nors eilės buvo nežmoniškos, o reikėjo skubiai, ji man paskambinus savo iniciatyva surado man tarpelį. Dėmesinga, jokių užuominų kad norėtų už tai padėkutės - gydytoja iš didžiosios raidės

2018-11-12, 14:58 | 7

Labai maloni, antrą kartą važiavau pas ją choriono gaurelių biopsijai, abu kartus nebuvo komplikacijų, antrą kartą nejaučiau išvis jokių požymių, kad buvo durta...Šilta gydytoja, abu kartus buvo geros naujienos, tai atrodo, kad ir gydytoja puiki.....pirmą kartą atsakymų laukiau 4 d, šįkart paskambino po 2 dienų...Priėmė laiku,. ne procedūrų dieną paėmė mėginį, nes esu iš Klaipėdos, nenorėjo siųsti atgal vien dėl to, kad ne pirmadienis..vienu žodžiu super, kita gi būtų sakiusi atvažiuok kitą pirmadienį. Ačiū gydytojai už malonią konsultaciją ir geras žinias :)