Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Kobs, %

Gydytojas odontologas ortopedas

Išduota: 2007-09-05, Nr. OPL-02395, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.1

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2020-10-27, 10:00 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi pas į Kobs klinikà dėl savo paauglės dukters kreivù,susigrūdusiù dantù. Gydymà pradėjome prieš porà metu, o šiai dienai gydymas jau baigtas ir lankomės tik profilaktiškai :).Negaliu atsidžiaugti gautu rezultatu, tiek iš medicininės pusės,tiek iš psichologinės. Mergina įgavo pasitikėjimo savimi, be galo laiminga veidrodyje matydama savo tobulà šypsenà. Dabar šypsosi visur ir visada.

2020-10-03, 05:40 | Registruotas lankytojas 1

Nežinau kito taip išsamiai į savo paciento problemas įsigilinančio ir taip taikliai gydančio odontologo kaip dr. Giedrė Kobs. Rekomenduoju ją visiems savo draugams ir jau ne vienam jų daktarė yra išgydžiusi ne tik dantų problemas, bet ir tuo pačiu išgelbėjusi nuo žandikaulių sąnarių ir netgi chroniškų galvos skausmų. O aš jau beveik 20 m. džiaugiuosi jos suplombuotais ir suprotezuotais dantimis :)

2020-09-12, 21:16 | Registruotas lankytojas 1

Buvau viena pirmiausiu (ar net pirmiausiu) gydytojos pacientu, nuo 17 metu man stipriai skaudejo zandykaulio sanariai ir tuo metu kitu specialistu Lietuvoje nebuvo. Mano nuomone gydytoja bande man padeti, taciau po keliu metu gydymo jokiu rezultatu nebuvo, skausmai kaip buvo, taip ir liko, ir, mano nuomone, gydytoja tiesiog prarado nora su manim dirbti.
Savo puslapyje gydytoja raso, kad stazavosi Vokietijoje ir, atrodo, US, manau, galetu siusti mane i uzsieni tam, kad gautu antra nuomone apie mano problema is tu specialistu, kurie turi daugiau patirties, bet to nepadare.
Labai daug laiko ir vilciu buvo investuota i gydyma, kuris nepadejo. Daug veliau paaiskejo, kad man buvo reikalinga operacija ir kad ja laiku atlikus man buvo galima grazinti gyvenimo kokybe.

2020-06-05, 08:17 | Registruotas lankytojas 1

Po ilgo ir be galo brangaus gydymo rezultatai labai prasti. 4 metai su breketais, perplombuoti visi dantys. Praėjus keliems metams vėl jaučiu žandikaulio skausmus ir traškesį. Antrą kartą tikrai nesikreipčiau ir kitiems nerekomenduoju.

2019-03-17, 09:47 | Registruotas lankytojas 1

Gydžiausi pas daktarę G. Kobs ir galėčiau pasakyti, kad tai- aukščiausio lygio daktarė. Pamenu, dar pirmo vizito metu, gydytoja net nepažiūrėjusi į mano burną, išvardino visus galimus nusiskundimus, dėl kurių ir kreipiausi ir buvo visiškai teisi. Traškantys sąnariai, nesutampanti centrinė linija tarp viršutinių ir apatinių kandžių, nudilę dantys, gilus sąkandis, pastovūs galvos skausmai, matoma veido asimetrija. Nusiskundimų buvo daug ir nesitikėjau, kad visus juos galima išgydyti be operacijos. Tačiau, šiai dienai, esu labai patenkinta esamu rezultatu, nes visi mano norai ir lūkesčiai buvo patenkinti. Dabar lankausi pas daktarę kontrolei kas pusę metų ir noriu jai padėkoti ne tik už puikų gydymo rezultatą, tačiau ir už tai, kad kiekvieno vizito metu į pacientą žiūri tiek iš profesinės, tiek iš žmogiškosios pusės.

2019-03-16, 17:11 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi daktarė, esu dėkinga, kad sutvarkė ne tik dantis, bet ir sąkandį, sąnarių traškesį, ten, kur kiti gydytojai rekomendavo operuoti, daktarė G. Kobs puikiai išgydė be jokių operacijų, jei visą gyvenimą taisiau dantis kas metus, tai dabar jau šešeri metai, kai atlieku tik dantų higieną. Džiaugiuosi, kad patikėjau savo burną šiai daktarei.

2019-02-12, 06:32 | Registruotas lankytojas 1

gyd. G. Kobs atliko gydyma breketais, kas nepataisomai pakeite veido kaulus i blogaja puse, pilnai neistyre kas kaip del ko,pertempe raiscius, kas dabar duoda pasekmes, dantys grizo atgal, isplestas zandikaulis grizo atgal, sukeltas sakandis t.p. grizo i pradine padeti, jau ilgai negaliu kaip priklauso sukasti dantu. Ir dabar yra dar blogiau nei buvo, ismesti didziuliai pinigai i bala, beveik visa situacija grizusi atgal, istemptas veidas i ilgi, kas labai negrazu. Po tam tikros intervencijos, atsitikus pasekmei, paprasyta pakomentuoti ( apie kompensavima net nekalbu ..) atsisake prisiimti atsakomybe, o tai labai liudna ir neprofesionalu ir nesazininga.Jei galeciau grazinti laika- jokiais budais nebeiciau pas si zmogu.

2018-10-03, 16:41 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Gydžiausi pas kitą gydytoją, kas pusmetį žygiuodavau lopyti savo nuolat atsirandančių skylučių dantyse, žandikaulis traškėjo, bijodavau net išsižioti labiau...Draugė gydėsi pas daktarę G. Kobs ir aš pabandžiau...negaliu atsidžiaugti...Pirmiausiai - išmokė valytis dantis, sutvarkė žandikaulį, buvau įsitikinusi, kad be operacijos neišsiversiu, ši daktarė puikiai sutvarkė žandikaulį be operacijos, labai gražiai suplombavo priekinius dantis, išlygino juos, kai kuriuos protezavo...Žodžiu, mano dantis sutvarkė pilnai, dabar einu pas šią daktarę tik kas keli metai pasitikrinti. Lenkiu galvą prieš šią DAKTARĘ ir linkiu sėkmės.

2018-02-28, 12:07 | Registruotas lankytojas 1

Na, mano atsiliepimai apie dr. Kobs tik geriausi! Keisti neapibrėžti komentarai, kad tiesiog blogiausia gydytoja. Man po protezavimo (kažkur prieš 5 m.) daktarė net išdavė garantinį pasą, ko niekas kitas Lietuvoje nedaro. Kasmet lankausi kontrolei ir ramiai gyvenu. Man ji – revoliucionierė, ne tik gydanti dantis, bet ir mokanti pacientus, ką daryti, kad dantys išvis negestų, ar kad kreivi nebūtų. Rekomenduoju

2018-02-22, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Pati prasčiausia gydytoja odontologė ortopedpė Lietuvoje. Praėjus beveik dešimtmečiui jaučiu nuoskaudą po apsilankymo pas ją dar Žalgirio klinikoje.

2017-01-08, 13:30 | IP: *.*.*.*