Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Paserpskis, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16154, Galiojanti

Išduota: 2005-07-11, Nr. MPL-07132, Panaikinta

2019-07-24, 14:01 | 1

labai rupestingas,siltas gydytojas. saunuolis is didziosios raides.

2018-10-10, 16:01 | 1

Tai nuostabus žmogus, geras specialistas. Konkretus. greit sprendžiantis problemas. Labai mielas žmogus. Vien bendravimas jo gydo. Ačiū

2018-08-13, 20:59 | 2

Nuostabus!!! Neatsistebiu, kad tokio profesionalumo ir mandagumo gydytoju dar turime. Maximaliai isigilino i beda. Esu zindanti mama, reikejo antibiotiku, ilgiausiai ir atidziaisiai varte visas ‘enciklopedijas’ kad paskirtu teisinga gydyma. Labai demesingas, malonus, supratingas. Vizitui skiria maximaliai laiko, viska aiskiai isdesto. Pas joki kita urologa nesikreipciau. Aciu, kad esate!

2018-04-10, 12:07 | 3

Labai geras specialistas, nuoširdus žmogus.Te lydy si gydytoja visapusiška sėkme.

2018-01-16, 22:15 | 1

Ši gydytoja mums labai rekomendavo.
Išsami konsultacija ir tyrimai buvo atlikti mano vyrui. Del susiklosciusiu aplinkybiu tyrimo atsakymus teko pasiimti man. Isejau is kabineto pasikrovusi pozityvumo ir geros nuotaikos. Gydytojas aukstos kvalifikacijos, kompetetingas, auksto etiketo bei kulturos lygio. Labai mandagus ir malonus. Isamiai paaiskino apie tyrimu rezultatus, dar issamiau atsake i uzduodamus klausimus, nestigo gausiu patarimu.
Manau, sis specialistas yra mediko autoritetas, kuris ne tik kelia pasitikejima, bet ir atitinka vizualine prizme: pasitempes, tvarkingas ir kvepiantis! Ko siomis dienomis yra pasigendama.
Paliko ispudi net tai, kad vyrui perdave linkejimus ir islydejo is kabineto paspausdamas ranka! Eiciau kasdien i gydymo istaigas, jei visi medikai butu tokie auksto lygio! Musu seima linki siam gydytojui sekmes :)