Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Paserpskis, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16154, Galiojanti

Išduota: 2005-07-11, Nr. MPL-07132, Panaikinta

2018-10-10, 16:01 | 1

Tai nuostabus žmogus, geras specialistas. Konkretus. greit sprendžiantis problemas. Labai mielas žmogus. Vien bendravimas jo gydo. Ačiū

2018-08-13, 20:59 | 2

Nuostabus!!! Neatsistebiu, kad tokio profesionalumo ir mandagumo gydytoju dar turime. Maximaliai isigilino i beda. Esu zindanti mama, reikejo antibiotiku, ilgiausiai ir atidziaisiai varte visas ‘enciklopedijas’ kad paskirtu teisinga gydyma. Labai demesingas, malonus, supratingas. Vizitui skiria maximaliai laiko, viska aiskiai isdesto. Pas joki kita urologa nesikreipciau. Aciu, kad esate!

2018-04-10, 12:07 | 3

Labai geras specialistas, nuoširdus žmogus.Te lydy si gydytoja visapusiška sėkme.

2018-01-16, 22:15 | 1

Ši gydytoja mums labai rekomendavo.
Išsami konsultacija ir tyrimai buvo atlikti mano vyrui. Del susiklosciusiu aplinkybiu tyrimo atsakymus teko pasiimti man. Isejau is kabineto pasikrovusi pozityvumo ir geros nuotaikos. Gydytojas aukstos kvalifikacijos, kompetetingas, auksto etiketo bei kulturos lygio. Labai mandagus ir malonus. Isamiai paaiskino apie tyrimu rezultatus, dar issamiau atsake i uzduodamus klausimus, nestigo gausiu patarimu.
Manau, sis specialistas yra mediko autoritetas, kuris ne tik kelia pasitikejima, bet ir atitinka vizualine prizme: pasitempes, tvarkingas ir kvepiantis! Ko siomis dienomis yra pasigendama.
Paliko ispudi net tai, kad vyrui perdave linkejimus ir islydejo is kabineto paspausdamas ranka! Eiciau kasdien i gydymo istaigas, jei visi medikai butu tokie auksto lygio! Musu seima linki siam gydytojui sekmes :)

2017-05-10, 21:30 | IP: 83.181.148.119

"Geras ir nuoširdus gydytojas bei specialistas" - būtų tik paprastas banalus įvertinimas. Nuostabus žmogus, dirbantis iš širdies ir pašaukimo. Atidus, išklausantis bei įsiklausantis, gydantis žmogų, ne tik ligą. Labai dėkingas šiam gydytojui už man atliktą operaciją ir visą gydymo eigą.

2017-04-03, 23:11 | IP: 85.255.104.30

Labai malonus gydytojas, domėjosi problemom ir daug klausinėjo apie kylancias svekatos problemas, ačiu gydytojui Mindaugui. Arūnas

2017-03-11, 12:48 | 1

Didziausia padeka nuostabiam,sauniam GYDYTOJUI M.PASERPSKIUI .Tai ZMOGUS ,kuris rupinosi,gyde,uzjaute,teike vilti,rode pagarba man,kaip pacientei...Tai ZMOGUS labai aukstos kulturos,ir savo srities specialistas -ypatingas .Tokio nuosirdumo gydytoja sutikt yra didziule laime .Daktare,ACIU Jums uz atlikta operacija,Jus suteikete vilti gyventi . Su pagarba Terese S. is Gargzdu.

2017-03-05, 18:08 | 1

Aciu gydytojui uz profesionalu gydyma. Ne tik savo srities zinovas, bet ir jautrus, kas reta medikams, gydantiems vyresnius zmones. Sveikatos, kantrybes ir Dievo palaimos. Alvydas

2016-10-02, 15:20 | 1

Pakliuvau pas labai gerą gydytoją, labai malonus, nebuvo net baisu gydytis, kad daugiau tokių gydytojų. Ačiū labai labai Jam, esu labai dėkinga.

2016-09-13, 22:47 | 2

Labai geras gydytojas
Labai geri žmonės. Geras žodis, taip pat gydo
Visada konsultuoja net jei ne darbe