Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Januševičienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01802, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

87.8% Complete
4.4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

85.9% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

85.1% Complete
4.3

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

80.5% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

85.8% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

66.3% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

99.5% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-09-29, 08:10 | 3

Patiko, kad gydytoja eina tiesiai prie reikalo, ir sprendžia problemą be jokių kalbų apie orą. Žinoma, mano problema nebuvo itin kompleksinė. Gydytoja Januševičienė iškart paskyrė gydymą, kuris ją sutvarkė jau per pirmąjį mėnesį.

2019-09-10, 09:55 | 1

Gydytoja visiškai nesistengia gilintis į paciento problemas, yra nebendraujanti, nemaloni. Pas ją galima eiti tik nebent pasidaryti profilaktinius tyrimus, bet tik ne su problemomis. Nekreipia dėmesio į nusiskundimus, nepastebi akivaizdžių dalykų, galiausiai nepritaikius jokio gydymo išprašo iš kabineto.

2019-08-16, 16:47 | 1

Lankiausi pirmojo nėštumo metu. Centro polikliniką ir šią gydytoją rekomenduočiau tik tam, kad nemokamai pasidaryti kraujo ir šlapimo tyrimus, nes jų bus daug. O visa kita (echoskopai, konsultacijos, apžiūros) jokiu būdu ne ten. Kabinetas visas dulkinas, nešvarus, echoskopas nevalytas seniausiai, o ir jis toks senas, kad nieko nerodo. Per tokį echoskopą neįmanoma nustatyti problemos, o siuntimą toje pačioje poliklinikoje į echoskopų kabinetą rašo nenoriai, reikia įkyriai prašyti.
Privatumo taip pat jokio, gulint ant apžiūros kėdės širmos nuo durų neuždeda net paprašius. Apžiūros metu išeina iš kabineto ir palieka atidarytas duris, kur viskas matosi ne tik į seselių kabinetą, bet ir į koridorių. Elementari nepagarba pacientui.
O konsultacijos tai minimalios, kiek paklausit, tiek atsakys, ir nebūtinai išsamiai. O juk per pirmą nėštumą kartais net nežinai ko klausti. Antro nėštumo metu eičiau tik dėl nemokamų tyrimų, o echoskopą ir apžiūras daryčiausi privačiame kabinete arba gimdymo namuose.

2019-08-08, 10:21 | 7

Ne pati geriausia patirtis. Gydytoja nėra ypač bendraujanti. Visko reikia klausti po žodį. Į ligą irgi ne ypač gilinosi. Tik išrašė kontraceptikus, kurie ale turėjo sutvarkyti bėdą.

2019-07-16, 14:23 | 1

Pati nuostabiausia gydytoja,lankausi daug metu pas ja,visa nestuma rupinosi,pergyveno kartu visada palaike,pagimdzius kita diena pati paskambino pasveikino.Tik patys geriausi atsiliepimai.Pati nuostabiausia gydytoja❤