Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Kanapeckienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01398, Panaikinta

Išduota: 2005-07-20, Nr. MPL-07245, Galiojanti

Kanapeckienė Laimutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kanapeckienė Laimutė?

1.3

1.9

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.9

1.7

2019-04-19, 09:50 | 2

Nors pas pas ta gydytoja buvau pirma karta,tai nuvyle smarkiai..Jau atsilikus nuo gyvenimo ritmo laiko.Laikas senai i uztarnauta poilsi.Kompiuteriu naudotis nesugeba,kalbasi pati su savim.

2016-06-21, 11:19 | IP: 78.58.214.208

Mūsų šeimai labai patinka ši profesionali gydytoja.mes visa šeima 4 žmonės persirašėme pas Laimutę kanapeckienę kai ji išėjo iš Akademijos.Nenusivylėme nė vienu apsilankymu.Viskas mums patinka šioje klinikoje ir registratūros darbuotojos ir laboratorijose dirbančios.Puikiai suformuota komanda.Mano vaikai , kai grįžta iš Anglijos skuba pasitikrinti šioje klinikoje.O kokia puiki ginekologė Smailienė.Super!

2016-05-10, 21:57 | IP: *.*.*.*
2014-06-18, 14:52 | IP: *.*.*.*