Pacientai, kurie rekomenduoja Jolita Gintautienė, %

Išduota: 2008-06-09, Nr. MPL-10842, Galiojanti

Gintautienė Jolita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Gintautienė Jolita?

2019-09-23, 20:22 | 1

Viskas taip kaip turi būt - paprastai, aiškiai, išsamiai.

2019-07-05, 13:29 | 4

Paliko labai gerą įspūdį. Atrodo kompetetinga, maloni, puikiai išmananti kaip dirbti su vaikais. Apžiūrą atliko savotiška žaidimo forma (buvau su 2m. 5mėn. mergaite).

2019-06-11, 18:43 | 2

Atvykome konsultacijai. Buvome paskutiniai užsiregistravę (mokamas vizitas). Teko išklausyti šios gydytojos pasisakymus, jog šiandien turėjo 30 vaikų. Pasiteiravus apie sekančius tyrimo etapus bei sąlygas (mokami vizitai ir kt.), gydytoja, tarsi netekusi kantrybės, bendravo pakeltu tonu monologu, kas tikrai, nesuteikė jai profesionalumo. Norisi tikėti, jog ji - tikra savo srities specialistė, tačiau šiandien, deja, mes, kaip pacientai, nepamatėme. Gydytojai reikėtų iš peties padirbėti su savo bendravimo įgūdžiais, emocijų valdymu. Jeigu būtų galimybė, nepageidaučiau ateityje lankytis pas šią specialistę.

2019-03-15, 18:17 | 12

Maloni daktare. Išsamiai viską papasakojo

2018-10-30, 17:55 | 1

Jei ne ši nuostabi gydytoja, tai nežinau kaip būtų susiklostes mano vaiko gyvenimas. Didžiausias ačiū jai ir jos pasišventimui gydyti.

2018-07-04, 00:04 | 1

Rekomenduočiau ne tik savo šeimos nariams, giminaičiams, bet visiems, kurių vaikeliams prireikia ortopedo - traumotologo konsultacijų. Visada maloni, visada atidi. Mano dukra ją dievina. Visad išsamiai paaiškina, pataria, padeda. Ačiū Jums. Kad padarėte stebuklą. Kiti gydytojai nieko gero nežadėjo. O jūs ėmėt ir padovanojote jį mums

2018-05-03, 09:44 | 3

Nerekomenduoju. Kaip specialiste nustate tik dali problemos, nesuteike jokios informacijos ir net issamiau nepaaiskino diagnozes. Nemanau kad tokia gydytoja turetu dirbti su vaikais...

2018-01-26, 09:26 | 1

Patys geriausi ir nuosirdziausi zodziai siai gydytojai. Nuostabus jautrus rupestingas zmogus. Negaliu apsakyti kaip dziaugiuosi uzsirasius ir nusprendus apsilankyti pas sia gydytoja. Taip pat ir operacija atliko mano dukrytei. Didelis ACIU siai gydytojai ir patys geriausi zodziai toliau taip dirbant.