Pacientai, kurie rekomenduoja Rimantas Bieliauskas, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00200, Galiojanti

Nesidomėjo

2018-12-13, 07:41 | 2

Man niekada nepatiko diagnozės iš akies. Ne tik nustatė blogą diagnozę ir liepė nesidaryt net MRT ir dėti koją greitai į gipsą ir gulėt penkias savaites. Visiškai nebendravo, matomai buvo nepatenkintas savo darbu, elgėsi ne taip kaip turėtų elgtis vaikų traumotologas. Esu eilini kartą labai nusivylus! MTR parodė visiškai kitą diagnozę ir tikrai gipse 5 savaites negulėjau:) Sekmės, daktare!

2017-09-14, 21:20 | IP: 86.38.252.95

Labai malonus gydytojas. Tikrai labai geras šios srities specialistas. Vizitu pas šį gydytoją esame patenkinti.

2016-09-21, 23:15 | 1

Gydytojas diagnozavo, kad pacientas sveikas( nors jis ortopedas) o visi kiti 3 gyd matė problemą( net ir šeimos gyd) konsultacija buvo mokama, nes siuntimas buvo pasibaigęs. Pinigai išmesti veltui

2016-05-04, 10:34 | IP: *.*.*.*
2012-01-19, 14:56 | IP: 79.182.203.155

Išgelbėjo mano dukros koją. Mes jam labai dėkingi, nes dukta gali normaliai nešlubuodama vaikščioti po sunkiausios traumos. Aukščiausio lygio profisionalas, rūpestingas ir labai šiltas gydytojas. Neišmatuojamas dėkingumas šiam žmogui.

Esate Rimantas Bieliauskas?