Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Ročka, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2005-06-13, Nr. MPL-06949, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nesidomėjo

2020-09-27, 14:18 | Registruotas lankytojas 2

Prieš mėnesį prof. Saulius Ročka labai sėkmingai išoperavo galvos smegenų dangalų gėrybinį naviką. Esu labai dėkinga gydytojui už tiksliai nustatytą diagnozę, už puikiai atliktą darbą, kuris užtruko apie 6 valandas, už nuoširdų bendravimą, domėjimąsi mano būkle, už kruopštumą ir už profesionalumą. Šiuo metu labai gerai jaučiuosi, didelis ačiū neurochirurgui S. Ročkai ir jo komandai, kurie kartu operavo mane 2020-08-24 Santaros klinikose. Labai, labai esu dėkinga. Rita Kužiulienė.

2020-02-10, 20:29 | Registruotas lankytojas 4

“Aš nežinau kitų pranašumo požymių, išskyrus gerumą.” Gerumas daktaro akyse, rankuose ir širdyje. Tik tokie gydytojai pilni gėrio gali gydyti vaikus. R.Raugalas ir prof. Saulius Ročka - mūsų Emanuelio angelai sargai. Širdingai ačiū, kad esate!

2020-02-10, 20:28 | Registruotas lankytojas 4

2020-01-29, 21:55 | Registruotas lankytojas 3

Profesorius, turintis auksines rankas ir labai daug profesinės patirties. Išgelbėjo mano sūnaus gyvybę operacijos metu pašalinęs didžiąją dalį labai sudėtingo auglio, beveik be jokių pasekmių vaiko gyvenimo kokybei. Dabar mes jo profesionalumo dėka turime laiko tolesniam gydymuisi. Labai rekomenduoju, nuoširdus, viską išsamiai paaiškinantis, neišgąsdinantis net ir labai sudėtingose diagnozėse. Visada ieškantis ir randantis geriausią įmanomą sprendimą. Labai labai rekomenduoju patikėti savo vaikų sveikatą šiam puikiam Gydytojui. Sėkmės jums jūsų nelengvame kelyje. Ir ačiū, kad esate.

2020-01-12, 19:29 | Registruotas lankytojas 1

Tai pats nuoširdžiausias,geriausias neurochirurgas! Turi auksines rankas! Esu be galo dekinga Jam už sklandžiai atlikta Operacija! Prof.S.Ročka yra tikru tikriausias profesionalas! Pagarba Jums ir Didžiulis Nuoširdus ačiū!!!!

2019-12-06, 09:08 | Registruotas lankytojas 2

Geranoriškas gydytojas, gana aiškiai pakonsultavo rūpimais klausimais ir nukreipėpė kur reikėtų ieškoti atsakymų toliau. Vizitą vertinu teigiamai.

2019-10-09, 18:23 | Registruotas lankytojas 2

Tai savo srities profesionalas, nuostabus gydytojas, visada kantriai išklausantis, rūpestingas, atsakantis į visus klausimus, duodantis nuoširdžius ir naudingus patarimus. Nuo pat pirmos dienos iki išleidimo namo rūpinuosi mano sveikata, užeidavo pasiteirauti kaip sekasi į palatą dažniau , nei slaugytojai. Kai neturėjau vietos, kur dėtis nuo nepakeliamo galvos skausmo , atvažavo iš namu , nors buvo sekmadienis ir padarė operaciją, po kurios ir vėl galėjau gyventi be skausmo. Tai gydytojas iš didžiosios raidės!

2019-06-07, 12:06 | Registruotas lankytojas 5

Pats geresnis gydytojas lietuvoje, buvau ir Russijoi Burdenko klinikoj,ir Kaune, ir pagal bendravima nusprendziau daryti operacija pas Saulius Rocka, ir galiu dabar pasakyti kad cia tikras profesionalas. Jis gyveno ligoninei,nuo ryto iki vakaro. Superinis daktaras

2019-02-04, 11:03 | Registruotas lankytojas 2

2018 12 17 dieną buvo operuotas aortinių kūnelių ir paraganglijų gerybinis navikas galvoje. Tai gana retas ir nepalankioje vietoje užaugęs auglys. Šią ilgą ir sudėtingą operaciją atliko prof. S. Ročka. Jau po pirmo pokalbio supratau, kad galiu pasitikėti šiuo gydytoju, nes labai suprantamai paaiškino visą operacijos ir ligos gydymo eigą. Tai gydytojas, pasižymintis komunikabilumu, aukšta kompetencija ir profesionalumu. Per 2 savaites, kurias gulėjau šventiniu laikotarpiu ligoninėje, nebuvo dienos, kad gydytojas nepasiteirautų kaip jaučiuosi. Tai paprastas ir nuoširdus, labai dėmesingas ir rūpestingas gydytojas.
Linkiu Jums sveikatos ir sakau nuoširdžiausią AČIŪ, kokio nesu sakiusi per visą savo gyvenimą.
Pagarbiai, Jūratė B.

2018-06-27, 05:37 | Registruotas lankytojas 1

Buvo atlikta sudėtinga galvos auglio operacija 2018-06-20.Operacija atliko ,Profesorius Saulius Ročka.Jis Didis žmogus,vos išvydus ir pakalbėjus paliko peofesionalo ispudi.Begalo dėmesingas,švelnus,rupestingas.Ligoninej kasdien lanķė kelis kartus,savaitgaliais net iš namu atvažiuodavo.Dieve saugok tokius nuostabius žmonės.Ačiū Jums Gydytojau !!!

2018-03-10, 15:08 | Registruotas lankytojas 1

Puikus profesorius...savo srities specialistas...

2017-12-26, 18:53 | Registruotas lankytojas 2

Tai pats geriausias gydytojas iš visų su kuriais teko susidurti. Viskas viename žmoguje - ir profesionalumas, ir žmogiškumas, atjauta, geranoriškumas ir aišku meilė savo darbui. Manau tai vienas iš geriausių neurochirurgų.

2017-10-18, 17:17 | IP: 193.202.91.11

Daktaras nuo Dievo. Retai tokių besutiksi Lietuvoje.

2017-09-04, 11:02 | IP: 195.182.86.98

Labai malonus gydytojas, pasižymintis aukšta kompetencija, profesionalumu. Geranoriškas ir visada linkęs padėti.

2017-06-13, 14:38 | IP: 78.60.185.58

Labai geras ir rūpestingas gydytojas.

2017-04-24, 20:44 | IP: 86.100.53.48

Puikus savo srities specialistas,nuostabus žmogus,labai rupestingas ir dėmesingas,tai aukščiausios kvalifikacijos gydytojas.Esu begalo dėkingas gydytojui Sauliui Ročkai už atlikta ilgai trukusia,sudėtinga galvos operacija.Ačiū už profesionaluma ir rūpestinguma.Rekomenduoju visiems kam svarbi tiksli diagnoze ir sekminga operacija.

2017-04-14, 16:19 | IP: 5.20.137.71

Nuoširdi daktaro priežiūra, šypsena ir palaikymas daro stebuklus.Mielas Daktare,tegul Jūsų rankos ir toliau kuria stebuklus,gelbsti žmones.Linkiu,kad dar ilgai ,ilgai neišsektų jėgos,kurios suteikia ligoniams vilčių gyventi sveikiems...
Dėkoju už rūpestį nuo rytinės žvaigždės, iki mėnulio patekėjimo...Didelis ir Nuoširdus Jums AČIŪ!!!!...

2017-03-31, 20:10 | IP: 86.38.213.106

Tai pats geriausias gydytojas iš visų, kokius tik teko pažinoti. Lenkiu galvą žemai, kad išgelbėjo mano žmonelę.

2017-03-22, 08:13 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Dėmesingas. Išsamiai viską išaiškina. Puikus humoro jausmas, kas labai padėjo sumažinti operacijos baimę. Po operacijos lankydavo po kelis kartus per dieną. Nuoširdžiausias ačiū už sugrąžintą gyvenimą be skausmo.

2017-02-27, 13:45 | IP: 78.62.96.72

Rekomenduoju. Tikrai geras specialistas.

2017-01-24, 16:37 | IP: 78.57.20.34

Nuostabus gydytojas, labai šiltai ir supratingai bendraujantis. Viską kantriai paaiškina . Savo srities specialistas. Dovana buvo iš dėkingumo , be jokių tikslų.

2017-01-10, 00:40 | Registruotas lankytojas 2

Kad visi tokie gydytojai butu..malonus ,tikslus,gerai ismanantys savo darba,Aciu daktarui.

2016-04-01, 19:40 | IP: 188.69.213.41

Gerasis mano angele, aš jums dėkoju,
Kad jūs plazdenot virš manos nusvirusios galvos,
Lemtingą patepimą aukso rankos davė
Ir šydą numetė kančios.

Krauju nulietos jūsų akys
Ir veidu slenka nuovargio banga,
Bet ne dėl to, kad jūs vilties netekęs,
O dėl atsidavimo gydant vis mane.

Te gyvenimas atliepia Jumis,
Tai ką suteikė mums Jūs gerumas,
Lai negandas visas nustūmęs
Šviečia jūs skaidrus akių žydrumas.

2016-01-14, 13:47 | IP: 86.100.249.163

Mūsų širdyse Jūs esat legenda
Nuoširdus žmogus su šildančiu žvilgsniu,
Ir geri darbai pražysta erdvėje
Ir šviesiom mintim sudygsta tarp žmonių.

Jūs tas, kurį pats Dievas siuntė,
Kai labirintuos rūpesčių paklydę neberadome vilties.
Ačiū!
Ir te sėkmė iš mūsų dėkingumo Jums surenčia
Tvirtovę, kurioje gerumas ir palaima Jus lydės.

2015-05-06, 07:50 | IP: 188.69.199.196

Aciu Jums, Daktare, kad esate....Tai Daktaras is pasaukimo, profesionalas, labai gera aura skleidziantis zmogus. Man atliko labai sudetinga galvos operacija... As meldziuosi kiekviena vakara uz JUS...TIK NEPALYKITE LT...

2015-04-22, 15:19 | IP: 86.100.247.22

Šių metų sausio mėn. gydytojas Saulius Ročka atliko man sudetingą stuburo operaciją. Buvo implantuota titaninė sistema ir stuburo disko tarpo implantai. o operacijos praėjo 3 mėnesiai. Dabai vaikštau kas dieną po 4-5 km ir jokio skausmo.( iki operacijos buvo tragiški stuburo skausmai ir labai sunkiai vaikščiojau). Noriu padėkoti gerb. Sauliui Ročkai- tai gydytojas iš didžiosios raidės, tikras stebukladaris. Labai dėmesingas, rūpestingas puikiai išmanantis savo darbą specialistas.Esu laimingas kad pakliuvau operuotis pas mokslo daktarą S.Ročką. Gerb. daktarę- didelis ir nuoširdus Jums ačiū, kad pakėlėte mane ant kojų. Linkiu Jums tolimesnio tobulėjimo ir stiprios sveikatos.
Su pagarba, inžinierius-energetikas Viačeslavas.

2015-04-12, 16:09 | IP: 78.56.173.230

Esu dėkinga Devui už tai, kad yra TOKS GYDYTOJAS. Ko gero nėra žodžių pasakyti didellį ĄČIŪ už auksines rankas, už rūpestį iki operacijos, po operacijos. Iš tikrujų, Gydytojas kuris gydo auksinėmis rankomis ir kuris gydo savo rūpestingumu, priežiūra ryte, diena, vakare. Ko gero, visi jo pacientai mintyse laiko Gerb. Gydytoją savo artimų žmogumi. Iš visos širdies Didelis AČIŪ už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą.

2015-04-04, 20:38 | IP: 84.15.183.113

Pavyzdys visiems gydytojams! Rūpestingas, šiltas, malonus, profesionalus gydytojas.

2015-04-04, 19:46 | IP: 78.56.47.208

Visa, ką darė daktaras S. Ročka man buvo TOBULA, pradedant nuo konsultacijos, ne man reikėjo laukti, o daktaras jau laukė manęs. Vien pažvelgus jam į akis supratau, kad papuoliau į labai geras rankas. Tai žmogus - stebuklas. Jo puiki aura, profesionalumas, mokėjimas bendrauti su pacientu, rūpestingumas prieš ir po operacijos, begalinis dėmesingumas, nuoširdumas, ypatingas paprastumas - daro jį išskirtiniu. Išrašytas iš ligoninės pasijaučiau praradęs draugą. Ačiū Jums, daktare. Su pagarba Aivaras.

2015-02-26, 13:26 | IP: 188.69.199.165

Tikras gydytojas, tokiu vienetai. Pagarba

2015-02-07, 16:52 | IP: 188.69.210.36

Gyd Rocka gydo mano mama ir pats atliko labai sudetinga operacija. Jis man tikras didvyris, pasisventes savo darbui. Ibega pas mama i palata ir anksti ryte ir velai vakare, o kas svarbiausia jis klausia ir isklauso, is jo sklinda tikrumas, o ne pigumas, ne kysiai, ne paplonintas lezuvelis del vieno kito simto euru. Jis man yra begalo brangus zmogus ir jam siusiu visus graziausius savo jausmus visa savo likusi gyvenima. Labai jauciasi, ,kad sis zmogus dirbes uzsienyje, bendravimas yra visai kitoks nei tu tarybiniu nusipiginusiu kysininku daktareliu kurie sluoja pensininkiu kysenes.

2014-04-30, 07:28 | IP: 78.59.94.60

Žmogus Genijus, pats geriausias ir profesionaliausiais iš visos lietuvos gydytojų, labia rūpestingas, savo pacientų nepalieka be priežiūros net savaitgaliais, labia protongas, tikras savo srities specialistas...niekam kitam nebūčiau patikėjusi savo vaiko, tik jam

2014-03-18, 07:43 | IP: 83.171.0.138

Profesionalus, dėmesingas, kompetentingas. Sugeba maloniai bendrauti su pacientais, išaiškinti problemas ir jų sprendimo būdus.

2014-03-13, 17:31 | IP: 213.103.172.84

patvirtinu visu zalius atsiliepimus. Man net keista, kaip jis visur suspeja, kada ilsisi. Kiekviena miela diena, savaitgaliais ir net svenciu diena buvo atejes i palata paklaust, kaip jauciuosi, o dare labai sudetinga ilgai trukusia operacija.

2014-02-10, 08:41 | IP: 212.122.71.6

Ačiū už mamai grąžintą gyvenimą be skausmo!!!

2014-02-02, 14:17 | IP: 88.223.49.234

Labai geras specialistas, savo darbą žino 10+. Pastatė ant kojų, grąžino sveikatą, didelis ačiū. Drąsiai kreipkitės visi į jį.

2014-01-02, 11:44 | IP: 78.158.7.193

Profesionalus, nuosirdus, rupestingas, malonus gydytojas. Nuostabu, kad galima rasti tokiu puikiu gydytoju! Savaitgaliais ar svenciu dienomis visada aplanko savo pacientus, visada jais rupinasi. Tikrai labai malonus gydytojas

2013-10-23, 18:22 | IP: 79.132.174.150

noriu padėkoti šiam nuostabiam gydytojui už žmogiškumą visu pirma, ir beabejo - profesionalumą. dar niekada neteko sutikti mediko taip sąžiningai ir nuoširdžiai besirūpinančio savo pacientais.
tariu didelį ir nuoširdų AČIŪ, už mamai gražintą sveikatą!

2013-10-22, 12:25 | IP: 78.56.130.249

Pats geriausias gydytojas, darantis tiesiog stebuklus.

2013-09-11, 13:31 | IP: 86.44.76.26

Pasirode tikrai profesionalus gydytojas. Konsultacijos metu isaiskino visas detales, kas butu atliekama operacijos metu, kas butu be operacijos ir pan.
Viska isdeste malonia, suprantama kalba, atsake i visus klausimus.
Jei reikes operuotis, tikrai noreciau pas si chirurga.

2013-07-08, 13:05 | IP: 86.38.213.106

Labai geras chirurgas, tiesus, paprastas, profesionalus, nieko "nevynioja į vatą". Sako tai, kaip yra ir paprastais žodžiais paaiškina gydymo galimybes. Perėjus prie operaijos, viską atlieka pasiaukojančiai ir nepriekaištingai.

2013-05-29, 17:07 | IP: 217.147.38.175

Nuosirdus,darbui atsidaves gydytojas.Jeigu ateityje pasikartotu problema, operuoti patikeciau tik siam gydytojui. Gydytojas znantis kaip bendrauti su ligoniu ir suteikti jam vilti...

2013-02-19, 08:02 | IP: 195.182.85.34

labai gerą aurą turintis gydytojas. skausmingos procedūros prisilietus jo rankoms tampa neskausmingos.Tokių profesionalų dar neteko sutikti.Po piktybinio auglio galvoje operacijos praėjo 5 metai , o jaučiuosi puikiai. Linkiu Jam didelės sėkmės ir ištvermės sunkiame darbe. AČIŪ JAM.

2013-01-30, 12:28 | IP: 195.182.85.34

nuostabus, turintis gerą aurą, labai rūpestingas ir turintis auksines rankas, tai geriausias mano sutiktas gydytojas, atlikęs labai sudėtingą galvos auglio operaciją. Jaučiuosi puikiai , už ką jam labai dėkinga, tikiuosi ir toliau su juo bendrauti. Ačiū.

2012-11-19, 15:50 | IP: 213.190.40.38

Rupestingas, labai profesonalus, atsidavęs darbui ir pacientams. Auksinių rankų chirurgas

2012-10-11, 11:12 | IP: 78.56.173.137

Labai saunus gydytojas:)

2012-05-18, 07:14 | IP: 62.212.207.10

Sauliu Rocka pats GERIAUSIA daktaras. ACIU JAM UZ VISKA. Daktaras is didziuosios raides.

2012-04-26, 12:11 | IP: 78.63.202.56

Labai norėčiau padčkoti už sugražinta sveikata ir sėkmingą operaciją 2012 04 18 . Pagarbiai Daiva

2012-02-23, 19:25 | IP: 84.15.180.96

puikus gydytojas!!!

2012-02-14, 13:10 | IP: 212.59.13.235

Labai profesionalus, malonus, mokantis bendrauti su ligoniais gydytojas.
Šiam gydytojui būsiu dėkinga visą gyvenimą už artimo žmogaus išgydymą.