Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Ročka, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2005-06-13, Nr. MPL-06949, Galiojanti

Nesidomėjo

2020-02-10, 22:29 | 4

“Aš nežinau kitų pranašumo požymių, išskyrus gerumą.” Gerumas daktaro akyse, rankuose ir širdyje. Tik tokie gydytojai pilni gėrio gali gydyti vaikus. R.Raugalas ir prof. Saulius Ročka - mūsų Emanuelio angelai sargai. Širdingai ačiū, kad esate!

2020-02-10, 22:28 | 4

2020-01-29, 23:55 | 3

Profesorius, turintis auksines rankas ir labai daug profesinės patirties. Išgelbėjo mano sūnaus gyvybę operacijos metu pašalinęs didžiąją dalį labai sudėtingo auglio, beveik be jokių pasekmių vaiko gyvenimo kokybei. Dabar mes jo profesionalumo dėka turime laiko tolesniam gydymuisi. Labai rekomenduoju, nuoširdus, viską išsamiai paaiškinantis, neišgąsdinantis net ir labai sudėtingose diagnozėse. Visada ieškantis ir randantis geriausią įmanomą sprendimą. Labai labai rekomenduoju patikėti savo vaikų sveikatą šiam puikiam Gydytojui. Sėkmės jums jūsų nelengvame kelyje. Ir ačiū, kad esate.

2020-01-12, 21:29 | 1

Tai pats nuoširdžiausias,geriausias neurochirurgas! Turi auksines rankas! Esu be galo dekinga Jam už sklandžiai atlikta Operacija! Prof.S.Ročka yra tikru tikriausias profesionalas! Pagarba Jums ir Didžiulis Nuoširdus ačiū!!!!

2019-12-06, 11:08 | 2

Geranoriškas gydytojas, gana aiškiai pakonsultavo rūpimais klausimais ir nukreipėpė kur reikėtų ieškoti atsakymų toliau. Vizitą vertinu teigiamai.

2019-10-09, 21:23 | 2

Tai savo srities profesionalas, nuostabus gydytojas, visada kantriai išklausantis, rūpestingas, atsakantis į visus klausimus, duodantis nuoširdžius ir naudingus patarimus. Nuo pat pirmos dienos iki išleidimo namo rūpinuosi mano sveikata, užeidavo pasiteirauti kaip sekasi į palatą dažniau , nei slaugytojai. Kai neturėjau vietos, kur dėtis nuo nepakeliamo galvos skausmo , atvažavo iš namu , nors buvo sekmadienis ir padarė operaciją, po kurios ir vėl galėjau gyventi be skausmo. Tai gydytojas iš didžiosios raidės!

2019-06-07, 15:06 | 5

Pats geresnis gydytojas lietuvoje, buvau ir Russijoi Burdenko klinikoj,ir Kaune, ir pagal bendravima nusprendziau daryti operacija pas Saulius Rocka, ir galiu dabar pasakyti kad cia tikras profesionalas. Jis gyveno ligoninei,nuo ryto iki vakaro. Superinis daktaras

2019-02-04, 13:03 | 2

2018 12 17 dieną buvo operuotas aortinių kūnelių ir paraganglijų gerybinis navikas galvoje. Tai gana retas ir nepalankioje vietoje užaugęs auglys. Šią ilgą ir sudėtingą operaciją atliko prof. S. Ročka. Jau po pirmo pokalbio supratau, kad galiu pasitikėti šiuo gydytoju, nes labai suprantamai paaiškino visą operacijos ir ligos gydymo eigą. Tai gydytojas, pasižymintis komunikabilumu, aukšta kompetencija ir profesionalumu. Per 2 savaites, kurias gulėjau šventiniu laikotarpiu ligoninėje, nebuvo dienos, kad gydytojas nepasiteirautų kaip jaučiuosi. Tai paprastas ir nuoširdus, labai dėmesingas ir rūpestingas gydytojas.
Linkiu Jums sveikatos ir sakau nuoširdžiausią AČIŪ, kokio nesu sakiusi per visą savo gyvenimą.
Pagarbiai, Jūratė B.

2018-06-27, 08:37 | 1

Buvo atlikta sudėtinga galvos auglio operacija 2018-06-20.Operacija atliko ,Profesorius Saulius Ročka.Jis Didis žmogus,vos išvydus ir pakalbėjus paliko peofesionalo ispudi.Begalo dėmesingas,švelnus,rupestingas.Ligoninej kasdien lanķė kelis kartus,savaitgaliais net iš namu atvažiuodavo.Dieve saugok tokius nuostabius žmonės.Ačiū Jums Gydytojau !!!

2018-03-10, 17:08 | 1

Puikus profesorius...savo srities specialistas...

2017-12-26, 20:53 | 2

Tai pats geriausias gydytojas iš visų su kuriais teko susidurti. Viskas viename žmoguje - ir profesionalumas, ir žmogiškumas, atjauta, geranoriškumas ir aišku meilė savo darbui. Manau tai vienas iš geriausių neurochirurgų.

2017-10-18, 20:17 | IP: 193.202.91.11

Daktaras nuo Dievo. Retai tokių besutiksi Lietuvoje.

2017-09-04, 14:02 | IP: 195.182.86.98

Labai malonus gydytojas, pasižymintis aukšta kompetencija, profesionalumu. Geranoriškas ir visada linkęs padėti.

2017-06-13, 17:38 | IP: 78.60.185.58

Labai geras ir rūpestingas gydytojas.

2017-04-24, 23:44 | IP: 86.100.53.48

Puikus savo srities specialistas,nuostabus žmogus,labai rupestingas ir dėmesingas,tai aukščiausios kvalifikacijos gydytojas.Esu begalo dėkingas gydytojui Sauliui Ročkai už atlikta ilgai trukusia,sudėtinga galvos operacija.Ačiū už profesionaluma ir rūpestinguma.Rekomenduoju visiems kam svarbi tiksli diagnoze ir sekminga operacija.