Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Abraitienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00712, Galiojanti

2019-05-14, 16:31 | 2

Kategoriškai nerekomenduoju šios gydytojos po patirties, kurią neseniai teko patirti. Kai pasidarė staigiai bloga su sveikata, gydytoja į tai reagavo šaltai, susireikšminusiai ir atsisakė daryti detalesnius tyrimus, nors to prašiau ne tik aš, bet ir kiti gydytojai. Tik po raštiško siuntimo iš šeimos gydytojos pusės, į kurį gyd. Abraitienė reagavo nemaloniai (su pasipiktinimu neva kaip jai kitas gydytojas gali kažką liepti padaryti), man buvo padarytas antinkščių tyrimas, ir pasirodė, kad jis yra negeras. Prolaktino tyrimo irgi neskyrė, nors anksčiau turėjau prolaktinomą - teko pačiai susimokėti už šį tyrimą. Vienu žodžiu, labai nusivyliau, gydytojas visgi yra ne tik baltas chalatas, yra žmogiškumo faktoriai, kurių labai pasigedau tiek gydytojos, tiek jos seselės bendravime. Daugiau pas šią gydytoją nieku gyvu nesigydysiu.

2019-01-25, 15:14 | 3

Pati geriausia sutikta gydytoja. Nors pirmą kartą pas ją apsilankiau privačioje klinikoje ir už konsultacijas mokėjau pinigus, pasiūlė vykti į Santariškes išsamesniems tyrimams ir nuo tada ji mane ten priimdavo nemokamai. Nereikėjo laukti ilgų eilių, pasistengė užrašyti mane artimesniu laiku ir suderindavo vizitus su kitais gydytojais. Bendravome 6 metus, pagelbėjo kaip tik galėjo. Visada jausiu didžiausią pagarbą ir dėkingumą gyd. Abraitienei.

2019-01-16, 22:41 | 4

Šeimos gydytojas, atlikęs atitinkamus tyrimus, nurodė, jog turiu apsilankyti pas endokrinologą. Prieš vizitą Kardiolitos klinijoke dar pasidariau skydliaukės echoskopiją, kad gydytoja turėtų daugiau duomenų apie mano padėtį.

Vizito metu gydytoja išklausė nusiskundimus, peržiūrėjo įvairių tyrimų rezultatus, nurodė, jog mano negalavimai gali būti dėl įvairiausių priežasčių ir prašė pakartotinai pasidaryti tyrimus, nes maniškiai gali būti netikslūs (rekomendavo pasidaryti Kardiolitoje, kas žinoma, man nemažai kainavo papildomai).

Ir viskas. Tiek tesužinojau už  55 Eur vertą konsultaciją (+ apie 60 Eur kainavo pakartotini tyrimai). Nieko nerekomendavo, nieko nepasiūlė, tik sakė pakartoti tyrimus. Beje, nors buvau užsirašiusi iš anksto, eilėje laukiau apie 20 min...

Nusivyliau - konsultacija nebuvo verta nei laiko, nei pinigų. Su pakartotinais tyrimų rezultatais pas gydytoją taip pat negrįžau, nes buvo per ilga eilė laukti ir ėjau į valstybinę polikliniką.

2018-02-08, 17:30 | 5

Nuostabi savo srities profesionalė. Rimtai ištiria, aiškiai atsako į visus klausimus. Konkreti ir maloni.

2016-07-09, 16:54 | IP: 78.60.238.150

Labai maloni bendravime, padėjo išsigydyti , kai kiti endokrinologai negalėjo ar nenorėjo nieko padėti, man buvo tikrai labai bloga kol nepatikau pas ją,tinkamai nustačius dozę, palaipsniui mažino kol skydliaukė pradėjo pati gerai veikti. Ačiū jai labai, puiki daktarė ir tiesiog žmogus, sėkmės jai gyvenime ir darbe!

2016-03-21, 22:34 | IP: 79.133.238.47

Labai maloni gydytoja, džiaugiuosi, kad pas ją pakliuvau ir kad nuramino ištyrė ir gydymą tinkamą paskyrė bei dozę. ačiū

2015-01-14, 10:30 | IP: 213.252.240.80

Pakeičiau 6 endokrinologus, buvau pas profesorius, habilituotus daktarus ir t.t. Nė vienas nebuvo toks rūpestingas ir nė viena nepaaiškino ligos eigos, pasėkmių ir t.t.Pirmas gydytojas, kuris dažniau liepė daryti tyrimus, nei kiti. gydytoja konsultuoja net telefonu, bet žinoma reikia skambinti darbo metu. Sėkmės gydytojai darbuose. Ir tikiuosi atras tinkamą vaistų dozę :).

2014-08-25, 17:29 | IP: 167.83.145.24

Puiki gydytoja, moka bendrauti su pacientu, jį išklausyti, nuraminti, paiškina ligos eigą, priežastis negąsdindama, kas labai padeda užtikrinti sėkmingą bendradarbiavimą iš paciento pusės. Mano mamai idealiai parinko gydymą, sugebėjo nuraminti bei įtikino pabandyti. Labai džiaugiuosi, kad kreipėmės pas šią puikią specialistę pagalbos ir ją gavome!

Esate Agnė Abraitienė?
2012-01-30, 22:28 | IP: 195.182.69.120

Šauni daktarė, man labai patiko

Esate Agnė Abraitienė?