Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Abraitienė, %

Licencijos

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00712, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

90.4% Complete
4.5

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

90.8% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

90.4% Complete
4.5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

94.8% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

75% Complete
3.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

88.6% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-05-14, 16:31 | 2

Kategoriškai nerekomenduoju šios gydytojos po patirties, kurią neseniai teko patirti. Kai pasidarė staigiai bloga su sveikata, gydytoja į tai reagavo šaltai, susireikšminusiai ir atsisakė daryti detalesnius tyrimus, nors to prašiau ne tik aš, bet ir kiti gydytojai. Tik po raštiško siuntimo iš šeimos gydytojos pusės, į kurį gyd. Abraitienė reagavo nemaloniai (su pasipiktinimu neva kaip jai kitas gydytojas gali kažką liepti padaryti), man buvo padarytas antinkščių tyrimas, ir pasirodė, kad jis yra negeras. Prolaktino tyrimo irgi neskyrė, nors anksčiau turėjau prolaktinomą - teko pačiai susimokėti už šį tyrimą. Vienu žodžiu, labai nusivyliau, gydytojas visgi yra ne tik baltas chalatas, yra žmogiškumo faktoriai, kurių labai pasigedau tiek gydytojos, tiek jos seselės bendravime. Daugiau pas šią gydytoją nieku gyvu nesigydysiu.

2019-01-16, 22:41 | 5

Šeimos gydytojas, atlikęs atitinkamus tyrimus, nurodė, jog turiu apsilankyti pas endokrinologą. Prieš vizitą Kardiolitos klinijoke dar pasidariau skydliaukės echoskopiją, kad gydytoja turėtų daugiau duomenų apie mano padėtį.

Vizito metu gydytoja išklausė nusiskundimus, peržiūrėjo įvairių tyrimų rezultatus, nurodė, jog mano negalavimai gali būti dėl įvairiausių priežasčių ir prašė pakartotinai pasidaryti tyrimus, nes maniškiai gali būti netikslūs (rekomendavo pasidaryti Kardiolitoje, kas žinoma, man nemažai kainavo papildomai).

Ir viskas. Tiek tesužinojau už  55 Eur vertą konsultaciją (+ apie 60 Eur kainavo pakartotini tyrimai). Nieko nerekomendavo, nieko nepasiūlė, tik sakė pakartoti tyrimus. Beje, nors buvau užsirašiusi iš anksto, eilėje laukiau apie 20 min...

Nusivyliau - konsultacija nebuvo verta nei laiko, nei pinigų. Su pakartotinais tyrimų rezultatais pas gydytoją taip pat negrįžau, nes buvo per ilga eilė laukti ir ėjau į valstybinę polikliniką.