Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Abraitienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00712, Galiojanti

2019-01-25, 15:14 | 3

Pati geriausia sutikta gydytoja. Nors pirmą kartą pas ją apsilankiau privačioje klinikoje ir už konsultacijas mokėjau pinigus, pasiūlė vykti į Santariškes išsamesniems tyrimams ir nuo tada ji mane ten priimdavo nemokamai. Nereikėjo laukti ilgų eilių, pasistengė užrašyti mane artimesniu laiku ir suderindavo vizitus su kitais gydytojais. Bendravome 6 metus, pagelbėjo kaip tik galėjo. Visada jausiu didžiausią pagarbą ir dėkingumą gyd. Abraitienei.

2018-02-08, 17:30 | 5

Nuostabi savo srities profesionalė. Rimtai ištiria, aiškiai atsako į visus klausimus. Konkreti ir maloni.

2016-07-09, 16:54 | IP: 78.60.238.150

Labai maloni bendravime, padėjo išsigydyti , kai kiti endokrinologai negalėjo ar nenorėjo nieko padėti, man buvo tikrai labai bloga kol nepatikau pas ją,tinkamai nustačius dozę, palaipsniui mažino kol skydliaukė pradėjo pati gerai veikti. Ačiū jai labai, puiki daktarė ir tiesiog žmogus, sėkmės jai gyvenime ir darbe!

2016-03-21, 22:34 | IP: 79.133.238.47

Labai maloni gydytoja, džiaugiuosi, kad pas ją pakliuvau ir kad nuramino ištyrė ir gydymą tinkamą paskyrė bei dozę. ačiū

2015-01-14, 10:30 | IP: 213.252.240.80

Pakeičiau 6 endokrinologus, buvau pas profesorius, habilituotus daktarus ir t.t. Nė vienas nebuvo toks rūpestingas ir nė viena nepaaiškino ligos eigos, pasėkmių ir t.t.Pirmas gydytojas, kuris dažniau liepė daryti tyrimus, nei kiti. gydytoja konsultuoja net telefonu, bet žinoma reikia skambinti darbo metu. Sėkmės gydytojai darbuose. Ir tikiuosi atras tinkamą vaistų dozę :).

2014-08-25, 17:29 | IP: 167.83.145.24

Puiki gydytoja, moka bendrauti su pacientu, jį išklausyti, nuraminti, paiškina ligos eigą, priežastis negąsdindama, kas labai padeda užtikrinti sėkmingą bendradarbiavimą iš paciento pusės. Mano mamai idealiai parinko gydymą, sugebėjo nuraminti bei įtikino pabandyti. Labai džiaugiuosi, kad kreipėmės pas šią puikią specialistę pagalbos ir ją gavome!

2012-01-30, 22:28 | IP: 195.182.69.120

Šauni daktarė, man labai patiko