Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Abraitienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-25, Nr. MPL-00712, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-08-25, Nr. MPL-00712, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2022-10-19, 19:40 | Registruotas lankytojas 818

Savo srities profesionalas. Skyrė laiko tiek, kiek man reikėjo išspręsti mano problemas. Įsigilino į visas su mano problema susijusias sritis, išklausinėjo, pasitikslino ir patarė į kokias sritis būtina atkreipti dėmesį. Likau sužavėtas kultūra ir profesionalumu. Žinojau, kad tai profesionalas, bet vis tiek likau sužavėtas.

2022-07-04, 15:18 | Registruotas lankytojas 21

Maloni gydytoja, labai daug klausinėja, gilinasi į sveikatos istoriją. Išsamiai atsako į visus kylančius klausimus, suteikia visapusišką informaciją ir galimus ateities scenarijus, nereikia traukti po žodį. Rekomenduoju.

2021-09-10, 19:51 | Registruotas lankytojas 2

Rimanta is Panevezio. Aciū Daktarei! Pati nuostabiausia ir profesionaliausia mano sutikta Daktare! Aciū Jums ir sekmes darbuose. Ateityje kreipsiuosi tik pas Jus!

2021-09-10, 19:51 | Registruotas lankytojas 2

2021-04-18, 20:51 | Registruotas lankytojas 1

Patys geriausia atsiliepimai apie šią gydytoją. Pastoviai lankausi. Profesionali savo srityje, labai maloni kaip žmogus. Geriausios rekomendacijos! Džiugu, kad turime tokių gydytojų!

2019-01-25, 13:14 | Registruotas lankytojas 4

Pati geriausia sutikta gydytoja. Nors pirmą kartą pas ją apsilankiau privačioje klinikoje ir už konsultacijas mokėjau pinigus, pasiūlė vykti į Santariškes išsamesniems tyrimams ir nuo tada ji mane ten priimdavo nemokamai. Nereikėjo laukti ilgų eilių, pasistengė užrašyti mane artimesniu laiku ir suderindavo vizitus su kitais gydytojais. Bendravome 6 metus, pagelbėjo kaip tik galėjo. Visada jausiu didžiausią pagarbą ir dėkingumą gyd. Abraitienei.

2018-02-08, 15:30 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi savo srities profesionalė. Rimtai ištiria, aiškiai atsako į visus klausimus. Konkreti ir maloni.

2016-07-09, 13:54 | IP: 78.60.238.150

Labai maloni bendravime, padėjo išsigydyti , kai kiti endokrinologai negalėjo ar nenorėjo nieko padėti, man buvo tikrai labai bloga kol nepatikau pas ją,tinkamai nustačius dozę, palaipsniui mažino kol skydliaukė pradėjo pati gerai veikti. Ačiū jai labai, puiki daktarė ir tiesiog žmogus, sėkmės jai gyvenime ir darbe!

2016-03-21, 20:34 | IP: 79.133.238.47

Labai maloni gydytoja, džiaugiuosi, kad pas ją pakliuvau ir kad nuramino ištyrė ir gydymą tinkamą paskyrė bei dozę. ačiū

2015-01-14, 08:30 | IP: 213.252.240.80

Pakeičiau 6 endokrinologus, buvau pas profesorius, habilituotus daktarus ir t.t. Nė vienas nebuvo toks rūpestingas ir nė viena nepaaiškino ligos eigos, pasėkmių ir t.t.Pirmas gydytojas, kuris dažniau liepė daryti tyrimus, nei kiti. gydytoja konsultuoja net telefonu, bet žinoma reikia skambinti darbo metu. Sėkmės gydytojai darbuose. Ir tikiuosi atras tinkamą vaistų dozę :).

2014-08-25, 14:29 | IP: 167.83.145.24

Puiki gydytoja, moka bendrauti su pacientu, jį išklausyti, nuraminti, paiškina ligos eigą, priežastis negąsdindama, kas labai padeda užtikrinti sėkmingą bendradarbiavimą iš paciento pusės. Mano mamai idealiai parinko gydymą, sugebėjo nuraminti bei įtikino pabandyti. Labai džiaugiuosi, kad kreipėmės pas šią puikią specialistę pagalbos ir ją gavome!

2012-01-30, 20:28 | IP: 195.182.69.120

Šauni daktarė, man labai patiko