Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandru Gyska, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14955, Galiojanti

2018-01-16, 14:25 | 1

Norėčiau nuoširdžiai padekoti daktarui. Staiga suskaudo kelią ir nebegalėjau net paeiti. Iškvietus greitąją pagalbą Lazdynuose uždėjo gipsą išrašė vaistų ir paleido. Net ir su vaistų nuskausminamaisiais negalėjau pajudėti o kelio skausmas iš 10 buvo 10. Gerai , kad šeimos daktarė skubiai išrašė siuntimą į santariškes. Ten daktaras žaibiškai sureagavo tik pyst okola į kelią ir ištraukė skyščius. Tik tada pradėjo mažiau skaudėti ir jaučiu, kad gerėja. Aišku daktaras griežtas, bet teisingas. Puikus specialistas, savo srities žinovas. Daugiau tokių gydytojų.

2017-09-19, 13:33 | 2

Labai džiaugiuosi vizitu ir gydytojo konsultacija. Stiprybės Jums ir sveikatos, esate profesionalus savo srities atstovas.

2017-08-31, 19:26 | IP: 78.61.159.73

aviskas puikiai , viskas gerai....

2017-04-24, 16:53 | IP: 188.69.193.174

Labai malonus ir nuoširdus gydytojas. Pasitiko ir išlydėjo su šypsena :) Konsultavausi dėl klubo sąnario displazijos neštumo metu. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Esu patenkinta ir rekomenduoju kitiems!

2017-02-22, 21:59 | 1

Norėčiau nuoširdžiai padekoti daktarui, esu 40m.Vyras man buvo nustatyta. Osteonekrozė, dubens sritis ir šlaunis. Daktaras prieš operacija Išsamiai paaiškino visus pliusus ir minusus. Buvo istatitas klubo sąnario endoprotezas,operacija padarita juveliriškai pjuvis vos 12cm.Puikus specialistas, savo srities žinovas.Daugiau tokių gydytojų.

2017-01-20, 13:34 | 3

Šitas gydytojas teršia Santaraškių poliklinikos vardą jo ten neturėtų būti. Užsirašiau pas jį tik todėl, kad turėjo vietų, pagalvojau, kad visi Santariškėse dirbantys gydytojai turėtų būtų kompetetingi. Tai tikrai buvo didelė klaida - išsvaisčiau laiką ir siuntimą pas 3 lygio gydytoją.

Mano problema gydytojas nesidomėjo, net nežiūrėjo nuotraukos, tiksliau žiūrėdamas į knygą pametė špygą. Ištraukė iš nežinia kur kažkokią keistą diagnozę, kurią net pats pasigėdijo įrašyti į kortelę. Konsultacijos išrašo nedavė, nors prašiau. Vietoj to nukreipė į privačią kliniką, pas privatų gydytoją konsultacijai.

Kaip žmogus labai arogantiškas, mokantis manipuliuoti ir įžeidinėti. Esu sunki ligonė ir manau, kad širdies ir sąžinigumo pas šitą gydytoja 0. Patarčiau saugotis, gydytojas tikrai pavojingas naiviems pacientams. Man jis pakenkė.

2016-12-27, 14:57 | IP: 78.60.206.164

tai nuostabus daktaras,geras savo srities specialistas,labai dėmesingas...

2016-09-14, 14:19 | IP: 82.135.215.198

Labai malonus, savo darbą išmanantis gydytojas

2016-01-18, 22:52 | IP: 84.32.85.123

Šiaip lyg ir profesionalas, bet bendravimas siaubingas. Pamatęs, kad pravirkdė, ėmė lyg ir juokauti. Vis tiek manau, kad svarbiau profesionalumas, todėl komentaras prie teigiamų. Silpnesnių nervų - neikite.

2015-08-29, 14:13 | IP: *.*.*.*