Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Gruslienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05029, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-14, 18:20 | Registruotas lankytojas 5

Aciu gydytojai! Buvau su mama. As realiai tokio empatisko ir profesionalais gydytojo seniai nebuvau sutikus! Skyre daug tyrimu, isiklause, dirbo profesionaliai, maloniai ir su sypsena! Aciu labai!

2021-02-24, 03:14 | Registruotas lankytojas 1

Nuo pat pirmos konsultacijos gyditoja norėjo ištirti pakartotinai kas jau buvo ištirta. O kai viską atėjo neigiama, vietoj to, kad tirti toliau gyditoja sugalvojo, kad mano skrandžio problemos nervinio pobūdžio ir man reikia psihiatro. Buvau psihiatro konsultacijose vien tik todėl kad galvojau jeigu nenueisiu, tai toliau manęs netirs. Psichiatras jokių pokyčių ar problemu neįžvelgė ir patarė toliau išsitirti, kodel pas mane tokie intensyvus skrandžio skausmai, gastritas,riaugejimas. Manau gyditoja yra tiesmukiska ir per daug savimi pasitikinti, trūksta platesnio požiūrio, empatijos: ji iškart nusprendžia kas galetu būti, ir jeigu tai nepasitvirtina vietoj to kad tirtų toliau, tiesiog nori užsodinti ant psihika veikiančių vaistų. Beje išvadose parašė visiškai netikslia diagnoze, nes net neklausė ką ash sakiau. Parašė: “rėmuo “ ( aš isvis neturiu jokių syntomu susijusių su stemple ar skausmu toje vietoje ). Mano visas skausma skrandyje, o ne stemplės zonoje. Toks įspūdis kad visiškai, net negirdi ką pacientas sako. Beje dar išrašė praryti privačiai celiakijos tyrima, nors kartojau ne karta kad nevalgau produktų su glytimu jau N metu, vis tiek pasidariau nors man ir kainavo 260€- Gyditoja ‘nusiplovė’, net nepakomentavusi rezultatu. Tai man pačiai reikia vertinti atsakymą ar kaip? Tai yra dideli pinigai man, ir kol kas negaliu net į darbą grįžti dėl skrandžio skausmo. Baisu kai tokie abejingi gyditojai dirba. Net nežinau ką toliau daryti, skausmas tik intensyvėja, turbut teks į greitąja važiuoti ..

2020-02-25, 12:14 | Registruotas lankytojas 1

Pati geriausia ir profesionaliausia gydytoja, kuri ne privačioje klinikoje taip išsamiai klausinėjo, paskyrė daug tyrimų, paskyrė gydymą. Gydo tik vaistais, ne papildais. Būdavo nuolatinis pilvo pūtimas, padarė caliakijos tyrimą, jis buvo neigiamas. Tačiau visos problemos dingo atsisakius būtent glitimo ir laktozės turinčių produktų. Jų atsisakyti parekomendavo dietologas, ne gydytoja. Tad tyrimai ne visada viską parodo. Bet gydytoją Dalią Gruslienę rekomenduoju 100%

2019-07-01, 18:26 | Registruotas lankytojas 2

Sergu opiniu kolitu. Lankiausi ne pas vieną gydytoją ir D. Gruslienė buvo mano atradimas. Važiuoju pas ją gydytis iš kito miesto. Kaune lankiausi ne pas vieną profesorių ir tokio išsamaus ligos analizavimo nebuvo NIEKUR. Buvęs daktaras paskyrė visiškai netinkančių vaistų, nuo kurių mano būklė buvo pablogėjus ir sužlugdė visą viltį, kad kada nors gyvenime pasveiksiu. O atvykus pas šią nuostabią daktarę gavau "nevalgančių" kepenis vaistų ir gydymas yra efektyus, man padeda. Niekados neišvarys iš kabineto, net jei turėsit ir 100 pačių nesamoningiausių klausimų (o jų aš tikrai turėjau ir buvau neviltyje). Ačiū Jums!

2019-04-22, 16:03 | Registruotas lankytojas 9

Labai nepatiko - tiesmukiška ir nemaloni gydytoja. Tikiu, kad galbūt gerai išmano savo sritį, bet pacientai jai nerūpi ir ji elgiasi pašaipiai, nesuvokia problemos rimtumo ir elgiasi atmestinai. Jos žodynas nemalonus ir elgiasi lyg kalbėdama su vaiku ar durneliu. Nepadėjo jos gydymas, bet antrą kartą jau nejau ir negrįžau, nes labai nemalonus žmogus.

2019-02-06, 18:25 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojai Gruslienei! 3 metus nesėkmingai bandžiau surasti negalavimų priežastį poliklinikoj, o gydytoja nustatė diagnozė per vieną dieną, paskyrė gydymą, atliko reikiamus tyrimus. Nuostabus dėmesingas žmogus! Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū!

2017-08-18, 01:22 | IP: 217.117.18.38

Labai patarciau, buvau pas daug gastro ir tikrai turiu su kuo paligint

2017-06-09, 16:37 | IP: 84.46.148.181

Labai gera, nuoširdi ir maloni gydytoja. Nuoširdžiai bendraujanti ir viską paaiškinanti. Kuo daugiau tokių gydytojų!

2016-01-08, 09:28 | IP: 78.60.45.190

Miela, profesionali, rūpestiga, jautri, atsakinga - ko daugiau kigoniui bereikia.

2015-04-16, 14:34 | IP: 84.240.41.206

Labai profesionali ir maloni gydytoja. Pagarba ir dėkingumas jai.

2015-02-17, 16:29 | IP: 193.240.1.94

Labai maloni, rupestinga ir atidi gydytoja. Profesionali ir isigilinanti i problemas.

2015-01-14, 20:52 | IP: 5.20.132.122

Labai maloni, protinga ir be galo gudri, ismano savo darba, bet dirba kad istraukti kuo daugiau pinigu is zmoniu. Labai megsta paskirti visa eile nereikalingu tyrimu, nors puikiai ismano kas ir kaip. Be galo gudri ir sukta, nors tikrai profesionale. Patariu nepasitiketi ja 100 proc.

2014-11-24, 07:48 | IP: *.*.*.*

2013-09-22, 18:49 | IP: 78.63.115.198

Tai perlas gydytoju dinastijoje

2012-02-02, 22:59 | IP: 78.63.45.28

Labai maloni, rupestinga,skleidzianti optimizma gydytoja. Tokiu reta. Aciu jai.