Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Kiudelis, %

Licencijos

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2013-05-07, Nr. MPL-18266, Galiojanti

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12370, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

63.2% Complete
3.2

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

50.3% Complete
2.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

49% Complete
2.4

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

47.5% Complete
2.4

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

47.9% Complete
2.4

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

72.2% Complete
3.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.8% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-08-20, 20:22 | 2

Profesionalus gydytojas, besivadovajauntis naujausiomis gairėmis, diagnostikos ir gydymo standartais, visapusiškai atsižvelgiantis į pacientą ir siekiantis geriausio sprendimo. Techniškai sudėtingą operaciją atliko preciziškai ir be komplikacijų. Kartu labai rūpestingas ir empatiškas. Ačiū už taip greitai suteiktą pagalbą!

2017-03-19, 16:52 | 1

Dariausi planine tulzies operacija pas gerb.profesoriu M.Kiudeli, Gana linksmas ir profesionalus gydytojas .Tikrai nejauciau,kad reikalautu pinigu.Tiesa,uz skubiai pasiulyta planine operacija planavau atsidekoti,bet palatoj pasikonsultavus su kitom pacientem ,neisdrisau paduot.Veliau dar kitaip susikloste priesoperacine eiga ,tai ir likau "finansiskai" nepadekojus .Bet siaip tikrai rekomenduociau kaip specialista.
pagarbiai,Inga K.

2016-10-28, 11:41 | 6

Patarčiau šiam gydytojui, dar konsultacijos dėl operacijos metu , įvardinti, kad operacia - mokama ir , kiek reikia mokėti, kad vėliau nebūtų bereikalingų trinčių.
Jeigu jau išdrįsome tapti chirurgu ir paimti skalpelį į rankas, tai išdrįskim ir prisiimti atsakomybę už pooperacinį gydymą, bei pasekmes. Esant blogam gijimui, o taip pat rimtai komplikacijai-skysčiai pilve, audinių irimas-pūvimas, nuo smarvės dusome, o ir raukėsi šalia gulintys pacientai, bet chirurgas to nei matė, nei uodė, tik nuolat ragino vykti į namus. Pasijutome, kaip nurašyti gyviai. Teko konsultuotis su kitais medikais, nes situacija buvo labai rimta ir nesutikome vykti namo, tapdami priverstiniais pacientais. Suprantamas gydytojo sprendimas-"Nėra paciento, nėra problemas", o juk munduro įvaizdis labai svarbu, nežiūrint to, kad tokiu sprendimu tiesiog tyčiojamasi iš bejėgio, pūvančio paciento, nekorektiškai replikuojama.... Priminsiu, kad operacija buvo planinė. Tęsėmė kankinantį gydymą-atvėrus pilvo pjūvį , buvo drenuojama, karpomi ir mėtomi žuvę audiniai...., kol pagaliau buvo ryžtąsi dar vienai operacijai. Su didžiule įtampa bei susirūpinimu stebėjome ne tik blogą gijimą, komplikacją, bet ir mediko elgesį,.. Šiuo metu gydymą tęsiame rajono ligoninėje, kur visas dėmesys skiriamas mūsų sveikimui ir esame labai patenkinti
atsakingu bei humanišku elgesiu.
Neatsakingas, ne visai sąžiningas profesorius tai-pusė bėdos, o kai susiduri su tokiu profesoriumi chirurgu, tai -tragedija ir žmonių likimai.

2016-09-07, 20:46 | IP: 78.62.119.243

auksciausiuo lygio profesionalas, zmogiskas, nuosirdus ir paprastas gydytojas.

2016-05-18, 14:57 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!