Pacientai, kurie rekomenduoja Antanas Gvazdaitis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13071, Galiojanti

Gvazdaitis Antanas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gvazdaitis Antanas?

1.9

Nesidomėjo

2019-11-22, 19:57 | 2

Labai dėkinga profesionaliam docentui Antanui Gvazdaičiui už supratingą ir operatyvų požiūrį į mano ligą. Už profesionaliai atliktą operaciją. Labai lengva bendrauti su šilumą, užuojautą skleidžiančiu gydytoju. Pagarba ir dėkingumas daktarui iš pašaukimo,kuriuo galima pasitikėti visa širdimi.
Padėka visam Klaipėdos 1 neurochirurginio skyriaus persionalui, jo vedėjui V.Grykšui.
Su pagarba,
Vilgelmina Beresnevičienė

2019-11-22, 19:56 | 2

Labai dėkinga profesionaliam docentui Antanui Gvazdaičiui už supratingą ir operatyvų požiūrį į mano ligą. Už profesionaliai atliktą operaciją. Labai lengva bendrauti su šilumą, užuojautą skleidžiančiu gydytoju. Pagarba ir dėkingumas datarui iš pašaukimo,kuriuo gali pasitikėti visa širdimi.

2019-11-22, 12:48 | 1

DĖKOJU, DIEVAS DOVANOJO JŪS doc. dr. Antana Gvazdaiti ir jūsų komandinė gydytojų specialistų komanda.
Jūs atlikote sudėtingą galvos operacija, plyšusi galvos smegenų aneurizma.
Prieš 10 metų 2009-11-24d -25d. JŪS atlikote .
Apkabinu JŪS su tikėjimu, viltimi , meile, gailestingumu, ramybe ir sveikata iš širdies.

2017-08-24, 20:29 | IP: 78.61.35.166

Nuostabus žmogus! Išgelbėjo mano mamai gyvybę, nustatė diagnozę apie kurią kiti nė nepagalvojo. Išsamiai paaiškino ligos patogenezę, rizikas. Nepriekaištingai atliko operaciją, po kurios neliko jokių neurologinių deficitų. Visa mūsų šeima, Jums gydytojau, dėkoja ir linki tolimesnės didžiausios sėkmės Jūsų profesijoje ir gyvenime.

2016-12-27, 21:03 | IP: 78.61.16.4

Nuostabus daktaras, profesorius, kuris isgelbejo musu sunaus gyvybe, mums sis Zmogus angelas sargas.

2016-11-16, 22:54 | IP: 78.58.164.248

Zmogus, Gydytojas savo srities Specialistas is didziosios raides.Dekoju uz atlikta stuburo operacija praejo trys metai nebeliko net skausmu prisiminimu,sveikatos ir ilgu gyvenimo metu.Te padeda Jums dievas.Nuosirdus ACIU

2016-07-14, 14:16 | IP: 90.131.63.129

Esu begalo dėkinga doc.Gvazdaičiui už profesionalumą.Man buvo atlikta labai sudėtinga operacija,trukusi 8,5 val.Jo dėka nesėdžiu neigalijo vežimėlį ir dar galiu padėti gydant kitus.Aš galiu vaikščioti ir dirbti.AČIŪ

2016-04-22, 23:10 | IP: 213.205.251.41

Ačiū už profesionalumą ir rūpestingumą. Ir už žmonos sugrąžinimą .