Pacientai, kurie rekomenduoja Antanas Gvazdaitis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13071, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gvazdaitis Antanas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gvazdaitis Antanas?

2.5

2023-10-31, 00:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai rūpestingas, geranoriškas, paprastas ir atsidavęs savo darbui gydytojas iš didžiosios raidės, viską išsamiai ir suprantamai paaiškina. Lankausi jau 9 metus dėl smegenų naviko, 2014 m. operuota okliuzinė vandenė, 2023m. liepos mėn. išoperuotas ir pats navikas (operacija buvo labai sudėtinga, truko 12 val). Esu labai dėkinga doc.Neurochirurgui Antanui Gvazdaičiui už tai, kad prieš 9 metus mane priėmė ir išgelbėjo, už kruopščiai atliktas abi operacijas nepaisant davo darbo laiko ir už tai, kad nepaisant situacijos sudėtingumo ir galimų komplikacijų sutiko man padėti, kai daug kitų neapsiėmė spręsti mano situacijos. Labai ačiū Jums gydytojau, sveikatos Jums ir sėkmės!

2022-09-20, 17:00 | Registruotas lankytojas 1

Visiems kuriems yra neurologines ligos ,ir kai jau siuncia pas neuhirurga ,patariu ir neapsiriksit ieskodami ,A Gvazdaicio ,del tokio malonaus gydytojo galit laukti ir pora menesiu ,nebuvau dar tokio malonaus ,rupestingo gydytojo ,tikrai ,supratau ,kad jam rupi kiekvieno jo kliento sveikatos problemos ,ir nustatydamas niekad neapsiriks .Labai aciu ,daktarui padejusiam .

2020-12-12, 13:17 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, tokių reta.

2020-10-14, 07:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, nuostabus zmogus. Labai dekoju uz sugrazinta sveikata

2020-06-29, 06:56 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Per penkis mūsų šeimą užklupusios ligos metus, teko susidurti su ne vienu gydytoju.. šis įpatingas. Nuo pirmo skambučio nebuvo abejingas nė akimirką. Kai visi nusigrežė nuo ligonio, kuris kentė skausmus jis vienas sutiko padėti. Deja, didelės jos pastangos nuėjo veltui. Dievo valia buvo kitokia.. AČIŪ, Gydytojui, už begalinį norą padėti beviltiškoje situacijoje. Mūsų šeimai tai buvo paguoda, o ligoniui išsivadavimas iš skausmų. Gaila, kad nesutikome jo ankščiau, kompetencija savo darbui ir nuoširdumas aukščiausiame lygmenyje. Ačiū.

2019-11-22, 17:57 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėkinga profesionaliam docentui Antanui Gvazdaičiui už supratingą ir operatyvų požiūrį į mano ligą. Už profesionaliai atliktą operaciją. Labai lengva bendrauti su šilumą, užuojautą skleidžiančiu gydytoju. Pagarba ir dėkingumas daktarui iš pašaukimo,kuriuo galima pasitikėti visa širdimi.
Padėka visam Klaipėdos 1 neurochirurginio skyriaus persionalui, jo vedėjui V.Grykšui.
Su pagarba,
Vilgelmina Beresnevičienė

2019-11-22, 17:56 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėkinga profesionaliam docentui Antanui Gvazdaičiui už supratingą ir operatyvų požiūrį į mano ligą. Už profesionaliai atliktą operaciją. Labai lengva bendrauti su šilumą, užuojautą skleidžiančiu gydytoju. Pagarba ir dėkingumas datarui iš pašaukimo,kuriuo gali pasitikėti visa širdimi.

2019-11-22, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

DĖKOJU, DIEVAS DOVANOJO JŪS doc. dr. Antana Gvazdaiti ir jūsų komandinė gydytojų specialistų komanda.
Jūs atlikote sudėtingą galvos operacija, plyšusi galvos smegenų aneurizma.
Prieš 10 metų 2009-11-24d -25d. JŪS atlikote .
Apkabinu JŪS su tikėjimu, viltimi , meile, gailestingumu, ramybe ir sveikata iš širdies.

2017-08-24, 17:29 | IP: 78.61.35.166

Nuostabus žmogus! Išgelbėjo mano mamai gyvybę, nustatė diagnozę apie kurią kiti nė nepagalvojo. Išsamiai paaiškino ligos patogenezę, rizikas. Nepriekaištingai atliko operaciją, po kurios neliko jokių neurologinių deficitų. Visa mūsų šeima, Jums gydytojau, dėkoja ir linki tolimesnės didžiausios sėkmės Jūsų profesijoje ir gyvenime.

2016-12-27, 19:03 | IP: 78.61.16.4

Nuostabus daktaras, profesorius, kuris isgelbejo musu sunaus gyvybe, mums sis Zmogus angelas sargas.

2016-11-16, 20:54 | IP: 78.58.164.248

Zmogus, Gydytojas savo srities Specialistas is didziosios raides.Dekoju uz atlikta stuburo operacija praejo trys metai nebeliko net skausmu prisiminimu,sveikatos ir ilgu gyvenimo metu.Te padeda Jums dievas.Nuosirdus ACIU

2016-07-14, 11:16 | IP: 90.131.63.129

Esu begalo dėkinga doc.Gvazdaičiui už profesionalumą.Man buvo atlikta labai sudėtinga operacija,trukusi 8,5 val.Jo dėka nesėdžiu neigalijo vežimėlį ir dar galiu padėti gydant kitus.Aš galiu vaikščioti ir dirbti.AČIŪ

2016-04-22, 20:10 | IP: 213.205.251.41

Ačiū už profesionalumą ir rūpestingumą. Ir už žmonos sugrąžinimą .

2016-02-15, 10:58 | IP: 213.226.169.57

Mane operavo šis gydytojas 2015-09-15.Tai buvo pakartotina stuburo operacija-taisė pirmos operacijos klaidas,kurias pridarė kitas gydytojas ,operaves pirma karta.Operacija buvo sudėtinga,bet praėjo sklandžiai.Tai tikrai labai geras savo srities specialistas.Maloniai priima,aiškiai viska paaiškina,negaili laiko pacientui.Tai gydytojas iš didžiosios raidės.Ačiū...

2016-02-05, 10:50 | IP: 86.100.67.191

Gydytojas ne tik labai geras savo srities specialistas, bet ir nuoširdžiai savo darbą, bei savo pacientus mylintis žmogus, darantis stebuklus. Ačiū už sėkmingai atliktą močiutės operaciją, už jūsų rūpestį. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe!

2015-06-26, 10:23 | IP: 86.100.174.231

Nuostabus neurochirurgas, stuburo operacijos metu pasalino didziule isvarza, gydytojo deka operacija praejo sekmingai. Esu be galo dekinga gydytojui, kad vel galiu dziaugtis gyvenimu ir pamirsti nugaros skausmus. Antanas Gvazdaitis ne tik puikus neurochirurgas, bet ir nuosirdus, labai rupestingas, maloniai bendraujantis zmogus. Is visos sirdies sakau gydytojui ACIU, o pacientams rekomenduoju rinktis butent si gydytoja neurochirurgijos srityje.

2015-04-14, 09:15 | IP: 188.69.194.233

Puikus savo srities specialistas, rūpestingas gydytojas, doras žmogus. Esu labai dėkinga už kantrybę konsultuojant, už atliktą sudėtingą galvos operaciją, už begalinį atsidavimą savo profesijai. Didžiausia pagarba. V.V.

2015-03-18, 15:10 | IP: 78.61.51.119

Matosi daktaras savo reikalą išmano, nors su ligoniais galėtų būti nuoširdesnis, labai skuba....Dėkoju jam,

2015-03-04, 14:29 | IP: *.*.*.*

2014-04-20, 18:59 | IP: 78.61.49.30

Puikus,nuoširdus žmogus, įsigilinantis įsituaciją ir priimantis teisingus sprendimus . Gydytojo padrąsinantys žodžiai po sunkios galvos smegenų opercijos,man buvo,tarsi gyvybės eleksyras.
Taip susiklostė mano ligos situacija,kad per pusę metų docentas man atliko dvi operacijas. Ir vėl girdžiu paukščių treles,matau baltus plukių kilimus,bendrauju su artimais man žmonemis...
Juk viso to galejo nebūti,jei ne šio nuostabaus žmogaus sumanumas,
Gerb. docente, ačiū už suteiktą galimybę gyventi.
Linkiu Jums sveikatos, geros nuotaikos ir saugoti save!!!

2014-03-04, 12:21 | IP: 78.57.226.141

SUPER CHIRURGAS!MALONUS IR NUOSIRDUS ZMOGUS.NUOSIRDZIAI ESU DEKINGA.
2014.02 STUBURO ISVARZOS OPERACIJA.
JURATE KAUNAS.

2014-01-29, 21:33 | IP: 78.61.81.147

Aciu docentui uz sekmingai atlikta stuburo operacija! Puikus daktaras, viska atlieka labai operatyviai, atsakingai ir rupestingai. Dabar mano savijauta puiki! Didziausios sekmes Jums Daktare!

2014-01-27, 19:19 | IP: 188.69.210.238

Nuostabus,man isgelbejo gyvybe

2014-01-17, 13:24 | IP: 78.61.12.150

Esu labai dėkinga Gyd. Gvazdaičiui, už atlikta operacija ir galimybe pamatyti pasaulį kitomis spalvomis jis suteikė beskaumę judėjimo laisvę. Esu jam be galo dėkinga. Tokių gydytojų reta :) Sėkmės gydytojau :)

2013-11-06, 14:23 | IP: 78.61.229.163

esame labai dekingi siam gydytojui. kai niekas nenorejo operuoti mamos, jis vienintelis apsieme ir sekmingai atliko operacija. didiule padeka ir pagalba siam Zmogui.

2013-09-10, 20:08 | IP: 84.15.181.53

Labai rūpestingas, kruopštus ir dėmesingas. Su pacientas bendrauja kaip su žmonėmis, įsiklauso į jų problemas. Matosi kad jam rūpi jo pacientai. Gaila, kad ne visi gydytojai yra tokie kaip šis žmogus.

2013-02-07, 21:40 | IP: 78.61.18.190

daugiau tokiu nuostabiu gydytoju kaip profesorius Gvazdaitis! zemai lenkiames jums ir busime dekingi visa gyvenima uz isgelbeta mamos gyvybe jau antra karta

2012-12-21, 08:20 | IP: 78.57.183.105

Aukščiausios kvalifikacijos neurochirurgas,dėmesingas,jautrus pacientui,atsidavęs savo pašaukimui žmogus.
Algimantas

2012-11-09, 09:36 | IP: 78.61.111.152

Jūsų rankos daro stebuklus...Nuoširdus AČIŪ ,už puikiai atliktą 7 val trukmės sudėtingą galvos operaciją...Stiprybės Jums.Amžinai liksim jums dėkingi,kad gražinot mums sveiką ir vėl besišypsančią mamą.
Dar karta didelis AČIŪ...
PAGARBIAI,Nijolės Katauskienės vaikai...(TELŠIAI)

2012-05-30, 19:43 | IP: 78.58.80.172

labai atsidaves daktaras

2011-11-22, 22:55 | IP: 84.15.177.151

Labai geras neurohirurgas, dovanojo antra gyvenima.Aciu jam uz pastangas ir sekmes tolimesniame gyvenime ir darbuose.
V.Macinas

2011-09-13, 05:48 | IP: 78.61.55.186

Labai geras specialistas, tikrai savo darbo žinovas, profesionalas. Kaip žmogus jis sąžiningas ir mokantis bendrauti su klientais.

2011-08-12, 08:46 | IP: 62.212.207.213

Puikus gydytojas,kuklus zmogus,Kaune operavo aneurizma mano mamai,labai sekmingai,pries 10 metu is mirties isgelbejo mane.Si zmogu as vadinu musu seimos "angelu sargu".Linkiu jam ir jo pacientam visokiariopos sekmes.

2011-07-13, 07:36 | IP: *.*.*.*

2011-05-26, 07:20 | IP: 78.60.251.161

Nerealus gydytojas. Apsieme operuoti mama, kai visi kiti pasmerke mirti ir sake, kad nieko cia nebeimanoma padaryti. Zemai lenkiu galva pries si Gydytoja....

2011-04-21, 18:18 | IP: 86.100.3.245

Šaunuolis gydytojas atlikęs sudėtingą operacija. LABAI AČIŪ!!!!

2011-04-14, 13:37 | IP: 78.61.151.118

Tai rūpestingas ir atsakingas už savo pacientus gydytojas. Didelis jam dėkui, nes jis sėkmingai išoperavo mano sunkiai sergančia mama, kuri kovoja su savo liga jau metus laiko. Net mama sako, kad pažiūrėjus į ta gera veidą, matosi kad tai labai geras žmogus.Sėkmes jam.

2010-05-01, 06:24 | IP: 82.135.161.22

Tikras profesionalas ,nuosirdus,rupestingas daktaras kokiu labai truksta.Aciu daktarui uz puikiai atlikta galvos operacija.