Pacientai, kurie rekomenduoja Antanas Gvazdaitis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13071, Galiojanti

Gvazdaitis Antanas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gvazdaitis Antanas?

1.9

Nesidomėjo

2019-11-22, 19:57 | 2

Labai dėkinga profesionaliam docentui Antanui Gvazdaičiui už supratingą ir operatyvų požiūrį į mano ligą. Už profesionaliai atliktą operaciją. Labai lengva bendrauti su šilumą, užuojautą skleidžiančiu gydytoju. Pagarba ir dėkingumas daktarui iš pašaukimo,kuriuo galima pasitikėti visa širdimi.
Padėka visam Klaipėdos 1 neurochirurginio skyriaus persionalui, jo vedėjui V.Grykšui.
Su pagarba,
Vilgelmina Beresnevičienė

2019-11-22, 19:56 | 2

Labai dėkinga profesionaliam docentui Antanui Gvazdaičiui už supratingą ir operatyvų požiūrį į mano ligą. Už profesionaliai atliktą operaciją. Labai lengva bendrauti su šilumą, užuojautą skleidžiančiu gydytoju. Pagarba ir dėkingumas datarui iš pašaukimo,kuriuo gali pasitikėti visa širdimi.

2019-11-22, 12:48 | 1

DĖKOJU, DIEVAS DOVANOJO JŪS doc. dr. Antana Gvazdaiti ir jūsų komandinė gydytojų specialistų komanda.
Jūs atlikote sudėtingą galvos operacija, plyšusi galvos smegenų aneurizma.
Prieš 10 metų 2009-11-24d -25d. JŪS atlikote .
Apkabinu JŪS su tikėjimu, viltimi , meile, gailestingumu, ramybe ir sveikata iš širdies.

2017-08-24, 20:29 | IP: 78.61.35.166

Nuostabus žmogus! Išgelbėjo mano mamai gyvybę, nustatė diagnozę apie kurią kiti nė nepagalvojo. Išsamiai paaiškino ligos patogenezę, rizikas. Nepriekaištingai atliko operaciją, po kurios neliko jokių neurologinių deficitų. Visa mūsų šeima, Jums gydytojau, dėkoja ir linki tolimesnės didžiausios sėkmės Jūsų profesijoje ir gyvenime.

2016-12-27, 21:03 | IP: 78.61.16.4

Nuostabus daktaras, profesorius, kuris isgelbejo musu sunaus gyvybe, mums sis Zmogus angelas sargas.

2016-11-16, 22:54 | IP: 78.58.164.248

Zmogus, Gydytojas savo srities Specialistas is didziosios raides.Dekoju uz atlikta stuburo operacija praejo trys metai nebeliko net skausmu prisiminimu,sveikatos ir ilgu gyvenimo metu.Te padeda Jums dievas.Nuosirdus ACIU

2016-07-14, 14:16 | IP: 90.131.63.129

Esu begalo dėkinga doc.Gvazdaičiui už profesionalumą.Man buvo atlikta labai sudėtinga operacija,trukusi 8,5 val.Jo dėka nesėdžiu neigalijo vežimėlį ir dar galiu padėti gydant kitus.Aš galiu vaikščioti ir dirbti.AČIŪ

2016-04-22, 23:10 | IP: 213.205.251.41

Ačiū už profesionalumą ir rūpestingumą. Ir už žmonos sugrąžinimą .

2016-02-15, 12:58 | IP: 213.226.169.57

Mane operavo šis gydytojas 2015-09-15.Tai buvo pakartotina stuburo operacija-taisė pirmos operacijos klaidas,kurias pridarė kitas gydytojas ,operaves pirma karta.Operacija buvo sudėtinga,bet praėjo sklandžiai.Tai tikrai labai geras savo srities specialistas.Maloniai priima,aiškiai viska paaiškina,negaili laiko pacientui.Tai gydytojas iš didžiosios raidės.Ačiū...

2016-02-05, 12:50 | IP: 86.100.67.191

Gydytojas ne tik labai geras savo srities specialistas, bet ir nuoširdžiai savo darbą, bei savo pacientus mylintis žmogus, darantis stebuklus. Ačiū už sėkmingai atliktą močiutės operaciją, už jūsų rūpestį. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe!

2015-06-26, 13:23 | IP: 86.100.174.231

Nuostabus neurochirurgas, stuburo operacijos metu pasalino didziule isvarza, gydytojo deka operacija praejo sekmingai. Esu be galo dekinga gydytojui, kad vel galiu dziaugtis gyvenimu ir pamirsti nugaros skausmus. Antanas Gvazdaitis ne tik puikus neurochirurgas, bet ir nuosirdus, labai rupestingas, maloniai bendraujantis zmogus. Is visos sirdies sakau gydytojui ACIU, o pacientams rekomenduoju rinktis butent si gydytoja neurochirurgijos srityje.

2015-04-14, 12:15 | IP: 188.69.194.233

Puikus savo srities specialistas, rūpestingas gydytojas, doras žmogus. Esu labai dėkinga už kantrybę konsultuojant, už atliktą sudėtingą galvos operaciją, už begalinį atsidavimą savo profesijai. Didžiausia pagarba. V.V.

2015-03-18, 17:10 | IP: 78.61.51.119

Matosi daktaras savo reikalą išmano, nors su ligoniais galėtų būti nuoširdesnis, labai skuba....Dėkoju jam,

2015-03-04, 16:29 | IP: *.*.*.*

2014-04-20, 21:59 | IP: 78.61.49.30

Puikus,nuoširdus žmogus, įsigilinantis įsituaciją ir priimantis teisingus sprendimus . Gydytojo padrąsinantys žodžiai po sunkios galvos smegenų opercijos,man buvo,tarsi gyvybės eleksyras.
Taip susiklostė mano ligos situacija,kad per pusę metų docentas man atliko dvi operacijas. Ir vėl girdžiu paukščių treles,matau baltus plukių kilimus,bendrauju su artimais man žmonemis...
Juk viso to galejo nebūti,jei ne šio nuostabaus žmogaus sumanumas,
Gerb. docente, ačiū už suteiktą galimybę gyventi.
Linkiu Jums sveikatos, geros nuotaikos ir saugoti save!!!