Pacientai, kurie rekomenduoja Enrika Didžiulienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2008-10-17, Nr. MPL-11687, Galiojanti

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03135, Galiojanti

Didžiulienė Enrika dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Didžiulienė Enrika?

2019-02-06, 17:48 | 3

Gydytoja sunkiai pasiekiama. Atvykus su vaiko net nesiruošia prieiti. Visą darbą atlieka seselė. Patikrinimas sveikatos einant į darželį -jai tik formalumas. Atrodo, kad jis iš viso ten sėdi kaip dispečerinėje. Keista, bet tikrsi toks jausmss, kad nemėgsta vaikų. Tikrai turiu su kuo palyginti. Nerekomenduočiau.

2018-07-05, 17:03 | 2

Labai nemaloni gydytoja, atsimenu, kai atėjau su papildomu toloneriu ( nes turėjau temperaturos ), tai mane dar aprekė, kodėl aš čia atėjau neužsirašiusi. Niekam nerekomenduoju šitos gydytojos.

2018-02-13, 23:59 | 1

Tai mūsų visos šeimos gydytoja ir jos į nieką nekeistume. Labai konkreti, tiksli, nevinioja į vatą. Moka dirbti su vaikais, greitai randa su jais benrdą kalbą. Jei diagnoze abejoja, visada siunčia papildomiems tyrimams arba konsultuojasi su kolegomis - konkrečių ligų ekspertais, kitaip sakant niekada nieko neburia, jei tiksliai nežino, kad tik atsikratyti paciento. Antibiotikų neskuba skirti, ieško visokiausių kitų kelių. Mes net apsirgę kelionėse visų pirma skambiname jai! Ta gydytoja, kuria pasitikime 100%, o tokių tikrai reta.

2017-10-28, 11:26 | IP: 78.158.21.136

Dėmesinga, konkreti, jei neaišku kas per liga daro kraujo tyrimą. Kalba aiškiai ir paprastai. Antibiotikai išrašomi kai jau tikrai reikia. Lengvai randa priėjimą prie vaiko. Džiaugiuosi, kad radom šią gydytoją ir nekeisim jos į nieką kitą :) REKOMENDUOJU!

2017-10-12, 02:24 | 2

Jei vertinat konkretumą ir kokybę, be tuščio pilstymo - ši gydytoja kaip tik jums. Ačiū, kad dirbat ir rūpinatės mumis.