Pacientai, kurie rekomenduoja Enrika Didžiulienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2008-10-17, Nr. MPL-11687, Galiojanti

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03135, Galiojanti

Didžiulienė Enrika dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Didžiulienė Enrika?

2020-01-27, 17:15 | 1

Puiki gydytoja, konkreti. Lankomės su vaiku jau devinti metai, jokių nusiskundimų.

2019-02-06, 17:48 | 3

Gydytoja sunkiai pasiekiama. Atvykus su vaiko net nesiruošia prieiti. Visą darbą atlieka seselė. Patikrinimas sveikatos einant į darželį -jai tik formalumas. Atrodo, kad jis iš viso ten sėdi kaip dispečerinėje. Keista, bet tikrsi toks jausmss, kad nemėgsta vaikų. Tikrai turiu su kuo palyginti. Nerekomenduočiau.

2018-07-05, 17:03 | 2

Labai nemaloni gydytoja, atsimenu, kai atėjau su papildomu toloneriu ( nes turėjau temperaturos ), tai mane dar aprekė, kodėl aš čia atėjau neužsirašiusi. Niekam nerekomenduoju šitos gydytojos.

2018-02-13, 23:59 | 1

Tai mūsų visos šeimos gydytoja ir jos į nieką nekeistume. Labai konkreti, tiksli, nevinioja į vatą. Moka dirbti su vaikais, greitai randa su jais benrdą kalbą. Jei diagnoze abejoja, visada siunčia papildomiems tyrimams arba konsultuojasi su kolegomis - konkrečių ligų ekspertais, kitaip sakant niekada nieko neburia, jei tiksliai nežino, kad tik atsikratyti paciento. Antibiotikų neskuba skirti, ieško visokiausių kitų kelių. Mes net apsirgę kelionėse visų pirma skambiname jai! Ta gydytoja, kuria pasitikime 100%, o tokių tikrai reta.

2017-10-28, 11:26 | IP: 78.158.21.136

Dėmesinga, konkreti, jei neaišku kas per liga daro kraujo tyrimą. Kalba aiškiai ir paprastai. Antibiotikai išrašomi kai jau tikrai reikia. Lengvai randa priėjimą prie vaiko. Džiaugiuosi, kad radom šią gydytoją ir nekeisim jos į nieką kitą :) REKOMENDUOJU!

2017-10-12, 02:24 | 2

Jei vertinat konkretumą ir kokybę, be tuščio pilstymo - ši gydytoja kaip tik jums. Ačiū, kad dirbat ir rūpinatės mumis.

2017-10-12, 02:11 | IP: 188.69.193.7

Puiki gydytoja! Ir slaugytoja Irena labai maloni, draugiška, paslaugi, labai kompetentinga. Rekomenduoju!

2017-10-11, 15:15 | IP: *.*.*.*
2017-09-13, 18:36 | IP: 193.219.11.82

Profesionali gydytoja, jos dėka mano sūnus ne vieną kartą buvo išgydytas bei savo laiku operuotas. Tiksliai nustato ligos diagnozę. Rekomenduoju.

2017-08-23, 15:39 | IP: *.*.*.*
2017-04-21, 00:25 | 1

aciu gydytojai,kad savo iniciatyva pasiūlė pasidaryti PSA tyrimą,kurio metu paaiškėjo,kad sergu onkologine liga.Jei ne gydytoja,tai pagal programa būčiau laukes dar keletą metu,o tai galejo kainuoti ir mano gyvybe. Esu begalo Jai dėkingas ir linkiu Jai Dievo palaimos.

2017-03-08, 10:49 | 1

Aciu uz nuosirdu bendravima,profesionalu darba ir pozityvuma.Nekeisciau Jusu i kita seimos gydytoja,net jei pakeistumete istaiga,kurioje dirbate.Esu labai Jums dekinga uz Jusu geranoriskuma,supratinguma,zmogiskuma ir profesijos ismanyma.Be meiles tai,ka darote,nebutu pagarbos ir meiles pacientams,todel esu laiminga,kad pasirinkau butent Jus! ACIU!

2017-03-05, 23:58 | IP: 86.38.41.133

Nuostabi Gydytoja:) Rekomenduoju visiems. Mūsų šeimos gydytoja, kuri visada pasiteiraus, suteiks būtiną pagalbą ne tik kabinete, bet ir telefonu. Gydytoja atlieka savo darbą puikiai ir kokybiškai. Dėkojam Jai - Enrikai Didžiulienei.

2017-01-27, 10:47 | 2

Rekomenduoju. Puiki gydytoja. Lankiausi viena aš, gimė dukra lankomes kartu. Musu šeimos gydytoja. Greitai, konkrečiai, profesionaliai . Ačiū

2017-01-09, 15:38 | IP: 217.117.18.54

Konkreti gyditoja